Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Bilo kakvo poređenje sa domaćim fudbalom je besmisleno pre svega jer smo za košarku neuporedivo talentovaniji nego za fudbal. I sada i kroz čitavu istoriju.

 

Mislim da mozda cak nije stvar ni (samo) talenta, nego institucionalne kulture i esprit de corps-a koju ima domaca kosarkaska scena. 

 

A upravo to mora da se sacuva, kako znamo i umemo. 

 

Edit: Pravopis

Edited by Horium
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor_ said:

Jedino ako Kari ne odluci da ga ne vodi.

Nema teorije. Kari baj d vej sad ima fantastičnu situaciju, Petrušev igra sjajno na 4, a Jović je vrhunska četvorka, ali Kari može dok god Petrušev igra na ovom nivou da dozira Jovića pričom polako, po malo, vraćaš se iz povrede.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Vidim da se potencira koliki je Kari lisac pa da podijelim jednu teoriju sa ruba znanosti koju sam slučajno čuo ali što više vremena prolazi sve mi je realnija. 🤪

 

Elem, kad je Jokara završio sezonu odmah je udario po hedonizmu, pijanke, raftinzi, i sam sam ga sretao po kampovima pa jedan dobar period niko nije znao da li će igrati ili neće.

 

E sad ova luda teorija kaže da ga je Kari zvao pa je bilo hoću/neću i onda ga je lisac samo stavio na spisak i pljusnuo u javnost, u fazonu ‘aj sad reci da nećeš. 😁

 

Kažem opet, dosta nerealna priča ali liči na Pešića samo tako. 😁

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Clash said:

Repstacja Vojvodine bi raskovala repstacju Srbije a i ostale u regionu a i sire.

Topic, Bosnjakovic, Kalinic, Jokic, Milutinov, Mitrovic, Pokusevski, Davidovac…

 

 

Dinaroidi se ne računaju, samo autohtone Lale dolaze u obzir. 😜

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Vidim da se potencira koliki je Kari lisac pa da podijelim jednu teoriju sa ruba znanosti koju sam slučajno čuo ali što više vremena prolazi sve mi je realnija. 🤪

 

Elem, kad je Jokara završio sezonu odmah je udario po hedonizmu, pijanke, raftinzi, i sam sam ga sretao po kampovima pa jedan dobar period niko nije znao da li će igrati ili neće.

 

E sad ova luda teorija kaže da ga je Kari zvao pa je bilo hoću/neću i onda ga je lisac samo stavio na spisak i pljusnuo u javnost, u fazonu ‘aj sad reci da nećeš. 😁

 

Kažem opet, dosta nerealna priča ali liči na Pešića samo tako. 😁

Pa ima istine u tome ali nije bas potpuno tacno,u toku sezone mu je bio nagovestio da ce igrati na OI ali je onda krenuo Jokic da se premislja a ostatak je ovaj.😁

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme Kari vrteo 10 igrača koji će mu očigledno biti rotacija za grupnu fazu.

 

Sad će verovatno pustiti i ostalih pet na teren da vidi  ko će da budu još dvojica za full postavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ocigledno je da igramo sa 50% snage. A pritom smo se malo i opustili.

 

Jokaru ne mogu da brane. Nekoliko puta im je prodao njegova dodavanja sa posta gde nasi utrcavaju i ostaju na ziceru.

 

A ako pokusaju da zatvore to Jokara moze lagano da zavrsi preko svih pa i preko Hacimure(Lakersi znaeu).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...