Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 minutes ago, NMX said:

"Bila je euforija u zemlji, svi su pričali kako ćemo pobediti i osvojiti. To nekada ne pomaže. Naprotiv. Znam sa kakvim su se pritiskom momci nosili", rekao je Đorđević.

 

:krstipd4::krstipd4::krstipd4::krstipd4:

Ovaj kopa dublje i od Mladena Krstajića.

 

Krivi su navijači, naravno!

 

Lako je glumiti džentlmena kad ide, sramoto!

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zoe Bg said:

Ne znam sta me vise muci, to kako smo izgubili tj. poraz u svakom smislu ili to kako je Nemanja Bjelica izgledao u ove dve utakmice. 

 

Meni je pa taj covek nejasan. Vidis da te ne ide, selektor to ne vidi i ne vadi te, pa kad lopta dodje do tebe, prosledi je drugom i toliko. Ne , on sili suteve, promasuje, ide na ulaz, promasuje, blokiraju ga, gubi lopte.... pa dokle bre .

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo što smo mi odigrali u eliminacionim utakmicama je teška dekadencija košarke. Primili smo u 2 utakmice skoro 190 poena, nemoguće je napraviti rezultat tako.

 

Odbrana nam je bila jadna, Rubio i Kampaco nam probijali prvu liniju kad god su htjeli, a mi zaštite obruča nemamo. A da, imamo Milutinova. Zaboravio sam ga, kao i Sale očigledno. 

 

Napad opasno statičan, spušta se lopta na Jokića, niko se više ne kreće. Jedno dobro utrčavanje nisam vidio. Druga opcija je bila uvaljivanje lopte Bogiju ili Bjelici da iskreiraju sami nešto. Bogdanu kapa dole za sve što je uradio, Bjelica teško da je mogao gore, zaista jadna predstava.

 

Nadam se da će skupiti snage i odigrati za OI pa da se razilazimo sa Saletom, opasno je fejlovao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Skyglider said:

 

Meni je pa taj covek nejasan. Vidis da te ne ide, selektor to ne vidi i ne vadi te, pa kad lopta dodje do tebe, prosledi je drugom i toliko. Ne , on sili suteve, promasuje, ide na ulaz, promasuje, blokiraju ga, gubi lopte.... pa dokle bre .

 

Treba reci da su alternative 2 igraca koja ne dobacuju ni blizu EC nivoa.

 

Mi smo u maloj krizi sa produkcijom igraca, zato me bas cudi da se Sale u startu odrekne Simanica I Marinkovica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

 

Meni je pa taj covek nejasan. Vidis da te ne ide, selektor to ne vidi i ne vadi te, pa kad lopta dodje do tebe, prosledi je drugom i toliko. Ne , on sili suteve, promasuje, ide na ulaz, promasuje, blokiraju ga, gubi lopte.... pa dokle bre .

 

sve ličalo na EP 2005 u Srbiji i Crnoj Gori....  mi jaki ko crna zemlja, al nešto ne valja....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predsednik saveza - alkoholicar

Gen sek - ________ upisati po volji ja ne smem dobiću ban

Trener - amater

 

Nesveto trojstvo vodi samo u ovo sto smo videli. Igrači nisu ništa krivi! Nemoguće je da svi izgledaju losije u reprezentativci nego u vrhunskim klubovima gde igraju. Ne može biti da je do njih nego je do onoga ko upravlja njima. 

  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Liska Manjina said:

Ovaj kopa dublje i od Mladena Krstajića.

 

Krivi su navijači, naravno!

 

Lako je glumiti džentlmena kad ide, sramoto!

 

 

Zapravo je pokrivao Belog posle izlaganja.

Sasvim korektna kzs, malo vise slusajte sta pravi sampioni imaju da kazu i kada ne ide, a manje citajte nase naovinare

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Treba reci da su alternative 2 igraca koja ne dobacuju ni blizu EC nivoa.

 

Mi smo u maloj krizi sa produkcijom igraca, zato me bas cudi da se Sale u startu odrekne Simanica I Marinkovica.

 

Ma ok, razumem to, ali ne ide te , ne sili , prosledi loptu drugima. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

55 minutes ago, stefan81888 said:

Plače mi se.

52 minutes ago, Milan33 said:

Mnogo sam tuzan.

 

A racunati da cemo pobediti Francusku ili USA u narednom mecu posle ovakvog poraza je malo ludo.

 

 

Steta,

43 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Iskreno, place mi se

28 minutes ago, OnionKnight said:

Svaka čast vama koji ste smogli snage da napišete nešto konstruktivno poslije ovoga, ja ne mogu. Plače mi se.

24 minutes ago, NMX said:

Nemam snage za bilo šta sem jeftine zajebancije...ubio me ovaj poraz u rangu Strazbura/Bordoa (cigani najbolje znaju koji je to užas).

 

 

 

Meni se ne plače ni malo, jer mi je sav entuzijazam splasnuo onog trena kada je iz nekošarkaških razloga eliminisan igrač prve petorke, čovek kome je srednje ime borba do poslednje kapi krvi, Nikola Kalinić, a instalirano SNS govno, Suzana Vasiljević. 

 

Nakon toga ostalo je praćenje tima na osnovu autopilota jer jbg narkomani se teško oslobađaju zavisnosti, ali opet, kada dobiju lošu robu baš joj se i ne raduju.

 

Tako da stvarno nema potrebe za neko sečenje vena, ovo je, kako bi to Muta lepo primetio, sve normalno...

Edited by Laki21
  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Igraci su igrali u specificnoj atmosferi i nisu se snasli. Prvom pleju (bar smo ga projektovali da to bude) je umrla majka, on je mlad decko. Zena je bila bolesna i znalo se da to moze da se desi, zbog cega je Vasa i izgledao kako je izgledao. Ta vest ih je sigurno posekla sve.

 

Ne zelim da ovo zvuci kao opravdanje, ali kucate na pogresnu adresu. Sve sto se desilo, apsolutno sve, je iskljucivo i jedino greska selektora koji je dobio skupu igracku u ruke i pokvario je.

 

Potpuno nedorastao ovom zadatku, nespreman da odredi prave uloge igracima u ekipi, suvise zadrt da ne vidi da njegova selekcija tima nije dobra i kada ne ide naravno da srlja iz jedne greske u drugu.

 

Naravno da ce i igraci na to reagovati lose i da zbog neadekvatnog rasporeda minutaze imaju veci pritisak da urade nesto dobro i onda zaseru dodatno.

  • Like 11
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, momohyoideus said:

U hajde da pogledamo: U utakmici sa Spanijom Raduljica je bio ubedljivo najbolji nas centar sa najmanje minuta koji god algoritam efikasnosti da primenis. Marjanovic prakticno nije ni igrao jer bi prosao isto ko i danas. Bircevic bio bolji od jednog Simonovica na toj utakmici za ta ~3:30 minuta koliko je odigrao.

 

Bas suprotno, nama je falilo vise minuta sa klupe.

ma oni bodu oci i laicima kad je bolno ocigledno da su zalutali u ovaj deo takmicenja. produkcija sa pleja, rezervnog beka, krila nam je isto  katastrofalna ali tu je bar bila nada da ce igraci proigrati. za ovu dvojicu su svi valjda znali da nisu za ovaj nivo kosarke.

 

edit. inace mis mo odbranu igrali na bazi kurca ovaj mec. napad i nije bio toliko los.

Edited by riviera
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, tdusko said:

Osim argentinskih bekova koji su me odusevili, mislim da su nam min 3 puta odigrali pas kroz noge btw, najveci utisak na mene je Skola. Batica 39 godina, krenuo pripreme individualno 7 nedelja pre reprezentacije. Odradio utakmicu posteno i na nogama, a nas mladjani MVP dosao na ozbiljno takmicenje sa burekom u dzepovima. Zato je i presedeo zadnjih 5 minuta na aparatima za disanje. To su igraci za primer, Skola, Djinobili, Gasoli, Navaro, Parker, a  mi se ovde oprastamo od Tea koji batalio ozbiljnu kosarku sa 29

Skoli su takođe ovo jedine bitne utakmice u sezoni. Njegov peak je ovih 8 utakmica. Godinu dana se sprema da ovo odigra. Jokićev peak sezone je bio NBA playoff gde je igrao 40 minuta u 14 utakmica

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mnogo jebeno otreznjenje, ali ni priblizno koliko bih ocekivao da cu biti skenjan da mi je neko rekao da cemo izgubiti. Ovo je lose izgledalo od dana objavljivanja spiska, samo sto to sebi nisam zeleo da priznam. Vreme je da se tvrdoglava seljacina isutira sa pozicije selektora i za jos mnoge promene u kosarkaskom savezu ali nece imati ko da ih sprovede. Kosarka nam je u ogromnom blatu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...