Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

30 minutes ago, Swift Pancakez said:

par pitanja, bio na odmoru pa nisam ispratio sve:

1. jel se zna teov konacni status

2. koja povreda je kod lucica u pitanje-u

3. jel ima negde raspored prenosa da se vidi

 

zahvaljujem

Blago tebi! :ss:

 

1. Teo ne igra. 

2. Povreda butnog mišića ne znam koje noge, ali obećavaju da će biti spreman. 

3. Još uvek ne. Mogu samo da pripomognem ovim linkom 

http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/games

Tamo pored svake utakmice piše 'Watch On Radio Television of Serbia (RTS)', pa aj' da im verujemo. 

 

 

Edited by Milisav
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, MilošVB said:

Ko su ti momci sa tarzanije?

 

Može i na pm,ako ne ovde.

http://www.tarzanija.com/

Quote

O Nama

Žene… fudbal… erotika… janjetina… filmovi… NJEMAČKO AUTO… edukacija mladih… destilacija šljive… I još koješta što te uopšte ne zanima ako imaš maltezera i ideš u solarijum – samo na TARZANIJI, jedinom onlajn magazinu za krive mužjake i one koji to ni uz pomoć njega neće postati!

Vozimo spora kola, čitamo brze knjige, gajimo animozitet od 2011!



Pročitajte još na http://www.tarzanija.com/

 

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stari Vujadin said:

Svaka čast selektoru Đorđeviću na odluci

IMG_20190826_234032.jpg

 

 

Ništa ovde ne služi kao opravdanje za ostranjivanje kalinića, ako je razlog odtranjivanja Kaline, jer deli stavove sa dobrim delom foruma, onda Sale Djordjeviću svašta nešto ružno tebi.  E a sad ti ovaj moj odgovor skontaj kao odgovor tebi jer nemamo pojma što Kaline u reprezentaciji nema. tako da ove polu šaljive, polu opravdavajuće postove za nož žica ekipu na ovom delu foruma, dok sam ja moderator na istome, zaboravi, što pre to bolje po naš odnos mod-forumaš.

 

I kao što rekoh juče, ovo nije poziv za diskusiju ss kraja Maja i početka Juna, nego još jedno savljanje tačke na istu.

 

10 minutes ago, Shonewizard said:

Šta nam je činiti danas? 

 

Da se ne povredi niko, i da se momci dobro zabave, a Selektor da proba nešto šta mu je u glavi tipa petorka: Boban Beli Birča, Marko Simon i na pleju Bogdan 😄 

I da čujemo Frenči Komentatora koji kaže: Srpski košarkaši na terenu  visoki dva i više metara 😄

Link to comment
Share on other sites

Kalinic je odstranjen iz repke iz nekosarkaskih razloga. To je jasno od pocetka i svima koji jos uvek razmisljaju trezveno i svojom glavom.
Meni su rekli da je razlog taj sto je "vadio stvar" i da ga zato nema. Da li je stvarno tako ili nije - ne znam,ali tako je Jokic pricao..

Mislim da je stvarno vreme da se stavi tacka na ovu pricu.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Što se mentalnog, a bogme i fizičkog zdravlja tiče, valjalo bi uplatiti neku premiju osiguranja pred Svetsko. 

 

Malo je stvari iz Srbije koje volim više od te reprezenatcije u košarci.

Dedinu njivu, staru šljivu i Njih...  Nekako mi još jedino to niko nije pokvario, a pokušavalo se. 

 

I onomad, pred utakmicu s Litvanijom, otiš'o do blagajne Arene da uzmem karte, prolazi mali od 6-7 godina , deda ga vodi za ruku i onako sav ushićen kaže 'Idemo da gledamo naše košarkaše'. A deda se samo smejulji i kaže 'Idemo'. Malo mi knedla zastala u grlu... 

 

I tako, malo patetike za danas i JBT... 4 DANA DO POČETKA SVETSKOG PRVENTSTVA! 

 

Image result for fainting funny gif

 

 

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...