Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 minutes ago, Casaubon said:

Vi, selektore, imate vec spreman spisak. Javlja li se Teo? Oce li biti pomirenja?

Blokirao mi broj, ali kaze mi Marko da danas mladi svejedno preko Instagrama komuniciraju pa cu tamo da mu pisem cim mi mali iz kraja napravi taj profil i sve to, on se razume u kompjutere.

Edited by Snjofko
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

To što je Ristića nakenjalo za 3 ne čini ga boljim igračem nego što jeste. Svaka čast za te pogođene šuteve ali bušili su nas 2 na 2 preko njega samo tako. Neka ga za prozore, na velikim takmičenjima nema šta da traži. 

 

Joj Kaose, ti baš moraš da uletiš sa nekim objektivnim komentarom. Raduj se bre čoveče.
 

U mojoj knjizi važi ona romantika: Znaš kako se postaje šampion? Tako što izadješ na teren kad je najteže i pobediš. E to je Ristić večeras.

 

Edited by DameTime
slovo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jes da +/- ne kaze mnogo, ali Ristic uz Andjusica ima najgori-7, on je toliko supalj da je to strasno. Jovic, Kuridza Dobric, nisu ni za prozore a kamoli nesto ozbiljnije. Mislim da smo u velikom bunaru sto se tice repke i da nas samo neko maksimalno forsiranje Jokica i Bogdana moze dovesti do nekog rezultata. 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, DameTime said:

Pešić je još jednom pokazao da on ne zna da vodi ovu reprezentaciju, u kom god da smo sastavu. Ali ne bih ga otpuštala sad jer nemamo koga da dovedemo na njegovo mesto. Tako da, neka poljubi Ristića u guzicu kolektivno sa ostalima.

 

  Reveal hidden contents

A bome i Guduru, teška srca priznajem.

 

Malo je tanak ceo stručni štab, ne bi bilo lose da se dovede dodatno još neki kvalitetan strani pomocni trener. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Nemojte svega vam. Ionako uvek otpadne bar 30 posto ljudi sa zeljenih spiskova iz raznih razloga 🙂

Evo onda ovakav, pa nek ih 30 posto otpadne

 

Micic, Teodosic, Avramovic, Jaramaz, Jovic, Uskokovic, Milijasevic, Rebic, Novak, Topic

 

Bogdanovic, Guduric, Nedovic, Andjusic, Marinkovic, Djurisic, Trifunovic, Radanov, Paunic, Milosavljevic, Lazic, Jeremic

 

Lucic, Pokusevski, Jovic, Dobric, Todorovic, Lazarevic, Nakic, Dangubic, Zagorac

 

Kalinic, Bjelica, Smailagic, Davidovac, Kuridza, Ilic, Simanic, Novakovic, Bircevic, Lesic

 

Jokic, Milutinov, Petrusev, Marjanovic, Ristic, Mitrovic, Koprivica, Pecarski, Vukcevic, Apic, Kuzmic, Gagic, Raduljica, Stimac, Miletic
 

Edited by Snjofko
Link to comment
Share on other sites

Ovo što su Fibine tantuz sudije uradile Belgijancima moglo je i nama da zaprži čorbu večeras onim nedosudjenim faulom na Luki.
Velika lekcija da se taj jedan- jedini čelindž mora, ali MORA sačuvati za eventualnu tesnu završnicu jer tačno se video trenutak kada su se belgijski trener i cela klupa pocepali od frusta i bespomoćnosti nakon što u zadnjoj odbrani grk gubi ravnotežu i pada u debalansu na putanju beka u prodoru kojem papani sviraju faul u napadu a belgija bez čelindža.
Pamtiće Djerdja ovo jaaaako dugo ako ispuše za SP.














  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, uini said:

 

rile punisher :lol_2:

For d rekord, uini danas najzaslužniji 😁

 

Mogli smo ovo i da izgubimo, ali meni je na oko djelovalo da smo dosta bolji, a i indeks i statistika generalno to pokazuju, 36 skokova i 20 asistencija su za jedva smo se skupili ekipu sjajni brojevi. Da smo vezali nekoliko šuteva u 2/4 u periodu kad smo stvarno igrali odličnu odbranu, ovo bi možda otišlo i u stoka razliku.

 

I premda sam sigurno pristrasan, suđenje mi je baš djelovalo jednosmjerno, iako su imali 6 faulova više. Ono kad su na Anđušiću sudili običan faul, a na drugoj strani u identičnoj situaciji nesportski ne može da bude slučajno, ono je baš očigledna krađa. I uopšte ponašanje ćelavog sudije, odmahivanje Pešiću u situaciji nakon te greške, to je baš goli bezobrazluk i kompleksaštvo, jednostavno ne bi smio tako da se ponašaš prema učesniku utakmice, OK je da sviraš tehničku ako postoji materijal za tehničku, ali kulovsko ponašanje je baš traženje da ti neko nakon tekme u nekom ćošku da vaspitanje koje nisi dobio kući.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Snjofko said:

Nego, FIBA papani nas naterali da se radujemo prolasku na SP 🤣 Kao da je fudbal, a ne nesto sto se podrazumeva. Al su nas izradili 🤣🤣🤣

Juce mi je palo na pamet da se prolazak na SP i dalje obezbedjuje po starom sistemu, odnosno plasmanom sa EP, mi bismo se porazom od Italije oprostili od svetskog. Tako da ako bolje razmislimo ove kvalifikacije su dar sa neba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Pešić je još jednom pokazao da on ne zna da vodi ovu reprezentaciju, u kom god da smo sastavu. Ali ne bih ga otpuštala sad jer nemamo koga da dovedemo na njegovo mesto. Tako da, neka poljubi Ristića u guzicu kolektivno sa ostalima.

 

  Reveal hidden contents

A bome i Guduru, teška srca priznajem.

 

 

Pa jbg sad, def odavno nismo dominantni i ne mozemo da rutiniramo protivnike, ali ako pogledamo poslednjih 12 utakmica...

 

Slovenija - poraz posle produzetka u gostima.

 

Italija - pobeda posle preokreta.

 

Grčka - pobeda kući u neizvesnoj završnici.

 

Turska - pobeda tamo u egal završnici.

 

Onda 5 vezanih pobeda u grupi dominantno. Protivnici jesu bili laki, ali ne i amateri, jer su 2 ekipe iz grupe prošle 1/8 finala, a Poljaci dodatno izbacili Slovence.

 

Italija - veliki kiks i lose vođenje utakmice u poslednjih 15 minuta. Ali i objektivni podbačaj vodećih igrača i ozbiljan proliv Italijana nakon +10 za nas u 25. minutu. 

 

VB - tesna pobeda tamo.

 

Turska - tesna pobeda kuci protiv teškog rivala.

 

Praktično, samo je Zadar kiks. I PAO 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, djurava said:

Jes da +/- ne kaze mnogo, ali Ristic uz Andjusica ima najgori-7, on je toliko supalj da je to strasno. Jovic, Kuridza Dobric, nisu ni za prozore a kamoli nesto ozbiljnije. Mislim da smo u velikom bunaru sto se tice repke i da nas samo neko maksimalno forsiranje Jokica i Bogdana moze dovesti do nekog rezultata. 

Za Ristića postoji objašnjenje, odigrao je najviše minuta u periodu tokom koga osim njega niko drugi kod nas nije mogao da se sastavi sa košem.

 

Zaboravih da kažem, Gudurić je noćas konačno odigrao muški uprkos tome što ga šut nikako nije htio, i Radanov je u obje ove tekme izgledao skroz smisleno, odličan je atleta, dobar je u odbrani, meni se on ovim preporučio da bude na širem spisku za SP, pa možda čak i više od toga ako nam bude trebao defanzivni specijalac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2022 at 12:09 AM, pantelia said:

Nista, mozda ih ovo malo trgne, mada sumnja>>>nada. Drugu reprezentaciju nemamo. Da se skupe i izginu pa sta bude, jebes leto bez reprezentacije u kosarci.

 

Kad sam ovo napisao posle poraza od Belgije ovde, nisam ni sam verovao u ovo sto pisem. Ladno cemo na SP 😁 

 

Bravo svim momcima, od Lucica do Topica. Kari opet neshvatljivi potezi, ali pobeda se pise. 

 

Nemoj neko da se glupirao i stavio utakmicu protiv Britanije u Arenu

 

edit: ili Nis

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Del Piero said:

Juce mi je palo na pamet da se prolazak na SP i dalje obezbedjuje po starom sistemu, odnosno plasmanom sa EP, mi bismo se porazom od Italije oprostili od svetskog. Tako da ako bolje razmislimo ove kvalifikacije su dar sa neba.

Ne bismo, morali bismo da dobijemo jebnu od dve utakmice za plasman. Prvih 7 je išlo direktno na svetsko. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...