Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

4 minutes ago, SunZero said:

ekipa je kondiciono hendikepirana i to je sustina svih podbacaja ove sezone

 

Napisao si ovo dok sam kucao post.

 

To je osnova ove propasti, kondiciono apsolutno nespremni igrači ne mogu da igraju profi fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

ekipa je kondiciono hendikepirana i to je sustina svih podbacaja ove sezone


Moj utisak je da smo mozda i mi kao navijaci malo precenili znanje i jacinu ove ekipe, uz svo postovanje.
Jer ne znam kojom utakmicom su nam to dokazali na terenu? Protiv kog ozbiljnijeg protivnika?
Mada treba uzeti u obzir i da nije mnogo vremena proslo, dolazak i odlazak nekoliko njih, promena trenera.
Jeste to deo navijanja za Zvezdu, traziti uvek vise od realnih mogucnosti, al to sve pada u ozbiljnijim mecevima, o Evropi da ne pricam.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, threepwood said:

Nama treba neki tim psihologa definitivno. Kako smo bez potrebe stali i pustili ih da igraju posle gola. Jaci smo duplo, ali dzaba kad obijamo da igramo 

 

pa ima neko ko lebdi.

 

28 minutes ago, Crni said:

Sest godina ne mozes da pobedis Partizan, a osvajas titule u nizu.

Sta ima gospodin terzic da izjavi? Nesto nije vickast od Makabija.

 

ne mozes i neces. zbog radi mir stabilnost! 

tvorzu boli paja za taj podatak. a moze i samo da kaze pa sta. 

dok se desetine miliona iznose iz kluba sve je ok i niko ga nece dirati dok obavlja posao. 

 

vucela ce putem novosti zahvalno nastaviti da ne izlazi iz bulje kim dzona. 

farsa. 

arena bi mogla da umesto sto pustaju ton da puste recimo reklame za milenum tim ili kim dzonga kako peva zvezdine pesme. 

u aba plej ofu su pustali zvezdine pesme kad komsije skandiraju. koja bolestina i koje dno svih dna. 

a mozda i ceo teren da potamne, i onako je sve farsa.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve smo ovo pricali i zimus, nista se nije promenilo osim sto je eksaliralo.

1.Rodic-licno bih ga najurio iz kluba

2.Kanga, zreo za prevaspitavanje

3.Magiko-plaketa i toenjaj se.

4.Ivanic-pokusao bih da ga ozivim

5.Sanogo-ako ti se ide, idi, ovo ne valja, doveo bih tog Ada.

6.Doveo bih bekove(oba)

7.Konacno bih otpustio Gobeljica i Srnica.

 

 

Ali sve ovo bih uradio jos pre pola godine najkasnije. Sad ga pisaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bode said:

Jer ne znam kojom utakmicom su nam to dokazali na terenu? Protiv kog ozbiljnijeg protivnika?

Ja znam dve.
Rendzers u gostima,Rendzers kuci. Od tih meceva je proslo manje od sest meseci,a igraci na terenu deluju kao da su preko leta ostarili sest godina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Katai stvarno ima ono nesto, ali vreme kada uzmes loptu i krenes da driblas jednog, pa drugog, pa treceg...davno proslo.
Igra na prvu, brzo oslobadjanje, otvaranje, kretnja bez lopte, to su postulati danasnjeg modernog fudbala.
Nijednog elementa od navedenih u nasoj igri nema.
Samo pogledati onu sekvencu duela Liv-Bor za vikend, 9-0, kod AA evrogola. Kako se to radi i kako se brzo stize iz faze odbrane do 16 metara od gola...

Evo, koga mrzi da trazi 

 

Edited by Bode
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni said:

Stvarno tog coveka ne mozes urazumeti, taj potez, nakon Makabija, dakle-ogranicen decko i ludi smo sto verujemo da moze bolje, tj pametnije.

Najcrnje što je taj i takav Kanga najbolji Zvezdin igrač. I tu je kraj.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bode said:


Moj utisak je da smo mozda i mi kao navijaci malo precenili znanje i jacinu ove ekipe, uz svo postovanje.
Jer ne znam kojom utakmicom su nam to dokazali na terenu? Protiv kog ozbiljnijeg protivnika?
Mada treba uzeti u obzir i da nije mnogo vremena proslo, dolazak i odlazak nekoliko njih, promena trenera.
Jeste to deo navijanja za Zvezdu, traziti uvek vise od realnih mogucnosti, al to sve pada u ozbiljnijim mecevima, o Evropi da ne pricam.

 

Ekipa je opasno precenjena jos od ranije. Igramo bez desnog beka, dakle sa igracem manje svaku utakmicu. Zadnji vezni takodje je vrlo upitno da li postoji. Srnic nam konstantno visi nad glavom.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

 

Pitanje svih pitanja je zašto se dozvoljava igračima koji su kondiciono spremni ispod nivoa rekreativaca u balonu - Katai, Ivanović, Rodić na prvom mestu da igraju?

 

Drugo, kako su dospeli u takvo stanje? Je li postojao/postoji neko u klubu ko se brine o tome?

 

Mi na prvom mestu izgledamo ovako jadno i bedno jer ekipa nije u stanju da trči više od pola sata.

Katai je nocas igrao fudbal kao u balonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Оном Станкелином жабару за кондицију је на Сирчину требало улетити клизећи са леђа.

Кога ми вечерас нисмо добили, батађора преко пута каже да су гледаоци могли уживати:classic_laugh:


 

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Katai je manje-vise bivsi igrac, a malo ga i zulja sto vise nije alfa i sto na drugom krilu imamo duplo potentnijeg i efikasnijeg igraca od njega.

 

Generalno kod cele te garniture Borjan-Rodic-Sanogo-Kanga-Ivanic je doslo do zasicenja i svi od reda su manje ili vise problematicni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Crtao se ovaj rezultat, nista ovo nije cudno. Bili smo bolji dok smo imali snage, kad smo pocrkali poceli su da nas grizu kao sto ce nas gristi i Ferencvaros, za Monako ne smem ni da pomislim sta ce da nam rade u periodu 60-90 minut. Kod njih je malo proradio i inat, + su u sredini imali 2 igraca koji nisu prosli pripreme sa Partizanom pa imaju snage, a ne poluinvalida Fejsu.

 

Do svetskog prvenstva imamo utakmice na svaka 3 dana, nema ovde Milojevic mogucnosti mnogo sta da promeni. U ovom trenutku cu sezonu smatrati izuzetno uspesnom ako na bilo koji nacin prezimimo u Evropi.

 

Edit: jedan samokvot, da se vidi kakav sam vizionar

 

On 8/24/2022 at 12:28 PM, pantelia said:

Jos nesto da kazem, bojim se da je Bukari igrac koji ce jako brzo biti provaljen i skautiran od strane nekih solidnih ekipa. On levu nogu nema, ne postoji. 

 

:Hail:

Edited by pantelia
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedno zapažanje, Kangva je takođe igrač za balon, ne i za profi fudbal (evrokupove) i Partizan u našoj ligi jer je fizički nedorastao, premali i suviše slabašan.

Mislim da u utakmicama sa Makabijem i večeras sa Partizanom nije dobio ni jedan jedini duel.

Dakle za Linglong može, za Evropu i Partizan ni blizu.

Edited by Laki21
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Auuu, u kakvom je stanju ostavio Dejan ekipu, ovo je za zatvor. Ovaj tim je igrao zamalo 1/4 Lige Evrope, pre par meseci, sada ne moze da trci nakon pola sata. Ili moze, ali su u mentalnom kurcu svi odreda, tj skoro svi, Kanga, Bukari, stoper , Cupo su bili odlicni, nazalost, Dejanovi pajtosi su bil uzasni. 

Mister je ocito imao svoje miljenike koji nisu ni morali da treniraju, a imali bi minute na terenu. 

 

Ovi preko puta su nevidjen krsh, uspeli su da iskoriste poklon Kataia i to je to, do sutra ga ne bi dali oni. Milojevic mora da menja, da klupa radi i da neki ulaze samo u 2/2 da menjaju ritam, Ivanic, Pesic sramotno losi. 

Kangwa mora da prestane da petlja na sredini i da igra iz prve. 

Sanogo jos je i dobar bio, ako znamo sda uopste i nije igrao. 

 

Plus 7 i niz bez poraza u derbijima se nastavlja, utisci se zaboravljaju koliko sutra, ostaje rezultat, plus 7, nastavak niz i prvo mesto, oni ce da kiksnu vec u narednim utakmicama jos par puta i eto +10. 

 

U Ligi Evrope cemo biti zadnji u grupi, osim ako Milojevic ne klupira pojedince i krene sa hard resetom sto se tice pojedinaca i njihovih uloga, ovo je doseglo vrhunac zajebantatisa kod nekih, nakon 0 1 su bukvalno stali svi, to je hrkljus fudbal iz proslosti, lose navike se tresko brisu. 

 

Sve u svemu, nema ovde mesta za optimizam kad je u pitanju neki napredak sto se tice igre, sreca pa je liga krsh i realno FKCZ i nema rivala za prvo mesto, ali za Evropu ovo je presmesno. 

Ali eto, bagra iz upave ce uzeti 30 mil od LS naredne sezone, podeli to izmedju sebe, a tim sigurno nece ojacati, jer NE ZNAJU, sta reci kad ti nemas desnog beka , nemas levog beka, jer Rodic vise lice na penzosa nego na profi fudbalera. Smesno zaista.

 

Stoperi fenomenalni, za klasu iznad ostalih. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Bez bekova i kondicije nema ozbiljnog fudbala. Ende. 

Mogu mazati oči kakvim god napadačima, petardama protiv Kolubare i ostalom boranijom, ali za svakog kvalitetnog protivnika ti trebaju igrači na svakoj poziciji...i svih 90 minuta. 

 

Ovo je zajebavanje sa klubom i navijačima koji ga prate. Ne možeš da dovedeš celo leto igrače na kritičnim pozicijama i hoćeš 100 miliona da zaradiš za 2 godine. Ma marš. 

Eraković desni, pa levi bek. Rodić može 45 minuta, Gobeljić karikatura. 

Pa kakav napad očekuješ kad imaš samo 2 krila u napadu po strani u drugom poluvremenu? Koji višak da napraviš? 

 

Parodija od fudbala koju nam kreiraju svi od Uprave do struke. 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...