Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Ja bih njega odrobijao

 

 

A pazi tek ovaj odgovor na pitanje:

Quote

 

Predstavnike medija interesovalo je da li je trenutna situacija možda povezana sa odlaskom Dejana Stankovića.

"Ne znam kakve veze ima odlazak Dejana Stankovića za povredama Ivanića, Kataija i Pešića?", upitao je Mrkela.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Константин said:

 

Зашто би се распитивали какав је, кад је био већ у клубу? Па и овде на форуму су писали када је отишао у Молде како је штета јер ето он је све цртао Станкели исл. (легли на руду), значи неко је још раније пустио причу за младог "стручњака" да га имају у виду. Творзи и Дркели је само битно да тренер слуша јер пос'о је добар а пара лака.

Da,ali forumasi stvarno nemaju uvid (cast izuzecima) u to kako se trenira i radi u strucnom stabu. Uprava i sportski sektor imaju.
Forumasima moze da se omakne greska u proceni,ovima ne bi smela nikako.

To je velika razlika,pa nije korektno sa tvoje strane da izmedju ovih pojava stavljas znak jednakosti.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drug Crni said:

Da,ali forumasi stvarno nemaju uvid (cast izuzecima) u to kako se trenira i radi u strucnom stabu. Uprava i sportski sektor imaju.
Forumasima moze da se omakne greska u proceni,ovima ne bi smela nikako.

To je velika razlika,pa nije korektno sa tvoje strane da izmedju ovih pojava stavljas znak jednakosti.

 

Каква једнакост шта лупеташ, поменуо сам да су се и на форуму упецали и рекао "значи неко је још раније пустио причу за младог "стручњака" да га имају у виду".  Јасно је да је спинер из клуба.

Међутим ни то није битно, битно је да имамо као клуб ужасну позицију са багром на врху који су урнисали тим који је имао перспективу а и даље су одговорности без, шта више још се и бахате годинама на исти начин. Чак су убацили у 6. брзину.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Generalstab mamuran od sinocnjeg leta jos uvek. Cekamo pljuvanje tastatura navijaca, objasnjenje zasto da se ne zviždi, mesto podrske i tombolu gde je premija jedan krug sa Spidijem u limuzini od 8968000 dinara.

Prvi album Metalike ima bas prigodan naziv...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dropkick Murphys said:

 

 

9 minutes ago, Plant said:

Najbolji odgovor na ovo sranje je sprava sa mog avatara ... doduse, tu se nasla zbog gazdinog malog iz KK :

 

https://vukajlija.com/govnjiva-motka

 

Samo jbg nema ko da se prihvati toga, jos uvek. Voleo bih da je doslo vreme da zapadna tribina zapocne edukativni program ... a onda ce da radi sprava

 

Tako to krene, prvo se osmele dvojica...

200.gif?cid=ecf05e4703d09c5h4ba8w5lnzces

 

Pa se pridruzi jos par drugara...

tumblr_p82j12DpAV1vair5to1_500.gif

 

Pa onda dodje do kriticne mase... 

the-simpson-people.gif

 

A do tad, samo da ne dodjemo iz ovog plusa na minus. 

Ide zima... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znači, poslije perioda u kojem smo 5 godina zaredom igrali grupne faze evropskih takmičenja, mi smo sada na nivou kad nam cijeli tim vrijedi 20 miliona, imamo jednog mladog igrača u ekipi, 80% ekipe se raspada i nije u stanju odigrati 70 minuta, dugujemo vjerovatno 30-40 miliona više nego prije 5 godina, stanje među navijačima takvo da ljudi prestaju i na TVu gledati klub...Terza se baš potrudio da ga ljudi izučavaju u školama. Ne iz onog razloga koji je on spominjao ali da je odradio stvari za udžbenika, to jeste. A Marin ako je insistirao na Kulibaliju i plati od 500k, jebem i njega u usta.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Šta vi znate ?.Samo nešto mračite i pljujete po forumIMA i društvenim mrežama.

Umesto da dođete na trening da se da podrška igračima i upravi jer je sad ona najpotrebnija.

 

 

ne znam....napišem pa obrišem i sve tako,plašeći se da ću popiti ban na neko duže vreme u izostanku reči koji nemaju uvredljive

reči da opišem na šta mi ličimo,šta su uradili od kluba i šta radi ovaj novi beskičmenjak i neznalica na klupi.

 

Kao što rekoh ranije,ubili su mi svaku želju da pratim utakmice FK.Pokenjali na sezonsku i onu pozitivnu,dobru tremu 

pred Evrospke utakmice.Izurinirali su nam se po sred face Terza,Mita ,trener beskičmenjak sa ovim balvanima koje guraju.

Ogadili su mi klub jbt,gde ja sebe uhvatim sinoć u 2. pol (prvo nisma gledao kad sam video ko počinje) da sam ravnodušan i

da navijam da nas nakantaju nadajući se da će nešto da se promeni,tj. da će nečije "glave" da lete.

 

Pa se trznem i vratim u realnost,nikom glave leteti neće može samo meni pritisak da odleti i da se pojavi čir na želudcu od

nervoze i ludila kad vidim šta se radi u klubu i šta su od njega napravili za pola godine.

 

 

 

Edited by Siki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Marokanac said:

 A Marin ako je insistirao na Kulibaliju i plati od 500k, jebem i njega u usta.


Ако јесте придружујем се честиткама, али ја сумњам да јесте јер је Марин знао фудбала, бар зна ко је балван. Прије да је спин и да увлаче све око себе у лоше одлуке и криминал. Баш ћу се распитати.

П.С. Али каква пројекција нападача за ЛШ-надреално, 2 балвана Пешић и Кулибали. Јебени Монако их званично на УЕФА сајту за ЛЕ пријавио 7.
 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ado se vraca u Serif. Odradice ugovor sa Serifom do kraja. Ja ne znam stvarno sa kojim igracima cemo mi u LS sledece godine. Ne postoji ocigledno plan. Stihija je na delu. Naravno ima i ona od novog trenera zavide pojacanja. Jasno je da ako se ovako nastavi mapetovac Miloje nece biti trener sledece sezone....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reklo bi se da je ekipa iz fotelja odradila pravu pokaznu vezbu "kako razjebati stvar za 20 i kusur dana".

Poenta je ustvari u losem radu svih ovih rezultatski uspesnih godina, a sam rezultat opasno je zamaskirao sve lose i kriminalne odluke koje su klub guralu unazad, tako da sada umesto grupne faze Ls dva puta u kontimuitetu gledamo poprilican raspad sistema i cigane koji onaj Pfk vide kao pretnju...

Tako to ide kad bagra vodi kolce, a "svacije i nicije" nikako ne moze biti od koristi Zvezdi tj klubu koji svi volimo.

 

I jos nesto, ja cu nastaviti da pratim klub, pratio sam ga i kad su ga pobedjivali neki tamo Ksamaks samo par god od usatog pehara, ili onda kad nas je tukao protivnik u nasim rezervnim dresovima jer svoje nisu sasili.

To se nece promeniti.

Edited by Manoly
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Venger said:

Prvo do zime da se raskrsti sta ce biti sa trenerom. Ne bude li ovo do zime zalicilo na nesto, treba ga menjati. Tek onda kad raskrstimo ko ce biti trener razmisljati sta sa igrackim kadrom i pojacanjima.

Zivi bili pa videli, ali je ovo nista u odnosu na ono sto nas ceka ako igramo lš. To ce biti takva muljavina da ce biti nekih 50 igraca u pogonu i to ko zna iz kakvih kombinacija.

Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2022 at 4:22 PM, dzoneee said:

Znaš kako moje neko iskreno mišljenje je da vašu upravu boli uvo za ovu sezonu i da su se oni već prešaltali na sledeću kada će biti mnogo više para od LŠ. Naravno šampionska titula se 1000% ne dovodi u pitanje po svima koji imaju veze sa CZV. I realno CZV je apsolutni favorit za to tako da im to i ne treba zameriti.

 

Što se tiče Evrope opet igrate LE, e sada kakve su tu ambicije kluba za ovu sezonu šta znam? Iskreno ja mislim da i nisu nešto prevelike iako ćemo naravno čuti sve u superlativu iz tabora kluba. 

 

Poenta je da igrate LŠ 99% sledeće sezone i to taj novi format LŠ-a koji će se pomalo gledati i kao nešto istorijsko jer je jelte prvi put da će se igrati tako. I uprava je već tu za sebe dobila veliko samopouzdanje da mogu da rade ove sezone šta god žele bez bojazni od neke ogromne kritike javnosti. 

 

Sad od ove trojice koje imate u napadu verovatno se Mita i Terza nadaju da će jedan bar da klikne i to je to. Ne verujem da su se radile neke procene i studije samih igrača kako bi se oni uklopili u postojeću ekipu, formaciju ili neke karakteristike njihove, slabosti, prednosti itd. Mislim da se više ide na neku sreću i improvizaciju. I nije isključeno da od ove dvojice bar jedan može ispati dobar za klub. Mada opet kažem i ako ne ispadne sledeće sezone nov format LŠ, mnogo više para pa jovo nanovo. :classic_biggrin:

Ne radim ovo često da citiram sam sebe, ali ovo su bile moje neke prognoze pred start LE za ovu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Kako vreme prolazi sve sam blize misljenju da je Deki ustvari bio vrhunski trener jer drugacije ne mogu objasniti one (ipak) dobre rezultate sa ovom grupom bezveznjaka,ne spremnih mrcina, splavara, ne disciplinovanih polu igraca, igraca koji osnove fudbala ne poznaju (ne gubi nikako loptu na 30m od svog gola ili ne skaci sa rukama iznad glave). 

Zabrinjavajuce da samo par igraca mogu igrati ls a i tu stoji upitnik na kojem nivou. Jos veci problem je ogranicavanje broja stranaca pa se samo mozemo nadati nekim domacim bezveznjacima koje preplacujemo jer nemamo drugog izbora a i jedno oni razumiju rec TAL. 

Teska prica bas!

Edited by Borky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...