Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

On 11/11/2022 at 10:40 PM, Kooineeperk said:

A ako Belgija izgubi od Grcke, onda oni ispadaju iz price za trougao i mi idemo verovatno kao treceplasirani. 

 

Srbija - Turska

Belgija - Grcka

Letonija - Britanija

 

Turska - Letonija

Britanija - Belgija

Grcka - Srbija

 

Srbija - Britanija

Belgija - Turska

Letonija - Grcka

 

Letonija 7-3

Grcka 7-3

Srbija 6-4

Belgija 5-5

Turska 4-6

Britanija 1-9

 

Link to comment
Share on other sites

Na sreću, nisu mogli Turci protiv prognoza Grofa i Meka, hvala vam obojici :classic_biggrin:

 

Znači samo nam treba pobeda protiv Britanaca u Beogradu? Baš lepa vest, mada nikoga ne bi trebao potcenjivati i unapred otpisivati, valjda smo nešto naučili posle Italije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stiletto said:

Ako odemo na SP Ristić mora da ide na prvenstvo makar samo peškire i vodu nosio. 

 

Apsolutno se slažem! Na licu mesta je to delovalo odlično, dečko namestio ruku, kida se svaku loptu, ok spore noge, vidimo da nije to taj EL kvalitet ali srce na mestu.

 

Da iskoristim priliku da Vesiću ovom prilikom ponovo jebem mater - Pionir pun i opet vruće ko u paklu. 

 

Kari kasni s reakcijama, al to je stara priča. Vilbekina Dobrić ne može pogledom da uhvati, nema reakcije. Jović umire na terenu, nema reakcije. Al dobro sad, pobeda se piše.

 

P.S. Bitim je odličan igrač, priželjkivao sam ga u KKPu i stvarno mi nije jasno kako ga nijedan EL tim nije uzeo

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...