Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 hours ago, kalistenika u rutini said:

Mozda ce Sone biti u fazonu kao kad te stariji burazer vodi prvi put u neki provod/izlazak u grad i totalno zezanje - ajmo sirotinjo ko izvuce najmanju vodim ga sa sobom :kece:

 

Nek vodi Grbu i Gurovića...  ili Kleuta ako se taj oloiš još muva oko saveza (priseo mi let za Tursku prošlo prvenstvo kad ga videh na vratima aviona).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče dresa, zvaničan odgovor PEAK Srbija:

-dres je dizajnirao naš čovek Damir Rašić, sa idejom da bude minimalistički. Unajmio ga je KSS.

-FIBA je definisala tj. unifikovala dresove pa se logo takmičenja, grb Saveza i broj i  reklama sponzor moraju nalaziti na tačno definisanom mestu.

-dres se može kupiti u njihovoj radnji u BG ili prrko sajta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Još jedna opcija za put u Kinu, za ljubitelje piva...

 

Laško je pokrenuo nagradnu igru, kupovinom 4 limenki (sa logom KSS) u Roda radnjama dobija se poklon kartica. Nagrade su 5x put na SP u Kinu, 50x dres Srbije, 200x lopta i sitnije nagrade (majice, čaša, limenka piva). Svaka kartica je dobitna.

 

P.S.

Ne radim za Laško :classic_biggrin:

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna gde mogu da kupim neke od starih dresova nasih? 
Ovaj novi mi se ne svidja nesto, a voleo bih da imam neki tamo na tribinama :)

 

takodje, slobodno dajte neke dobre ideje za transparent :) 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Magia said:

Da li neko zna gde mogu da kupim neke od starih dresova nasih? 
Ovaj novi mi se ne svidja nesto, a voleo bih da imam neki tamo na tribinama 🙂

 

takodje, slobodno dajte neke dobre ideje za transparent 🙂

Pa imas na https://peaksport.rs ove iz prethodnog perioda upola cene. Mislim da ih ima i u djaku... Ove jos starije tesko da ces naci nove, jedino da pogledas na ovim popularnim sajtovima, sigurno ima nekih kolekcionara koji prodaju takve u nekom korektnom stanju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Sinoć je bila prve epizoda onog Šarenčevog serijala na RTS-u. Kako dolikuje, prva epizoda bila posvećena Jelisaveti Teu.

 

I, vredi li gledati? 😄

Link to comment
Share on other sites

Bas je los plavi dres uzivo, i dizajn i kvalitet kao sa pijace. Pet hiljada i nesto kosta i jos stampa hiljadu. Jedino ako dernemo Amere u finalu cu da ga pazarim.

 

Ali kad je vec dizajn takav kakav je, ti Kinezi su ludi, umesto da koriste svoje prednosti, nastampaju sto hiljada dresova i prodaju za hiljadu dindzi, oni glume tu neko ludilo i glume zapad i nabijaju cene.

 

Secam se kad je Zvezda spustila one Ledjea na 500 dindzi valjda, sutra je ceo grad bio u njima. I meni je to jedini dres FK-a koji imam, osim onih decijih :-)

 

I neke majice da stave da budu 500 dindzi, sutra bi cela drzava furala Peak.

 

Jebeni sorc im kosta 3000 i nesto.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...