Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

Sto se mene tice, Dragovicu veliko hvala i za ovih godinu i po dana. U najboljim godinama je dosao u voljeni klub, sigurno za drasticno manje novca nego sto je mogao da uzme na drugom mestu. Probao 2 puta da udje u LS, nije uspeo, nece covek vise da gubi vreme sa bagrom iz uprave i raznim Gobeljicima.

 

Zelim mu svu srecu gde god da igra. Bila je privilegija gledati ga u Zvezdinom dresu.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

U tome je razlika izmedju kk i fk. Covic pravi gluposti zbog ludila i sujete.

Ova banda u fk sve radi samo iz vlastitih interesa.  Sve sto rade je sa ciljem da maznu pare, pa je tako i drzanje ove budale na klupi. Bezmudi trener ispunjava sve menadzersko mafijaske kombinacije bez pogovora.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Trener ne sme da bude fokus dok su Terza i Mita u klubu. Sve je sprdačina u vezi naseg kluba. Igracki kadar 40+, od toga ima bar 15 igraca sto su odigrali dve dobre sezone ili zato sto im se duguje ili menadžerska kombinacija, zaduzili klub do penzije. Borjan, Pop, Milunovic, Pankov, Rodic, Gobeljic, Srnic, Krstičić, Nikolic, Katai, Pešić, Mustafa... to je na prvu, a ima ih sigurno jos koji nisu vise za Zvezdu. Trener bez autoriteta i najverovatnije bez znanja iako sam ostavio prostor da mozda od njega nesto bude, izgleda da ce brzo biti bivsi trener.  Mada glupo je komentarisati i trenera i igrače dok don Terza plese sa nasim klubom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do pocetka ige sampiona dovescemo sigurno jos 7-8 igraca, mozda i vise. To ce biti neki budjavi, neki povatnici, neki iz plemena Masai zvani crni Mesi... Onda brazilski sarlatani, neki spic koji je na 45 utakmica dao 2 gola. A otici ce NIKO.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Do pocetka ige sampiona dovescemo sigurno jos 7-8 igraca, mozda i vise. To ce biti neki budjavi, neki povatnici, neki iz plemena Masai zvani crni Mesi... Onda brazilski sarlatani, neki spic koji je na 45 utakmica dao 2 gola. A otici ce NIKO.

otići će neko ko ima kvalitet kao sad Dragović, to je možda još 2-3 igrača a ovi kojima je Zvezda zlatna koka sigurno neće ići nikad dok ih sirotinja raja ne potera govnjivom motkom 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se zaista obistini to da Dragovica pustamo u Sampu na 6 meseci, uz upitnu pricu oko otkupa, onda je to scenario koji samo debilcina moze da smisli. 

 

Samo po sebi je idiotski da prodajes najboljeg igraca odbrane, ali da ga poklanjas nekom na 6 meseci da bi sta, uigravao koga? Da bi se on onda na leto vratio nezadovoljan i da bi ga sta, tad prodao za vece pare nego sto mozes sad? 

 

On hoce da ide, pisao sam vec o tome, nezadovoljan je gomilom stvari koje ukljucuju i srpski fudbal, ali treba odrediti obestecenje Sampdoriji, pa ako je spremna da ga plati recimo 1.5 milion, super, ako ne, onda jebiga. Ovako da ga poklanjamo na sest meseci je bas bas debilno. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

Borjan je odavno zreo za rucni sat i plaketu. Dugo ja vec razmisljam ko bi mogao da nam bude buduci broj 1. Tu treba uzeti nekog Svilara, Kovacevica, Ilica. Nislija Jovanovic mislim da je Partizanovac, al meni za oko zapao i onaj "nas" Johanson iz HSV. Ima zanimljivih varijanti tu.

Borjan je komedija od golmana, ima stomak ko oni sto se takmiče u ispijanju piva... A da vratimo Gordića? 

 

@Markoss Decko dobro odigrao u Grafosima, ali zapalio kad su mu objasnili da ce Deda i Raša ostati večno u Crvenoj zvezdi. Sta zna Rems kako ih je samo Terza zajebao.

 

Mučno je iz dana u dan pratiti desavanja u fk-u. Uopste se ne radujem takmicarskim utakmicama, za nas je najbolje da se skroz raspadnemo tu mislim i rezultatski pa mozda dolija i don. Poceo sam da celavim, jos malo cu i da sedim, starim, a Madjija jos u klubu, koji bedak... 

Link to comment
Share on other sites

Kakve su ovo zajebancije oko Dragovica kad portal kladionice koja nam je sponzor objavi da nas Dragovic napusta, a onda ih Terzic demantuje posle nekoliko sati (i to zna se koji tacno novinar je napisao tekst). Tacno da covek ne zna vise u sta da veruje, da li je novinar bezobrazan, neinformisan, da li iz kluba daju lazne informacije, ili je stvarno bilo kao sto je navedeno u tekstu pa je Terza nekako iskukao u toku dana da Dragovic ostane. 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Šta su oni radili na pripremama? Katastrofano izgledamo, bukvalno nijednu fazu igre nismo unapredili. Greši se u nekim elementarnim zahtevima igre koji se uče u pionirima.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, L' Imperatore said:

Pankov kod prvog gola... Prošao ga random igrač iz druge austrijske lige kao da je Mbappe u pitanju

 

Pankov je uzasan igrac. Nit je jak, niz je brz, nit je skocan, nit je inteligentan, nit je tehnicar, uz to je nesiguran, doslovno lik bez jednog kvaliteta, da mi je prilicno nejasno kako se uopste probio kroz omladinski fudbal s ovakvim karakteristikama. 

 

Ajde za nekog Gobeljica mi je jasno, ima dobru motoriku, to u Srpskoj ligi pravi razliku, jasno mi je i za Srnica koji je davao brdo golova iz drugog plana kao junior, ali kako je Pankov bio talentovaniji od nekog drugog stopera?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...