Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Wingwalker said:

Nemojte više Jareta...nek je sto puta prijateljska. Vasilije da se sabere...jer i dalje tera neku svoju košarku. 

 

 

Kao da mu ispari talenat kad obuče dres Srbije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Hahahha kakvi sutevi Alekse jbt. 

Aleksa nije spotup suter, mnogo bolje suta iz naleta i kad sam kreira iz driblinga, nema tu sta cudno...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ledd said:

 

Kao da mu ispari talenat kad obuče dres Srbije.

 

Koji talenat, decko bio 13. igrac u Partizanu, igrao bukvalno kad nema ko. Nije ni blizu kvaliteta da bude ovde, ali kad covek pomisli da je alternativa neki Uskokovic, onda jbg, to je sto je. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nellthe said:

Aleksa nije spotup suter, mnogo bolje suta iz naleta i kad sam kreira iz driblinga, nema tu sta cudno...

Ovo su sutevi teskog ciglara. Lik ni da pogodi putanju. 

Sa Jokicem na terenu ako batica misli bacati ove cigle onda ga ni ne uvoditi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Koji talenat, decko bio 13. igrac u Partizanu, igrao bukvalno kad nema ko. Nije ni blizu kvaliteta da bude ovde, ali kad covek pomisli da je alternativa neki Uskokovic, onda jbg, to je sto je. 

Vasa bio 13 igrac u KKP? :D

Link to comment
Share on other sites

Avram brat dočekao svojih 3 minuta. Najpošteniji igrač kako ga je neko ovde nazvao. Vot ju si iz vot ju get level. Ili umeš da usmeriš njegov forte ili ga ubaci kad moraš.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poku presporo deluje i na PF. Mislim jasno je da ce to da igra u Evropi, ali bukvalno je Milutinov brzi od njega. 

 

Sut mu doduse skolski deluje, kontam da bi mogao u tom segmentu da se popravi. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Vasa je odlican igrac koji u reprezentativnom dresu potone 4-5 kvalitativnih nivoa. Guduric je prosecan EL igrac koji u reprezentaciji izgleda kao danije EC omirisao, niti ce.  Jare i Radanov zauzimaju mesto nekom junioru koji je mozda mogao nesto i da pruzl, na cistu paljevinu. 

Jovic na SP - > Vasa na OL je toliko jeziv downgrade da je to neverovatno. Ne pamtim da je neko TOLIKO puta uspeo da igra na razocaravajucem nivou kao Vasa, uz Guduru na dalekom drugom mestu.  Mislim da samo zbog toga ne mogu da oprostim Kariju neigranje Tea. I u ovim poznim godinama je on za Vasu licno Medzik Dzonson.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...