Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

4 hours ago, Kronostime said:

ccccc, vas b`e niko ic ne jebava. :lol_2:

Ne be... završio se taj krug, sad bas svi jebavaju. Će vidimo dogodine. Tončev ponovo izabran i ponovo zamrzo funkciju. Tu je Badža Poštenjačina Propadalo i Markoni. Još nismo mi sve rekli u srBskom fudbalu 😎

Link to comment
Share on other sites

Na sta sam ja potrosio vise od dva sata, sunce ti poljubim... slabo pratim fudbal jer nemam Arenu... ispratim rezultate i bitnije utakmice. 

 

Nisam ocekivao neku lepoticu od utakmice ali ovo je bilo toliko lose da ja nemam reci. Sta je ovo? Kad ce vise ta foliranja u fudbalu da se prekinu?! Koja je to igra... pa 80% ovih igraca se hvata za random deo tela, samo da neko protrci pored njih. Posle gola ja ne znam da li je bilo 2-3 min vezane igre. Da li je posle toga bilo ukupno 10min igre a gol je bio kad, pre 70og minuta a sat se vrteo jos 30min?

 

Uzas na sta lici nas fudbal, uzas. Ovo treba dekretom zabraniti. Kako oba tima misle da idu u evropska takmicenja? Vracam se na basket forum - jedino to jos koliko-toliko vredi u Srbiji. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, MetalHead said:

Na sta sam ja potrosio vise od dva sata, sunce ti poljubim... slabo pratim fudbal jer nemam Arenu... ispratim rezultate i bitnije utakmice. 

 

Nisam ocekivao neku lepoticu od utakmice ali ovo je bilo toliko lose da ja nemam reci. Sta je ovo? Kad ce vise ta foliranja u fudbalu da se prekinu?! Koja je to igra... pa 80% ovih igraca se hvata za random deo tela, samo da neko protrci pored njih. Posle gola ja ne znam da li je bilo 2-3 min vezane igre. Da li je posle toga bilo ukupno 10min igre a gol je bio kad, pre 70og minuta a sat se vrteo jos 30min?

 

Uzas na sta lici nas fudbal, uzas. Ovo treba dekretom zabraniti. Kako oba tima misle da idu u evropska takmicenja? Vracam se na basket forum - jedino to jos koliko-toliko vredi u Srbiji. 

Cenim da nisi gledao derbi na Rajku pre par meseci. Prvih 20 minuta se bukvalno nije igralo.

 

A od tog odugovlačenja i valjanja dobijam ospice. Mislim se nešto, ok, sudije su loše, naprave milion gluposti, slažemo se. Ali kako da sudiš likovima koji ne znaju i/ili neće da igraju, ali se valjaju, biju i dižu tenziju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa bilo je lose jer Zvezda ne ume da igra.

 

Kontre, sutevi sa distance, brza dodavanja, sve je to misaona imenica za razne rekreativce koji su se pojavili u crveno - belom dresu.

 

Partizan je bio bar opasan iz kontri, kad vec nista drugo nisu umeli.

Link to comment
Share on other sites

Ma gledao sam i to sranje ali mi ovaj bio jos gori... ne znam, mozda zato sto dugo nije bilo gotovo nikakvog fudbala a pogotovo kvalitetnog (citaj liga sampiona, liga evrope ili bilo sta iz lige petice).

 

Ja bih uveo naknadne sankcije za foliranja i dzibersko ponasanje. Na osnovu snimka. A jbt vise. Sudije su lose pa sude po principu "bolje ja da sudim faul kad on vrisne i previja se, nego da pokazem rukom da se digne i pustim igru - jer sta ako je stvano falu? Manje cu najebati sto sviram nepostojece nego da ne sviram postojece..." 

47 minutes ago, Cooper said:

Kakvi da su bar su skupili muda da igraju za razliku od košarkaša, iako takođe nisu trenirali 2 meseca.

 

Jbt o cemu ti pricas? Kao da su igraci odlucivali da li se igra ili ne... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

Pa bilo je lose jer Zvezda ne ume da igra.

 

Kontre, sutevi sa distance, brza dodavanja, sve je to misaona imenica za razne rekreativce koji su se pojavili u crveno - belom dresu.

 

Partizan je bio bar opasan iz kontri, kad vec nista drugo nisu umeli.

 

Slavite slobodno, vase je pravo i ja vam cestitam, ali razmisli molim te opet o tome da li je Partizan igrao dobro ili je samo imao par dobrih minuta, za razliku od Zvezde koja ni to nije imala.

 

Ne zbog mene. Zbog sebe i zbog znacaja derbija. Pogledaj neki derbi iz sredine devedesetih. Ovo danas je beton liga kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

Goldberg je vaš. :classic_biggrin:

 

5 minutes ago, MetalHead said:

Ma gledao sam i to sranje ali mi ovaj bio jos gori... ne znam, mozda zato sto dugo nije bilo gotovo nikakvog fudbala a pogotovo kvalitetnog (citaj liga sampiona, liga evrope ili bilo sta iz lige petice).

 

Ja bih uveo naknadne sankcije za foliranja i dzibersko ponasanje. Na osnovu snimka. A jbt vise. Sudije su lose pa sude po principu "bolje ja da sudim faul kad on vrisne i previja se, nego da pokazem rukom da se digne i pustim igru - jer sta ako je stvano falu? Manje cu najebati sto sviram nepostojece nego da ne sviram postojece..." 

Možda gledamo iz različitih perspektiva, jer navijamo za rivale. Ja sam tad bio smoren jer lopta bukvalno stoji, a posle su me dotukle stav igrača FKP i raspršene nade i očekivanja. Danas je moj tim imao neuporedivo bolji pristup, pa sam uslovno zadovoljan (znajući limite mojih igrača). A vi ste danas odustali od igre još u svlačionici.

 

Što je najgore, većina tih faulova mislim da i jesu faulovi, koji se prave taktički, ili jednostavno iz neznanja i nemoći. Ali kad krenu da zapomažu i maltene traže još i akušera da ih porodi, prevrne mi se želudac. Možda grešim, ali povremeno imam utisak i da se izređaju najbolje evropske sudije, da bi se opasno pogubili u toj jajarsko-krvoločno-foliranskoj atmosferi.

Link to comment
Share on other sites

Obe ekipe odigrale katastrofalno, igre bez, ideje bez... Bukvalno se lepši i smisleniji fudbal igra(o) na srpskoligaskim livadama.

 

Partizan je danas imao Simovića u jednom od najboljih izdanja i to je presudilo i odlučilo derbi.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Slavite slobodno, vase je pravo i ja vam cestitam, ali razmisli molim te opet o tome da li je Partizan igrao dobro ili je samo imao par dobrih minuta, za razliku od Zvezde koja ni to nije imala.

 

Ne zbog mene. Zbog sebe i zbog znacaja derbija. Pogledaj neki derbi iz sredine devedesetih. Ovo danas je beton liga kvalitet.

 

Ne znam gde se to u nasem narodu zapatilo to 1-0 (ne mislim na rezultat) gledanje na stvari, pa ako podrzavamo neki klub, idemo u neku crkvu, glasamo za neku partiju, vaspitavamo svoju decu, odmah se pretpostavlja da moramo da branimo nase po cenu svega, da zaboravimo na cinjenice i pisemo samo sto nasima ide u prilog.

 

Sta nije tacno u onome sto sam napisao? I opet cu to da napisem, nevezano za koga navijam.

 

A naravno da se slazem za ranije meceve, Sartid - Obilic iz 2002. je pojam za ovaj nazovi mec.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

sad da vidimo u finalu čije su informacije tačnije. Lalat ima da napali lale do maximuma. Igra li se na neutralnom terenu finalni meč?

S tim da moje info kažu da ih jedna struja gura a ne da je namešteno da oni uzmu. Dakle, pita se još neko. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

S tim da moje info kažu da ih jedna struja gura a ne da je namešteno da oni uzmu. Dakle, pita se još neko. 

naravno da ima vise zainteresovanih sto moze da bude i dobro na kraju pa da odgledamo i jedno zanimljivo finale. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao celu utakmicu zbog posla, ali ono što sam video Partizan je bio bolji i zasluženo je dobio. Gledao sam prvo poluvreme i pola drugog. Neću se osvrtati na Simovića jer nema smisla. Najveća njegova greška jeste što nije isključio Stojkovića, ali isto tako je prevideo još popriličan broj situacija gde je mogao da dodeli kartone i Zvezdinim i Partizanovim igračima. Čini mi se drugi žuti Gobeljiću zbog faula nad Markovićem. Nije se najbolje videlo šta je Zdjelar uradio pa je dobio žuti, odnosno mislim da ga u toj situaciji nije zaslužio jer ga je Gobeljić gurnuo a ne videh neku reakciju Zdjelara za žuti. Svakako je Zdjelar trebao dobiti žuti par minuta pre toga za start sa leđa.

 

Zvezda je opet izgubila utakmicu na sredini terena. Jovančić i Petrović su bili užasni, očekivano. Pojeli su ih Natko i Zdjelar. Zvezda nema igrača koji može da drži sredinu i bolje da je Jovičić igrao jer bi bar trčao i iznosio loptu. Malo me razočarao Stanković, ali videćemo da li će uspeti da dovede nekog igrača koji će moći, uz Nikolića, da preuzme ključeve ekipe na sredini terena.

 

Sve u svemu čestitke grobari, vidimo se u novoj sezoni.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

Čestitke Kronosu i gospođi i Kuperu i gospodinu 😉

 

 

Malo šale nije na odmet, naši smo. U svakom slucaju, očukaste nas fino.

Gospodja na Kronosa je prespavala kod drugarice, sto je protokol kad je derbi, a sinko na Kronosa je psovao kod gola gore nego pola hipodroma. Kronos se samo smeskao.

13 minutes ago, Manoly said:

Cestitke gazda Kronosu i nekolicini postenih grobara.

Blagodarim, dobri moj Manojlo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...