Jump to content

Kup Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja nacuh da bi trebalo da se igra kod nas :lala2:Ocekujem da ce Lalat podici teatralnost u nebesa..i moram da priznam da sam u iskusenju da navijam za komsije..tacnije da navijam protiv ovog SnS agitatora na klupi "Lala".

 

Koja je i da li postoji razlika između SnS na klupi "Lala" i SnS na klupi i u upravi Prtzn-a?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Koja je i da li postoji razlika između SnS na klupi "Lala" i SnS na klupi i u upravi Prtzn-a?

Razlika je u tome sto je Vucela izvan konkurencije :classic_biggrin:

Ne znam..zaista mi je Lalat postao odvratan sa tom svojom "pro-sns" propagandom. No,da je zanimljivo finale u najavi - to sigurno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Razlika je u tome sto je Vucela izvan konkurencije :classic_biggrin:

Ne znam..zaista mi je Lalat postao odvratan sa tom svojom "pro-sns" propagandom. No,da je zanimljivo finale u najavi - to sigurno.

 

Ne znam... "Odvratan" mi je, kako da se izrazim, "slaba" , lepa reč... Ne samo za čelnike i trenere ta 2 kluba, već i ovaj za koji mi navijamo, na prvom mestu 

 

Odavno ovo nema dodirnih tačaka sa fudbalom, fer i korektnim nadmetanjem.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Dies at the End said:

Odavno ovo nema dodirnih tačaka sa fudbalom, fer i korektnim nadmetanjem.

Jasno.
Trepnuo ne bih da se sutra u Srbiji ukine fudbal. Mada sam svestan da od njega sebe i svoje porodice izdrzavaju i posteni ljudi. Recimo nas forumas @ZiS

Kod Lalatovica sam primetio da cesto hvali predsednika,drzavu..bukvalno im se zahvaljuje na svakom koraku..ja razumem zasto Terzic fura tu pricu. Njega je licno Prvi Bolesnik postavio u Zvezdu..on mora da upraznjava rektalni alpinizam. Po mom tumacenju,Lalat ne mora..ne namesta njemu partija angazmane direktno. Mada..mozda i namesta?

To sam hteo da kazem..mozda nisam bio dovoljno ubedljiv,ali tako ja to vidim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jasno.
Trepnuo ne bih da se sutra u Srbiji ukine fudbal. Mada sam svestan da od njega sebe i svoje porodice izdrzavaju i posteni ljudi. Recimo nas forumas @ZiS

Kod Lalatovica sam primetio da cesto hvali predsednika,drzavu..bukvalno im se zahvaljuje na svakom koraku..ja razumem zasto Terzic fura tu pricu. Njega je licno Prvi Bolesnik postavio u Zvezdu..on mora da upraznjava rektalni alpinizam. Po mom tumacenju,Lalat ne mora..ne namesta njemu partija angazmane direktno. Mada..mozda i namesta?

To sam hteo da kazem..mozda nisam bio dovoljno ubedljiv,ali tako ja to vidim.

Ne pominji ZIS-a u ovakvom drustvu - makar ni pohvalno.:furious:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

 

Oduševljeni prikazanim fudbalom, pretpostavljam.

Naravno, to se podrazumeva, ali i divnom koreografijom i prijateljskom atmosferom medju raspojasanim navijacima dva tima, te bakljadama bas za vreme trajanja utakmice.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

Naravno, to se podrazumeva, ali i divnom koreografijom i prijateljskom atmosferom medju raspojasanim navijacima dva tima, te bakljadama bas za vreme trajanja utakmice.

Ispitivanje in vivo efekata aerosolnih produkata baklji i dimnih bombi na  Covid-19 virus.

 

:classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

Sve je manja verovatnoća da će se na stadionu ‘Rajko Mitić’ u Beogradu organizovati finali meč.

Klubovima je ostavljena mogućnost da se dogovore ko bi od timova preuzeo domaćinstvo, ali je i to u ovom trenutku na dugačkom štapu.

Treća opcija je odigravanje finala Kupa Srbije u Subotici ili u Nišu. Odluka o tome biće doneta početkom naredne nedelje kada će se znati da li će fudbaleri Vojvodine i Partizana istrčati na niški ‘Čair’ ili na ‘Gradski stadion u Subotici’…

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Constantin said:

Treća opcija je odigravanje finala Kupa Srbije u Subotici ili u Nišu. Odluka o tome biće doneta početkom naredne nedelje kada će se znati da li će fudbaleri Vojvodine i Partizana istrčati na niški ‘Čair’ ili na ‘Gradski stadion u Subotici’…

To je ok. Lepo je da lutajući "korona karavan" poseti i ostale gradove. Trebalo bi u svakom gradu da odigraju po jedan meč.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...