Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

11 minutes ago, freethrow said:

MENI SE SVE VISHE DOPADA OVA IDEJA SA 4 PETICE KOJE MOGU DA NAPRAVE UKUPNO 20 FAULA NA AMERIKANCIMA I DA SKAČU INA FINTE I NA BLOKADE I DA ZAUSTAVE POTPUNO MIČELA I TEJTUMA.

 

images?q=tbn:ANd9GcS6E-EAeaDXhAGMbGlOe1v

Edited by Asterion
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jako me interesuje šta li Lari misli o Jokićevoj igri, da li ga krišom gleda i smeška se u sebi na ovakve stvari... Dobro je da nije u koliziji sa Saletom, odnosno da ima tu sposobnost da sluša trenera iako očigledno vidi igru iz jedne ptićje perspektive.

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad reprizu i tvrda je utakmica, ali ne i losa.

Pokusavam da pratim forumski hajp oko Gudurica

i nade da ce se pojaviti neki tamo Gudura od nekad tamo.

Ja ga nazalost nisam gledao u Turskoj,

ali ne samo da uz veliku neodlucnost na terenu pokazuje

dozu mangupiranja,

nego ponekad izgleda kao dileja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Naši reprezentativci, predvođeni selektorom Aleksandrom Đorđevićem, pre nekoliko meseci priredili su iznenađenje legendi naše košarke Žarku Paspalju. Posetili su ga u dvorištu na Vračaru gde je sredio teren i pretvorio ga u pravu košarkašku i sportsku oazu za svu decu iz komšiluka. Danas premijerno objavljujemo ovaj kratak film, nekoliko dana uoči starta Svetskog prvenstva, kao jednu priču koja nas uči o prijateljima i prijateljstvu, podršci, solidarnosti i zajedništvu.

 

  • Like 6
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se opet kreće na pljuvanje jokića, u glavnom po komentarima tabloida ali i ovde se po malo pali mašina. Denver je prošao kroz tu priču sa jokićem na 4 u vise navrata i trener Milojević je o tome pričao, njemu igranje na 4 ubija volju za kosarkom i po obicaju nece da se buni i protivi ali na parketu se povlači i postaje role igrač. I malone ga je na pocetku prosle sezone terao da ćoškari da bi se plamli sirio po reketu pa je imao utakmice kao protiv memphisa kad je uzeo i naravno promasio jedan jedini šut(zadnji), stvari su dosle na svoje kada je plamli presao na dunker spot. Stvarno mislim da nikoli nije nuzda da se cima vise oko reprezentacije u buduće ako je ovo tretman koji moze da ocekuje, ne samo da sale ignorise sva saznanja koja su u denveru stečena kad se radi o maksimaranju njegovih potencijala i na silu tera svoju zamisao nego se čak i usudjuje da ga OPET blati javno .... Ja lično ne verujem u tu priču da će na prvenstvu sve to izgledati drugačije. Jaki smo i ovako ali meni kao jokic stan-u vec sada tesko pada da gledam kako ga pljuju u stilu: ma kakav NBA , Jokic ne vredi banke ne moze ni 10p da da u evropskoj kosarci itd ... igrati ga van pozicije sa nekoliko igraca koji ga redovno ignorisu kad trazi loptu i ocekivati da bude isti kao u denveru nema veze sa mozgom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne bulaznite... na 80 utakmica naravno da je svetogrdje drzati ga na 60 na poziciji 4.

U tri utakmice koje budu odlucivale medalje, nista mu nece faliti ako odigra desetak minuta na 4, pogotovo kad je Bjelica na klupi jer je onda jedna od alternativa - Birca. 

 

Za negledanje govnjivih komentara u vidu pljuvanja, predlazem necitanje zutih tabloidni novina, a pogotovo sekcije komentari. Mada nekad i ovde ume da preovlada pljuvanje po raznim osnovama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Ne bulaznite... na 80 utakmica naravno da je svetogrdje drzati ga na 60 na poziciji 4.

U tri utakmice koje budu odlucivale medalje, nista mu nece faliti ako odigra desetak minuta na 4, pogotovo kad je Bjelica na klupi jer je onda jedna od alternativa - Birca. 

 

Za negledanje govnjivih komentara u vidu pljuvanja, predlazem necitanje zutih tabloidni novina, a pogotovo sekcije komentari. Mada nekad i ovde ume da preovlada pljuvanje po raznim osnovama. 

Slazem se, 10ak minuta ne bi imao nista protiv ali meni se cini da ga spremaju da bude iskljucivo 4 ....ja priznajem da nisam stručan, sve posmatram sa perspektive fanaticnog navijaca koji voli sport al se ne razume previse . I ovaj moji panik mode sad je iskljucivo zbog toga jer sam zadnjih godina mastao i sanjao o tome da vidim jokica,bogdana ,belog i ostale zajedno u dresu srbije , pa sad kad je taj trenutak dosao nista ne izgleda kao sto sam ja zamislio, cak se ostvaruju neki kosmari ( jokic role igrac)...a sto se tice komentara inače sve to izbegavam ali sad ne mogu, hoću da upijem sve oko ovog svetskog prvenstva i ako znam da to nije dobro za moje mentalno zdravlje, ko zna kad ce mo opet biti ovoliko jaki ?

Link to comment
Share on other sites

Djordjevic nevidjenom brzinom stari kao trener.

Ja sam ocekivao da na osnovu uspeha nastavi da se nadogradjuje,

da tek udje u fazu kad je otvoren za ucenje od drugih,

ali mi izgleda da je on u zurbi da ostavi neki svoj trenerski pecat,

koji se ne tice samo medalja.

 

nadam se da su igraci fizicki i mentalno citavi nakon ovih saletovih priprema

u vise brzina, manje me je briga da li su 'spremni' po njegovom vidjenju

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svi koji misle da će Jokić igrati primarno na 4 usled poslednje dve pripremne utakmice zaboravljaju da se startna četvorka Bjelica za te utakmice nije ni skidala u dres. Kad dođu odlučujuće utakmice i kada trojac najboljih Jokić-Bjelica-Bogdanović budu zajedno na parketu po trideset i kusur minuta, uz Jovića/Micića i Lučića/Simonovića, sve će leći na svoje mesto.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kido from Junkovac said:

Djordjevic nevidjenom brzinom stari kao trener.

Ja sam ocekivao da na osnovu uspeha nastavi da se nadogradjuje,

da tek udje u fazu kad je otvoren za ucenje od drugih,

ali mi izgleda da je on u zurbi da ostavi neki svoj trenerski pecat,

koji se ne tice samo medalja.

 

nadam se da su igraci fizicki i mentalno citavi nakon ovih saletovih priprema

u vise brzina, manje me je briga da li su 'spremni' po njegovom vidjenju

 

 

 

Juce smo opet pokusali u drugom dva puta da prodamo dodavanje Jokica s jedne na drugu stranu čeone linije za igrača u korneru, iz čega je Militinov zakucao na prošlom mecu kad je Jokic video da je bolje pozicioniran od igrača u korneru(tad je tamo mislim bio Jovic). To je uzeo ni manje ni vise nego od Popa, Spursi su igrali nesto slicno. 

 

Juce smo odigrali i pik gde su i Jokic i Milutinov postavili blok, a onda Jokic ide u pop a Milutinov rola do koša. To je maznuo od Malonea. Mada i ja mislim da će Jokić najvise vremena biti na petici.  

 

Nije bas da Sale samo lepi sticky notes sa motivisucim porukama na ormarice igraca. Uci i on. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Meks said:

Vidim da se opet kreće na pljuvanje jokića, u glavnom po komentarima tabloida ali i ovde se po malo pali mašina

Nemoj ovakve stvari da pišeš ako nisi voljan da napišeš ko to tačno ovdje radi. Što se tiče tabloida, to im je svrha, ne znam zašto to čitaš.

Edited by Beonegro
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kido from Junkovac said:

Djordjevic nevidjenom brzinom stari kao trener.

Ja sam ocekivao da na osnovu uspeha nastavi da se nadogradjuje,

da tek udje u fazu kad je otvoren za ucenje od drugih,

ali mi izgleda da je on u zurbi da ostavi neki svoj trenerski pecat,

koji se ne tice samo medalja.

 

nadam se da su igraci fizicki i mentalno citavi nakon ovih saletovih priprema

u vise brzina, manje me je briga da li su 'spremni' po njegovom vidjenju

 

 

N bi bilo loše da elaboriraš. Ovako bez ijednog konkretnog primjera zvuči malo šuplje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovako, pošto vidim da je postalo malo popularnije ovo ostavljanje klik bejt naslova i igranje sa emocijama nas forumaša...  sledeći klik bejt ide na 24 sata, lagano, pa ćemo onda da proporcijalno povećavama x10 metodom.


Drug Pudlica, je ostavio vest sa kurira u kome se najavljuje: ŠOK BOMBA TEODOSIĆ SPREMAN ZA PREMIJERNU UTAKMICU protiv Rome 25,9,2019 u šampionatu Italije.

 

 

Quote

BOMBA! Miloš Teodosić spreman za premijernu utakmicu! Sjajne vesti za Saleta Đorđevića


 

Sprski reprezentativac i igrač Virtus Bolonje Miloš Teodosić biće spreman za premijernu utakmicu italijanskog šampionata sa ekipom Rome, zakazanu za 25. septembar. 

 

Edited by Stondisha
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...