Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

7 minutes ago, mare80 said:

Ma lože nas .... Čovek je desni bek ... Ne može sa ovom statistikom da bude napadač,da staviš saobraćajni znak u šesnaesterac dao bi više golova ...

 

Piše da je Adolfo centre forward, al' verovatno može i kao right wing da odigra... I to far right, onako uz samu aut liniju. 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Ipak, s obzrom da se radi o igraču rođenom 1999. godine, veruje se da mu je samo neophodna sredina u kojoj će golgeterski eksplodirati. Na dosadašnja velika očekivanja i pritisak nije uspeo uspešno da odgovori, pa ostaje da se vidi kako će se snaći u Crvenoj zvezdi.

 

1999 godina ima 23 godine, ovaj moze da eksplodira samo ako se opaše dinamitom...

 

Kakva sramota za klub i uefu sto ne ispita sve ovo sto se desava. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Redstar0356 said:

1999 godina ima 23 godine, ovaj moze da eksplodira samo ako se opaše dinamitom...

Nisu to ne znam kakve godine i zaista može da napreduje. Problem je što dovode na pozajmicu igrača na poziciji gde su doveli dva špica koji nisu jeftini. Koja je svrha da se dovede igrač na pozajmicu da bude treća opcija u napadu? 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Nisu to ne znam kakve godine i zaista može da napreduje. Problem je što dovode na pozajmicu igrača na poziciji gde su doveli dva špica koji nisu jeftini. Koja je svrha da se dovede igrač na pozajmicu da bude treća opcija u napadu? 

Problem je i sto ga je CSKA platio 8.5 miliona evra i mogu da zamislim kolika ce nam biti otkupna klauzula.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Venger said:

Problem je i sto ga je CSKA platio 8.5 miliona evra i mogu da zamislim kolika ce nam biti otkupna klauzula.

O tome ti pričam. Ako je neka zver koja može da donese insant kvalitet - ok (sumnjam da je tako). Ako je čak i tako. Koji će nam Kalifa koji nas košta pola miliona samo za platu.

Zaista nema logike. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Redstar0356 said:

Ipak, s obzrom da se radi o igraču rođenom 1999. godine, veruje se da mu je samo neophodna sredina u kojoj će golgeterski eksplodirati. Na dosadašnja velika očekivanja i pritisak nije uspeo uspešno da odgovori, pa ostaje da se vidi kako će se snaći u Crvenoj zvezdi.

 

1999 godina ima 23 godine, ovaj moze da eksplodira samo ako se opaše dinamitom...

 

Kakva sramota za klub i uefu sto ne ispita sve ovo sto se desava. 

 

 

Sad sam malo pogledao klipove, sem ako nije neki nerešiv problem sa glavom, sve se može reći osim da ovaj dečkonja ne zna lopte. Kontrola iste mu je doslovno nezamisliva za sve centarfore koje smo imali na lageru zadnjih X godina, a sem toga visok je, brz a nije mu strana ni igra glavom. Tako da mi se čini da uz ukazanu šansu može dobro da se pokaže.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa na klipovima sam ja novi Messi kad isecem sve dobre poteze iz medjuopstinske lige. I Dioni je imao ekstra klipove.

 

To da su 23 godine ne prevelike godine, ne bih se slozio, u tim godinama samo nadogradjujes a ne mozes da napredujes. 

 

 

Ima da se ubije od napretka u ekipi koja je dovela 2 spica a igra sa 3 jednim. Prava sredina za napredak guma na necijem Bwmu. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta je u glavama ovim tantuzima ja ne znam. Ima li tamo neko iz strucnog staba bar da kaze da nam "jebeno ne treba toliko spiceva, kontraproduktivno je za ekipu", ako vec nema nikog iz UO da kaze "jebeno nam ne treba toliko spiceva, rasipamo pare"? 

 

Na stranu sto bih pre izabrao koncept pokusaja vracanja neostvarenog talenta u zivot, dodavanja vrednosti i kupljenja kajmaka posle ( CZ-Radonjic, Partizan-Sadik situacije), a Adolf jeste svojevremeno vazio za ozbiljnog prospekta (uz ugovaranje povoljne otkupne klauzule sa cska), nego dovodio starijeg igraca u slobodnom padu poput Kulibalija. Ali obojica je najludja varijanta. Pesinho starter, a ovi ce da kupe mrvice i neces razigrati ni jednog, a na kraju ce se pobiti na treningu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, threepwood said:

Ja na ovim prosirenim highlitsima sa tekmi videh istog Pavkova. Spor i jak, ume da se zagradi i udeli loptu, ali deluje strasno smotano i nezgrapno. 

 

Ovaj je za Pavkova doslovce Brzi Gonzales. O kontroli lopte ne vredi ni trošiti reči.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vratiće se Gašić kao trener golmana, po Žurnalu. Borjan po meni dosta bolje branio dok je Gašić bio trener golmana, doduše ne verujem da to ima veze sa time. Koliko ja vidim, otišli su svi pomoćni treneri sem Milijaša. Milijaš i Milošević svakako tanko za pomoćnike. Voleo bih još neko ime ko je neki veći autoritet i neki skandinavski leptop trener ko prati sve utakmice druge finske lige. Traži se još kondicioni trener. 

Link to comment
Share on other sites

Na početku današnje pres konferencije, trener Crvene zvezde Miloš Milojević je otkrio da računa na Ohija za sutrašnji meč protiv Partizana i da je u karantinu sa ekipom, a ne u Danskoj.

 

''Ohi je definitivno u karantinu, nije otišao u Brondbi, a da li će igrati na derbiju, morate doći sutra pa da vidite'', izjavio je Milojević.

 

Ko će onda napasti Partizan, bilo je jedno od pitanja novinara.

 

''To je isto neko pitanje iz domena ko će igrati. Imamo kvaliteta da ih napadnemo i sa dvojicom i sa jednim napadačem. Imaju različite karakteristike i Pešić, Ohi, Kulibali, ali svako od njih može da bude pretnja za Partizan. Ako ekipa njima pomogne, pomoći će i oni ekipi'', izjavio je Milojević.

Link to comment
Share on other sites

Ако екипа њима почеше леђа и они ће екипи, и шта је Хекуба њима или они Хекуби?

 

Шалу на страну, ово је све празнословије и демагогија ако се сутра не победи, и то прилично убедљиво. Опште је место да се то очекује пар година уназад, међутим ја не памтим кад сам очекивао да ћемо одрати дерби, а да смо то стварно и урадили. О шибицарењу са десним беком и претоваривању других позиција је углавном већ све речено, мука ми је од овога са икс нових нападача, само хоћу да видим тим који не стаје 90 минута, не притиска кочницу и не штека се за Европу на дербију (против Монака нам то вероватно не би ни помогло). Ипак, с обзиром како смо изгледали у 2. полувремену против Макабија, плашим се да је то надање само "a dream within a dream".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...