Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

59 minutes ago, Bek said:

Inace, mnogo je nezdravo po moje mentalno zdravlje ovo odbrojavanje. Jeste da sam srecan sto pocinje SP, ali kao da sam juce pisao da ima jos 40 dana do SP. Ode leto ☹️🦍

To je super za nas koji jedva cekamo jesen 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

To je super za nas koji jedva cekamo jesen 😁

Ne staj mi na muku. Vreme je da se jednom obracunamo za sva vremena, ajde vi jesenasi jos nekako, ali kad mi neko spomene da jedva ceka zimu, odmah bih ga streljao 😄 Sad moram da napomenem da je ovo sala za streljanje, da ne padne neki ban opet pred prvenstvo 😋


Daj da odigramo neki basket, pa ko pobedi dobija Haarp i moze da kontrolise vremenske uslove cele godine. Znas sta, nije jesen problem nego je problem kada dodje oktobar, to znaci da ima jos negde pola godine do lepog vremena, kupanja, voznje bajsa, trcanja po suncu, dugih letnjih noci na klupi uz pivo, seksa u prirodi... Moze jesen oktobar i novembar, ali da opet krene leto u decembru, ovako mi dodje da se ubijem cekajuci leto.

 

I ovo sto Milisav kaze o znacaju redze, ja ne kapiram da ljudi ne shvataju da Sale to najbolje oseca i da je zato svaki i najsitniji detalj bitan.

 

Ti momci su nasi najbolji ambasadori i on cini sve vec godinama da usadi to u svakog reprezentativca i objasni im to. Nositi dres nase redze je nesto posebno i uzviseno.

 

I onda se opet ljudi vracaju na Kalinica i mora da im se crta. Svako mora da zna sta znaci biti repstativac Srbije, ne radi se tu samo o kosarkaskim kvalitetima. Znaci, nema drkanja, pravljenja sranja u svlacionici...

 

Tu onda to sa tvitovima verovatno vise dodje kao kap koja je prelila casu. I ne radi se uopste o sadrzaju tvitova, meni nije jasno da ljudi nisu skapirali da je Kalina indijanac kome je vise stalo da tu nesto provocira i bocka ljude po mrezama nego sto mu je bitno iznosenje stavova. Vidi se da decko bas i nije svoj.

 

Kad se sve to sabere, decko jednostavno ne zasluzuje ljudskim kvalitetima da nosi dres redze u ovom trenutku. Kao i Micov npr.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...