Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

19 minutes ago, Wingwalker said:

ne znam da li sam ikad video nešto slično...

 

Ovde ispada Jokara da je neki vizionar i da je provalio kako će da napad funkcioniše i gde ide pas... a kad pogledaš bolje  Jokić je samo Jovića usmerio da brani PNR umesto da njega, tj da Jović zatvara pas centru, da ne bi Jokić istrčavao na centra , Jović uzimao Jokinog pod košem, a u ćošku sam čovek.

maestralno je Nikola postavi odbranu u ovoj situaciji i pročitao napad francuza. MAJSTOR.

 

edit2:

ovde je veći problem Francuza, da njihov plej koji iga PNR sa centrom ne vidi samog čoveka u ćošku koji je sam ko kamen, a on po automatizmu na otvaranje centra baca loptu u ruke Joviću 😄


Sunce ti poljubim,  šta mi igramo i sa kojom lakoćom strašno, ali strašno.

Edited by Stondisha
povuče me kalina zbog fk CZV topika.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:

 

Umesto Stefan Jović, svi moji upisi su bili Nikola kalinić.

 

Kalina je na drugoj temi aktuelan, koliko god to glupo zvučalo :s_d:

Okej,ja isprojektovao da te je povuklo nepozivanje Kaline da napišeš ovaj post,tj. da si to napisao kao razlog za edit.

 

Ili možda ipak jeste. 😁

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Beonegro said:

N bi bilo loše da elaboriraš. Ovako bez ijednog konkretnog primjera zvuči malo šuplje.

 

Moguce. Samo utisak, nema elaborata na zalost. Sva ta visoka kosarka je vec na teskim ispitima poslednjih desetak godina, malo sam skeptican da cemo moci da ovako kasno nekoga iznenadimo ultra visokim ekipama. 

Samo dok sam gledao te petorke na parketu ucinilo mi se da protivnici vise kontrolisu desavanja na terenu. 

 

Cuo sam tezu da je to priprema za Amerikance, ali to mi je nejasno, mislim da bi oni prvi razbucali tu avanturu. 

 

Ocigledno je da je morao da prilagodjava pripreme sa dve grupe igraca, ali mozda ne mora da bude slan na konferenciji dok govori o individualn pripremama nekih igraca. 

 

Ukratko, lici previse njegov stisak na neku SSSR skolu, Sale mi lici na Gomeljskog. 

 

A trenira igrace koji u klubovima imaju pristup vrhunskim trenerima a posebno u USA sa trenerima koji imaju drugaciji pristup. 

Ne znam, nekako se ponasa kao strog nastavnik fizickog i mislim da to nije najbolji pristup. 

 

Pri svemu ovome napominjem da se nadam uspehu ekipe i verujem da mozemo igrati dobro. 

Vise me fascinira pomisao da se Sale mozda zakucao kao trener i doziveo svoj peak. 

Nema elaborata nazalost jer ja nisam strucnjak nego samo posmatrac, vrlo obican poster na forumu. 

Ako je suplje, prezivecu

Edited by Kido from Junkovac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Beonegro said:

Nemoj ovakve stvari da pišeš ako nisi voljan da napišeš ko to tačno ovdje radi. Što se tiče tabloida, to im je svrha, ne znam zašto to čitaš.

nisam se ja prijavio na ovaj forum da bi nekoga prozivao i trazio rasprave , to ostavljam starosedeocima a svako ko ume da čita medju redova videće sta sam mislio ... mada priznajem da meni i opravdane kritike na racun jokica često izgledaju kao “pljuvanje” ... u mojoj glavi taj decko je bezgresan sto je naravno budalastina.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Meks said:

nisam se ja prijavio na ovaj forum da bi nekoga prozivao i trazio rasprave

U svrhu kvaliteta diskusije treba da budes jasan. To sto ces napisati, na primjer, da se ne slazes sa mnom, ne znaci da me prozivas, nego da se ne slazes sa onim sto je Beonegro napisao, gdje ces istovremeno preduprediti raspravu sa nekim trecim forumasem, a koja bi bila posledica te generalizacije. Zato slobodno udri imenom i prezimenom, nijedan kvalitetan furunas odavde ti nece zamjeriti zbog toga dok god je diskusija argumentovana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joka snimio reklamu sa onim tvitom 🙂

 

Edit 1:bozavam reklame sa sportistima koje idu u toku prvenstava, ona Pedjina za Sprite je genijalna...Pa kad se setim i onih fuzbalskih sa Davidsom i ekipom za EP 2000 i SP 2002.

 

Edit 2: ja sam ti neki marketinski drmr 🙂

Edited by Duh koji lebdi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Joka snimio reklamu sa onim tvitom 🙂

 

Edit: obozavam reklame sa sportistima koje idu u toku prvenstava, ona Pedjina za Sprite je genijalna...Pa kad se setim i onih fuzbalskih sa Davidsom i ekipom za EP 2000 i SP 2002

🙂

Dobro se ne seti Prosineckog i carapa "Udarnik"

 

 

 

:lol_2:

 

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kronostime said:

 

:s_d:

 

Dada... cuvena recenica mi i dan danas ne moze izaci iz glave: PromenUlo se mnogo toga, ali neke stvari ostaju iste. 

 

Ima i skracena verzija, kao i ona gde Danilovic nazuva Udarnik carapu ali ga nema na YT. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...