Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Igracki Davidovac zasluzuje da bude na spisku od 24, mada svakako stoji da za njega ne bi bilo pozicije u nekoj ozbiljnijoj prici o 12, jer bi njegov kvalitet morao da bude mnogo veci.

 

A vjerujem da je on jedan od onih Zvezdinih igraca koji su odbili Univerzitetsku ili B reprezentaciju na putesestviju u Kinu, sto je Sale debelo zamjerio. Moguce da je i to razlog njegovog kasnijeg nepozivanja u prozorima, za koje mi stoji uglavi da se dogovaralo sa klubovima koga ce pustati od igraca.

Edited by pepe sancez
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, mmajstor said:

Na siri spisak su pozvani igraci koji su dali doprinos u prozorima. Cisto da im se donekle stavi do znanja da su deo ovog tima. Davidovac nije bio medju njima iako mozda kvalitetom to zasluzuje. 

 

Ma kako to smešno zvučalo, doprinos u prozorima su dali i Tepić, Paunić i Gagić, pa nisu stavljeni na širi spisak, a stavljeni su Pot, Zagorac, Kravić, Apić, koji niti su igrali prozore, niti imaju kvalitet za 12. Ako je bilo mesta za njih, ne vidim zašto ne bi bilo i za Davidovca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Guru said:

 

Ma kako to smešno zvučalo, doprinos u prozorima su dali i Tepić, Paunić i Gagić, pa nisu stavljeni na širi spisak, a stavljeni su Pot, Zagorac, Kravić, Apić, koji niti su igrali prozore, niti imaju kvalitet za 12. Ako je bilo mesta za njih, ne vidim zašto ne bi bilo i za Davidovca.

 

Ovi matori su uleteli kad je vec bilo zagorelo... mozda je ispravnije reci igraci koji su dali doprinos a na koje ce se racunati i na dalje. Tepara i Paun su popunjavali rupe i sigurno se na njih nece racunati. Od ovih drugih navedenih, mislim da su svi bili pozvani u prozore sem mozda Apica. Davidovac je svakako mogao biti pozvan, zasto nije pojma nemam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Ovi matori su uleteli kad je vec bilo zagorelo... mozda je ispravnije reci igraci koji su dali doprinos a na koje ce se racunati i na dalje. Tepara i Paun su popunjavali rupe i sigurno se na njih nece racunati. Od ovih drugih navedenih, mislim da su svi bili pozvani u prozore sem mozda Apica. Davidovac je svakako mogao biti pozvan, zasto nije pojma nemam.

 

Pa Pot, Zagorac, Kravić i Apić nisu dali nikakav doprinos, jer nisu igrali kvalifikacije. :classic_smile: Dakle, ništa se oni tu ne razlikuju od Davidovca. Ako ne veruješ, evo ti ovde spisak igrača koji su igrali:

 

http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/european-qualifiers/team/Serbia#tab=overview,average_statistics

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Guru said:

 

Pa Pot, Zagorac, Kravić i Apić nisu dali nikakav doprinos, jer nisu igrali kvalifikacije. :classic_smile: Dakle, ništa se oni tu ne razlikuju od Davidovca. Ako ne veruješ, evo ti ovde spisak igrača koji su igrali:

 

http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/european-qualifiers/team/Serbia#tab=overview,average_statistics

 

Nije relevantan info jer su prikazani samo oni koji su igrali na parketu a ne i oni koji su sedeli na klupi ili bili pozvani na siri spisak. Pot, Zagorac i Kravic su bili pozvani za Izrael a Apic pre toga... 

 

edit: sad videh da je i Deda bio pozvan na jedne prozore ali je otpao zbog povrede tetive... ko ce ga znati, sigurno postoji razlog. Cini mi se da nikada nismo imali vise igraca na raspolaganju. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

"Možemo da napravimo veoma dobar tim, boriću se da budem na spisku za Svetsko prvenstvo. Biće to velika borba, Srbija ima mnogo dobrih igrača, koji zaslužuju da se nađu među 12", rekao je Marjanović i dodao:

"Želimo borbu za finale, želimo šansu da igramo za zlato. Imamo velike ambicije, idemo u Kinu da još jednom pokažemo svima da smo jedan od najboljih timova na svetu. Srbija je zemlja košarke i želimo da učinimo ljude u Srbiji ponosnim. Imamo talenat i iskustvo i želimo da stignemo što dalje. Nadam se da će svi biti zdravi".

 

"Ako želite da stignete daleko na Svetskom prvenstvu, morate da igrate dobro, a ne da predviđate sa kim biste mogli da se sastanete u sledećoj fazi. Morate da igrate na najvišem nivou. Nije bitno da li je protivnik najbolji tim na svetu ili ne, sve protivnike morate da poštujete i ne smete nikoga da se plašite", objasnio je Marjanović.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja da sam, Milos (fer, onako, ne pirlam poOdavno, samo me jos po bradi prepoznaju...), Saletu bih rekao sledece:

"Mogu ja da ti budem asist, to bi jos i najbolje po sve nas bilo, ALI...

... drvne gradje, tipa: Marjanovic + Guduric - nikako!"

Ali, jebi ga, nisam, Milos.

PS. Nisam!

Shit. Skroz sam zaboravio TeNeja. 

Edited by uncletima
Zagor!
Link to comment
Share on other sites

samo me strah, da u slučaju osvajanja neke medalje ne odu kod bolesnika na gajbu da mu se zahvale na sudbonosnim poenima koje je bolesnik postigao, jer znamo da bez bolesnika ne bi ničega bilo, niti bi se sunce rotiralo oko zemlje nit bi imali šta da jedu oni slonovi/kornjače na čijim ledjima se nalazi ova ploča koju mi zovemo planeta Zemlja...
 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da je Djordjevic od te fele i da ce dozvoliti sebi i igracima tu vrstu ponizenja, pre ce to Danilovic uraditi u ime svih kosarkasa i strucnog staba, a tu je uvek Sone Ilic da dariva dres/medalju/loptu sa potpisima.

 

Isla je i lane ona spika kako je Sale iskulirao premijerku prilikom ceremonije dodele medalje, nije hteo da joj pruzi ruku ili tako nesto ...

 

Ne znam da li je to tacno, a nije ni bitno, jer u svakom slucaju, ako osvojimo medalju, neizbezan je prijem vasar kod precednika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Isla je i lane ona spika kako je Sale iskulirao premijerku prilikom ceremonije dodele medalje, nije hteo da joj pruzi ruku ili tako nesto ...

 

 



Bilo tako, al su se posle grupno slikali i to. Al na keca je napušio i prošao pored nje kao pored Vladimira Micova.

edit:

ne bi imao ništa da dupelizanje odrade Neša i Pedja...

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Da bi se išlo na poklonjenje Kurčiću mora prvo neki veći uspeh da se postigne, najmanje medalja. A kad se medalja osvoji (a mi ovde kolektivno šiznemo od sreće) onda neka se lepo dogovore da li će neko da se javi dobrovoljno ili će da vuku slamku, pa ko izvuče najkraću da ide ga ga poljubi u du... (dugačka je to priča).

Edited by Darby O'Gill
slovce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darby O'Gill said:

Da bi se išlo na poklonjenje Kurčiću mora prvo neki veći uspeh da se postigne, najmanje medalja. A kad se medalja osvoji (a mi ovde kolektivno šiznemo od sreće) onda neka se lepo dogovore da li će neko da se javi dobrovoljno ili će da vuku slamku, pa ko izvuče najkraću da ide ga ga poljubi u du... (dugačka je to priča).

Da vuku slamku pored Nese Ilica 😄

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...