Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

14 hours ago, mmajstor said:

Van ovih sprdackih transparenata koje bih ostavio za fudbalske i rukometaske reprezentacije, izdvojio bih onaj koji najvise oslikava drajv ili moto ove skupine a koji glasi:

"Mir u glavi, Vatra u srcu!" 

 

Mir u qrcu , vatra u srcu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hamilton said:

Kad mi zena bude skakala po glavi da usisam a mec poceo, lepo cu joj reci - pusti me sa mirom u glavi i vatrom u srcu. Do jaja 🙂

 

Neiskusno... ako ti se ne trpe sotovi a zelis da izigravas dobrog muza, pred pocetak meca odes kao u prodavnicu da kupis neophodne potrepstine, a usput svratis u najblizi kafic da na miru odgledas tekmu. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2019 at 3:58 PM, hummingbird said:

 

Ne, nego ces lepo da ustanes i da usisas kucu. :classic_smile:

 

 

Na vreme pre utakmice ili da zamoli lepo da se proces usisavanja odloži za 2 sata dok utakmica ne prođe jer moze doći do proaipanja grickalica i to.

 

Završio sam sa papučarenjem pa da se vratim na temu:

 

 

Rerko odvratna reklama za MIDEA sa košarkašima našim, ali baš mi je onako teška i odvratna. Da sam neki faktor u KSS nikad mi ono ne bi prošlo...

Link to comment
Share on other sites

Radule je hodajuci rokenrol, neupitno uspesan sportista (istina, mozda je mogao da postigne i vise/bude bolji igrac) koji nije dozvolio da mu karijera pojede zivot niti da ga spreci da zivi zivot na nacin koji on zeli.

Odigrao je karte koje su mu dodeljene maltene perfektno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Horium said:

Radule je hodajuci rokenrol, neupitno uspesan sportista (istina, mozda je mogao da postigne i vise/bude bolji igrac) koji nije dozvolio da mu karijera pojede zivot niti da ga spreci da zivi zivot na nacin koji on zeli.

Odigrao je karte koje su mu dodeljene maltene perfektno.

On i Milicic.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...