Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

A i oni šutiraju kao na treningu... Čak i bolju odbranu igraju od nas, što jedino nisam očekivao... 

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sad me vec brine minutaza Jokica. B2B je a igra vec 25+ minuta

 

Ja bih ga izvadio. Dosta je bilo i nema potrebe da igra više... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa Amerima je bitno biti egal u svakom trenutku ako je to moguće. Tad neće ni ovako šut ići njima. Ako im se ostavi prostor da se odlepe, opusti im se ruka i tu se onda sipa sa svih strana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Suludo je ovde juriti priključak i pobedu. Jasno je da će i protiv ove selekcije USA biti potrebno 40 minuta ful koncentracije i muda da se pobedi. Danas šutiraju odlično a nama je šut stao i sa njim sve ostalo. No, daleko od toga da nisu ranjivi. I te kako jesu, pogotovo sa Embiidom na terenu i u prenosu (dosta "lenjih" pasova), takođe često se opuštaju u tranziciji (odbrana). AD i Steph daleko najkorisniji igrači.

 

Opet, mi igramo bez Bogdana i Jovketa Jr + nismo probali Milutinova. Ima i u nama rezerve.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Obrni okreni ja prezadovoljan jer sam video da smo naprženi i da ne prezamo od njih. Momci znaju da mogu protiv njih. Bez Bogija, Milutinova, N. Jovića mi smo pokazali da možemo sa njima. Biće ovo skroz druga priča sa komplet ekipom. Imaćemo dužu kvalitetnu klupu i možemo očekivati i duži otpor naših. 

Link to comment
Share on other sites

Vi ste svesni sa kim mi igramo ovde? Pri tom njihov intenzitet je na 60-70 posto. Ova amerika ce zgaziti sve 20+ razlike u najmanju ruku, ako ne budu zapinjali. 
Nismo mi losi, ali jednostavno nije to ni blizu njima. Aleksin intenzitet fenomenalan, ali koliko mozes tako da igras 5 minuta za poluvreme, a sta onda? Pri tom sut mu je krajnje nepredvidiv. Petrusev odlican pristup, ali koliko napada mozes da nadjacas lebrona ili ad, mozes dva tri puta, a sta cemo sa ostatkom vremena? Dobric, Marinkovic, Guduric ista prica. Ostali osim Micica daleko ispod. 
Jeste Vasa izgleda lose, ali Vasa je level iznad Alekse, kada bude znacilo nama treba Micic, ne mozemo biti bolji ni od ostalih reprezentacija bez njega. 

Mi imamo tri igraca koja mogu da igraju neki egal sa njim kada im je dobar dan, a to su Jokic, Bogdan i Vasa. Svi ostali i kada daju maksimalan moguci doprinos nije dovoljno. U takvom stanju stvari jedino na sta mozes da racunas je njihov los i potcenjivacki pristup i da ti ovaj trojica daju znacajno vise od njihove najbolje trojice, a to je poprilicno nerealna situacija. 

Ne znam ni kome je palo na pamet da ogranizuje ovu utakmicu, zasto bi to sebi radili 10 dana pre prvenstva. 

Iskreno se nadam da ce sada kao protiv australije da pocnu da se sprdaju da ovo padne na 10-15. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mucno je kad gubimo, makar se oni zvali i Ameri Fali nam jedan Doncic da bismo se bas klali sa njima.

Ništa, ako sve ide svojim tokom, videcemo se u finalu sa njima. Morali su da posalju najbolje sto imaju, prosla su vremena kad su mogli sa se zajebavaju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...