Jump to content

FK Crvena Zvezda 2022/2023


СтелаРоса

Recommended Posts

14 minutes ago, Константин said:


 Овај нови Милоје са клупе је данас око 11ч изјавио да рачуна на Охија у дербију:classic_laugh:

Каква би тек пајсер бригада била да смо ушли у ЛШ…

Tesko da bi se to desilo da smo usli u Ls, tad bi se gadjao neki bek koji bi u odnosu na polivalentnog nesto i mogao da pruzi, a dovelo bi se bar jos dva kvalitetna igraca tipa Adoa i boljeg spica nego sto je zaista doveden. I tada bismo bili kanta za napucavanje sa onakvom spremom i bez trcanja 90 min.

Ovako - nema... kombinacije u punom ruhu, udri kad nema ko da kaze stop.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ova dva puta kad smo ulazili u LŠ doveli smo buljuk poluigraca i kombinacija. I to ne mislim samo na promasaje poput Van la Pare, vec razne Vidice i Maronge iz trece lige i slicno. Toliko je igraca bilo dovedeno da se "puni magacin" da vecini ni imena nisam popamtio.

 

Politka kluba je jasna. Sve pare koje udju u klub, moraju da izadju, a dug se uvek vrti na slicnoj cifri. Tako nama uvek kad udjemo u LS magicno rastu troskovi za vise nego duplo u odnosu na sezonu ranije.

Edited by Venger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Manoly said:

Tesko da bi se to desilo da smo usli u Ls, tad bi se gadjao neki bek koji bi u odnosu na polivalentnog nesto i mogao da pruzi, a dovelo bi se bar jos dva kvalitetna igraca tipa Adoa i boljeg spica nego sto je zaista doveden. I tada bismo bili kanta za napucavanje sa onakvom spremom i bez trcanja 90 min.

Ovako - nema... kombinacije u punom ruhu, udri kad nema ko da kaze stop.


Кад сам рекао пајсер бригада мислио сам на пајсање. Што већи успјех у Европи, више пара=више се краде.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dzoneee said:

Znaš kako moje neko iskreno mišljenje je da vašu upravu boli uvo za ovu sezonu i da su se oni već prešaltali na sledeću kada će biti mnogo više para od LŠ. Naravno šampionska titula se 1000% ne dovodi u pitanje po svima koji imaju veze sa CZV. I realno CZV je apsolutni favorit za to tako da im to i ne treba zameriti.

 

Što se tiče Evrope opet igrate LE, e sada kakve su tu ambicije kluba za ovu sezonu šta znam? Iskreno ja mislim da i nisu nešto prevelike iako ćemo naravno čuti sve u superlativu iz tabora kluba. 

 

Poenta je da igrate LŠ 99% sledeće sezone i to taj novi format LŠ-a koji će se pomalo gledati i kao nešto istorijsko jer je jelte prvi put da će se igrati tako. I uprava je već tu za sebe dobila veliko samopouzdanje da mogu da rade ove sezone šta god žele bez bojazni od neke ogromne kritike javnosti. 

 

Sad od ove trojice koje imate u napadu verovatno se Mita i Terza nadaju da će jedan bar da klikne i to je to. Ne verujem da su se radile neke procene i studije samih igrača kako bi se oni uklopili u postojeću ekipu, formaciju ili neke karakteristike njihove, slabosti, prednosti itd. Mislim da se više ide na neku sreću i improvizaciju. I nije isključeno da od ove dvojice bar jedan može ispati dobar za klub. Mada opet kažem i ako ne ispadne sledeće sezone nov format LŠ, mnogo više para pa jovo nanovo. :classic_biggrin:

Sve se to kod ove i ovakve uprave podrazumeva, s tim da iskorak nije i ne moze biti "samo" Le i cekanje te jedne sezone kad ce sampion direkt u Ls.

Stvar je da ne postoji kontinuitet u pravom smislu, jer je jos jedan neuspeh u pohodu na Ls doneo samo nove kombinacije i kradje na poznatoj granici koju objektivni navijac poznaje. Vec one tamo sezone mogu uslediti neke nove kvalifikacije i nece biti laganog prolaza do te velike kinte...

 

I naravno, koje crne analize i studije, skauting i sl, sve je to jedna te ista pesma, bez reda i perspektive, sa puno omasenih transfera i scenaria koji Zvezdi ne donose nista dobro.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Traze se i zadnji vezni i desni bek, ne mogu da garantujem da ce da dodju, ali gledaju se neki igraci, uglavnom oni koji su se pominjali. Rok je do petka, tad je registracija za LE, do tad koga dovedemo, doveli smo. 

 

Adolfo dolazi ili ne, načuh na drugoj strani da je u pitanju patka?

Link to comment
Share on other sites

Ohi sve lepo objasnio, sa kakvim govnima je imao posla i kakva je bagra na celu kluba. Momak ujedno objasnio da je novi sisoje samo ikebana, cak i Klopa kas bi doveli neko drugi bi krojio sastav. Sve to jelte znaci da zvezda granda ostaje na beku do daljnjeg ( jbg, pokusali smo al nema boljih na trizistu 😳) ( btw srecna mu godisnjica braka 😌) a nevolja upada u startnu jer je sve to "iznudjeno". 

 

nikakav sukob, pizde materine, govna odlucila da ga prodaju zarad svojih kombinacija, Degenek fazon. i nema teorije da me neko ubedi da je drugacije, prosto ovo isto smo gledali bar 3-4 puta

 

Sve najbolje u nastavku karijere, ko zna kako bi se sve zavrsilo da su ga forsirali ko motku iz Begeca

 

 

lm, gledah juce secanje na Bordo i Starsburg. Cudo kako nas ne dovode u vezu sa Mikicem i Hamidu Dramanom. Misim, kad vec dolazi  vesovic sto ne bi i oni...

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zvezda se rastala sa njim dan pred "večiti" derbi, ali je odluka doneta mnogo ranije i, kako Ohi ističe, pre 3-4 nedelje.

"Ćao, danas sam napustio klub i navijače u koje sam se brzo zaljubio. Nažalost, nisam imao drugog izbora nakon razgovora sa upravom pre 3-4 nedelje. Rečeno mi je da je bolje da nađem novi klub i da će mi se skratiti vreme igranja. Pokušao sam da ih ubedim da želim da ostanem i borim se za svoje mesto jer sam znao da je to nešto što ću moći da uradim. Poruka koju sam dobio bila je da neću dobiti vreme za igru da to uradim, i kao što ste svi primetili, nisam dobio nikakvu minutažu u ligi ili kvalifikacijama za Ligu šampiona iako sam bio jedini napadač na klupi. Nakon što je gospodin Dejan Stanković podneo ostavku, prvi put sam startovao posle mnogo vremena", napisao je Ohi i nastavio:

"Razgovarao sam sa gospodinom Milošem Milojevićem posle utakmice i rekao mu poruku koju sam dobio i da li želi da ostanem ili ne. Rekao mi je: 'Da sam došao pre tri nedelje ti bi ostao, ali sada je Crvena zvezda u procesu potpisivanja novog napadača'. Za mene osećam da nisam poželjan ovde, tako da ne vidim drugi način nego da se rastanem sa Crvenom zvezdom, zaista sam pokušao da ostanem, ali su se već odlučili za mene tako da ne mogu da uradim nešto drugo. Želeo bih da se zahvalim svim igračima na vremenu koje smo proveli zajedno i želim vam sve najbolje u budućnosti. Takođe bih želeo da se zahvalim osoblju Crvene zvezde na svemu što su uradili za mene, bilo mi je zadovoljstvo raditi momci. I želeo bih da vam kažem da nikada nije bilo problema sa mnom i gospodinom Dejanom Stankovićem, sve vreme smo bili profesionalni i sa poštovanjem", zaključio je Ohi.

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2022&mm=08&dd=30&nav_id=2204994

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


 

Quote

 

Zvezda se rastala sa njim dan pred "večiti" derbi, ali je odluka doneta mnogo ranije i, kako Ohi ističe, pre 3-4 nedelje.

"Ćao, danas sam napustio klub i navijače u koje sam se brzo zaljubio. Nažalost, nisam imao drugog izbora nakon razgovora sa upravom pre 3-4 nedelje. Rečeno mi je da je bolje da nađem novi klub i da će mi se skratiti vreme igranja. Pokušao sam da ih ubedim da želim da ostanem i borim se za svoje mesto jer sam znao da je to nešto što ću moći da uradim. Poruka koju sam dobio bila je da neću dobiti vreme za igru da to uradim, i kao što ste svi primetili, nisam dobio nikakvu minutažu u ligi ili kvalifikacijama za Ligu šampiona iako sam bio jedini napadač na klupi. Nakon što je gospodin Dejan Stanković podneo ostavku, prvi put sam startovao posle mnogo vremena", napisao je Ohi i nastavio:

Razgovarao sam sa gospodinom Milošem Milojevićem posle utakmice i rekao mu poruku koju sam dobio i da li želi da ostanem ili ne. Rekao mi je: 'Da sam došao pre tri nedelje ti bi ostao, ali sada je Crvena zvezda u procesu potpisivanja novog napadača'. Za mene osećam da nisam poželjan ovde, tako da ne vidim drugi način nego da se rastanem sa Crvenom zvezdom, zaista sam pokušao da ostanem, ali su se već odlučili za mene tako da ne mogu da uradim nešto drugo. Želeo bih da se zahvalim svim igračima na vremenu koje smo proveli zajedno i želim vam sve najbolje u budućnosti. Takođe bih želeo da se zahvalim osoblju Crvene zvezde na svemu što su uradili za mene, bilo mi je zadovoljstvo raditi momci. I želeo bih da vam kažem da nikada nije bilo problema sa mnom i gospodinom Dejanom Stankovićem, sve vreme smo bili profesionalni i sa poštovanjem", zaključio je Ohi.

 


Срећно момче ниси ти за ове шибицаре.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Posle ovoga sto kaze Ohi pravda je zadovoljena Pavkov je potpisao odlazak Stankovica autogolom. Kako se radi tako se prolazi u zivotu. Prosli smo vrlo rdjavo jer su ocihledno odnosi stankovic-ohi i stankovic- sanogo naruseni. I bas te dve pozicije na terenu su nasckostale LS ove godine.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Kulibali, kako se vec zove, ce na leto vec da bude neko na koga se ne racuna, ali neko ko ne mrda nigde dok nas ne izmuze koliko je potpisano. Ovaj Adolf i ako dodje, tesko da ce da zaigra. Depresija, nostalgija...

Zivi bili pa videli, sve navodi na to da mozemo da zabrljano i u domacem prvenstvu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jebiga. Zao mi je ovog momka, mislim da je mogao mnogo vise. I ovo malo sto je igrao, davao je golove. Srecno, sve najbolje. Sta da se radi, verujem da mu je Miloje ovo rekao, ali ako mu je receno da dolaze 2 napadaca, posle svega, nije imalo smisla da Ohi ostane, iako verujem da nije losiji ni od jednog od ova 2 pojacanja, tj. 3, ako racunamo i Pesica.  Miloju dati sansu, za ovo oko napadaca nijd mogao nista, sem da tera kontru, koja je vec bila kasna da se odigra. Jebiga. Mozda mi je pored ovog momka, jedino za Molinu  i Jovica bilo krivo, u smislu da je moglo biti mnogo bolje…

Edited by zvezdsusrcu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

 

Sporeckao se s Dejanom, kao i Sanogo, slicna situacija. Nije mu bilo jasno sto ne igra. Posle krenuli da se raspituju za njega, a neki zajednicki utisak u klubu je bio slican kao i ovde - dobar momak,ali nije za prvog spica. Tako da nije kombinacija, decko za dzabe dosao, sad cemo dobiti preko milion, on isporucio svoje kolko tolko. Kamo srece da takve kombinacije pravimo svaki put. 

Na instagramu je Ohi objavio kako sa 'gospodinom Dejanon Stankovicem' nije imao nikakav problem, a potkacio je upravu kako mu nije dala sansu. Rekao indirektno i da se Milojevic nista ne pita vec mu dovode igrace.

Nemam nista protiv da se dovede bolji igrac od Ohija, ali strepnja mi je dublja od nade kad znam ko mu trazi zamenu, kakav mu je procenat pogodaka pojacanja i IMT (ima mene tu) kombinacija.

Tako da verujem da moze samo gori igrac da dodje.

Edited by Cavani
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

Drugu Ohiju sve najbolje u zivotu i karijeri. 

 

Doktoru sa poternice i onom usporenom, tj. "upravi" sve suprotno

Hohstapleri su ga duze jurili ( mislim tokom dva prelazna roka ) nego sto je igrao kod nas. Verujem Markosu na rec, a i ovako ostavlja utisak normalnog tipa, za razliku od nekih nasih igraca i ove dve bitange iz uprave.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, suptil said:

Posle ovoga sto kaze Ohi pravda je zadovoljena Pavkov je potpisao odlazak Stankovica autogolom. Kako se radi tako se prolazi u zivotu. Prosli smo vrlo rdjavo jer su ocihledno odnosi stankovic-ohi i stankovic- sanogo naruseni. I bas te dve pozicije na terenu su nasckostale LS ove godine.

 

не ради се о станковићу него о терзи и мркели

 

олош

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

 

не ради се о станковићу него о терзи и мркели

 

олош

Jeste Pavkova je Terza uveo u igru protiv Makabija. Naravno da postoji odgovornost Terza&Mita ali za teren zna se cija je odgovornost. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...