Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 minutes ago, Kastel said:

Talenta je ovde bilo da se ne lažemo, ali falilo je žara, borbe. Falilo je ratnika. Pefi, Gagi, Kalina tip igrača. Naravno biću isprozivan moguće od strane onih koji ne vole zvezdu, ali jedan Lazic bi dosta značio ovako mekanoj ekipi da uštopuje Ljulja, Kampaca, da ih prebije ako ništa drugo.

 

Ja se ne bih složio. Falilo je ovde košarkaša visoke klase. Jokić je bio nespreman i slabo implementiran u tim, Bogdan je pre svega strelac što sa sobom neizostavno nosi dozu košarkaške egoističnosti, Bjelica izgleda više nije taj kalibar da na ovom nivou pravi razliku. Ostalo su sve korektni ali ni po čemu specijalni igrači od kojih su najbolji onaj koji je jedan imao užasnu porodičnu tragediju i shodno tome odigrao kao amater (Micić), a drugi iz nekog razloga nije dobio ulogu koju je morao da ima (Milutinov). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Nicklord said:

Zato što nema smisla pominjati kada smo 3 klase bolji 😄 Mogli su bukvalno da sude korake svaki put kada neko dribla loptu i ne bi bilo opravdanje 

 

Ne znam da li se samo meni cini da su pustili dosta grubu igru Argentinaca? Nista se njihova odbrana nije razlikovala od odbrane Buducnosti u Podgorici, samo je ocigledno da smo manje vezani za reprezentaciju (osim kao sredstvo da se lozimo da smo najjaci i da cemo sve da ...).

 

Tacno je da smo bili mnogo bolji, ali je tacno da bi u slucaju ovakvog sudjenja na klupskom nivou bilo komentara da ne moze nasa losa igra da opravdava sudije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Jokic se raspao u ozbiljnom plejof basketbolu nema sta, postavio samo 25 / 13 / 8.4 uz 2.6 TOV i 60% TS. Zamisli sta bi bilo da je lider.

Ma sta ti znas, NBA liga je sranja, MVP ispao u 16 a Jokica najboljeg bambusao Skola od 45 ljeta.
#nbaexposed. Sutra Nando samara 12 NBA zvezde i stavlja tacku na tu prevarantsku ligu.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, momohyoideus said:

Sta je sramotno? Sto ne smatra covek da je tragedija? Pa i nije, zna se sta je tragedija i daleko bilo da dozivimo neku.

A da se uzelo zlato, pa da je narod danima u delirijumu, da ih hiljade ljudi čeka na ulicama, grli, ljubi i obožava, da li bi kapiten onda izašao na balkon skupštine i rekao "Ljudi, šta vam je? Ovo je samo košarka. Ajde, razlaz kućama."

Malo više poštovanja mogao je da pokaže prema navijačima, bar u izjavama, kad već nije išlo na terenu.

  • Like 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jokic se raspao u ozbiljnom plejof basketbolu nema sta, postavio samo 25 / 13 / 8.4 uz 2.6 TOV i 60% TS. Zamisli sta bi bilo da je lider.

Zato je na reprezentativnom nivou pokazao taj kvalitet iz plejofa. 
Ovo Prvenstvo je bio fenomenalan. Prosto je plenio energijom kada udje u igru. 

Jes kako da nou. 

Kvari hemiju u ekipi..... Ne bih ga zvao nikad vise.

A onaj moto punker raduljica  , tezak bolid i flegma decko. 

Edited by ShoBzSho
Link to comment
Share on other sites

Just now, ShoBzSho said:

Zato je na reprezentativnom nivou pokazao taj kvalitet iz plejofa. 
Ovo Prvenstvo je bio fenomenalan. Prosto je plenio energijom kada udje u igru. 

Jes kako da nou. 

Kvari hemiju u ekipi..... Ne bih ga zvao nikad vise.

 

Zvace ga onaj ko se bar malo razume u kosarku.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ja se ne bih složio. Falilo je ovde košarkaša visoke klase. Jokić je bio nespreman i slabo implementiran u tim, Bogdan je pre svega strelac što sa sobom neizostavno nosi dozu košarkaške egoističnosti, Bjelica izgleda više nije taj kalibar da na ovom nivou pravi razliku. Ostalo su sve korektni ali ni po čemu specijalni igrači od kojih su najbolji onaj koji je jedan imao užasnu porodičnu tragediju i shodno tome odigrao kao amater (Micić), a drugi iz nekog razloga nije dobio ulogu koju je morao da ima (Milutinov). 

Ja se s ovim ne bih slozio. Australijanci postizu 90+ poena, a igra im se zasniva na Milsu i Bejnsu plus Ingls. Spanci imaju jos manje napadackog potencijala, kao i Francuzi. Moglo se s ovim sasvim dobro rolati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

A da se uzelo zlato, pa da je narod danima u delirijumu, da ih hiljade ljudi čeka na ulicama, grli, ljubi i obožava, da li bi kapiten onda izašao na balkon skupštine i rekao "Ljudi, šta vam je? Ovo je samo košarka. Ajde, razlaz kućama."

Malo više poštovanja mogao je da pokaže prema navijačima, bar u izjavama, kad već nije išlo na terenu.

Decko je cirkuzant , uvek bio. Tezak egoista.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ShoBzSho said:

Zato je na reprezentativnom nivou pokazao taj kvalitet iz plejofa. 
Ovo Prvenstvo je bio fenomenalan. Prosto je plenio energijom kada udje u igru. 

Jes kako da nou. 

Kvari hemiju u ekipi..... Ne bih ga zvao nikad vise.

A onaj moto punker raduljica  , tezak bolid i flegma decko. 

Ja bih mu dao jos jednu sansu, probao bih ga na dvojci u nekoj Klej Tompson ulozi, nikad ne znas, mozda bude radilo.

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Cini mi se da si prespavao plej of. 

 

Denver kao drugi na zapadu ne dolazi do finala. na svom terenu ga izbacuje Portland.

Ja bih drugar volio da nije tako, ali Jokara nije u Kini pokazao nista od liderstva.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Manje drvlja po Jokiću...on je kompletne pripreme i turnament turan gde mu nie mesto i onda što je nervozan i desu poeni Nikola.

Ispade ovde prevara od igrača...umemo to pametnije.

Nažalost činjenica je da Bobanove preterane minute protiv najbržeg rivala je nemoguće opravdati ni iz taktičko-strukovnog ni iz zdravo-razumnog ugla...

i to sa nikad spremnijim Milutinovićem* na klupi.

 

* (numem da ga promenim kroz taj padež).

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vepar said:

 

Naravno da nije tragedija ali je tragican taj stav. 

 

Kao kapiten je morao nesto normalnije da izjavi. 

 

Bjelica je bar priznao da je odigrao kao govno. 

Boli ga kurac,milioni su tu,riba tu,dobar zivot i dalje tu.Sad cu ja de nerviram zasto on uopste ide u Kinu,bivsi igrac,jos kapiten.Iz ove perspektive mi zaista nije jasno da je poveo Vasu koji je imao ovakvu situaciju u porodici,neobjasnjiv potez.

Takodje,puklo je izmedju njega i Milutinova.

Neodoljivo podseca na 2005.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Amigo said:

 

Denver kao drugi na zapadu ne dolazi do finala. na svom terenu ga izbacuje Portland.

Ja bih drugar volio da nije tako, ali Jokara nije u Kini pokazao nista od liderstva.

Tom logikom, u NBA ne postoji nijedan lider, jer je svako od top igraca bar jednom propustio priliku da zatvori seriju sa HCA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Interesantno je da je sudjenje bilo veoma naklonjeno protivniku (pustena tuca), ali u komentarima to niko ne pominje, a ni sami igraci to nisu pomenuli.

 

Da je ovako neko sudio Zvezdi/Partizanu svi bi komentarisali samo sudjenje.

Nije niko ni nasima branio da se tuku i bore. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nisam se lepo izrazio. Imali smo mi kvalitet na papiru ali u ovakvim mečevima gde smo nadigrani pre bi neki Nedović nešto doprineo nego Lazić. 

 

Fora je u tome što je u sportu jako tanka linija između trona i provalije, posebno kad učestvuju ekipe sličnog kvaliteta. 

To da. Tacnije, ispada da je izostanak Tea ogroman minus za igru na citanje koju smo mi htjeli da igramo.

 

Ali evo sve cesem glavu, kako mi nismo mogli imati pik igru sa Jovicem i Micicem u paru sa Milutinovim i Jokicem, koji su kao izmisljeni za tu kombinaciju. Nevjerovatno mi je to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...