Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Posted (edited)
11 minutes ago, DameTime said:

Svakako je jedan od velikana koji je imao čast da nosi sveti dres. No, moji komentari u narednoj NBA sezoni će sigurno zavisiti od toga kako ga bude nosio. :57:

U prevodu, ako kada osvojimo zlato postaješ Nugetlija(nka).

 

Welcome to the dark side ...

 

emperor-palpatine-star-wars-funny-awkwar

 

 

 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 minutes ago, Darko said:

U prevodu, ako osvojimo zlato postaješ Nugetlija(nka).

 

Welcome to the dark side ...

 

emperor-palpatine-star-wars-funny-awkwar

 

Nemojmo preterivati :lol_2:

 

Ali ako pokaže angažman dostojan igranja u reprezentaciji svakako ću manje da prozivam one koji se ne smeju imenovati. Nije bitno da li će krajnji rezultat biti zlato ili ne. 

 

@Урош19, videćemo, nadam se da će biti tako kako ti kažeš. 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kako je Jokara prevrnuo očima na pitanje o reprezentaciji, pitanje je opet kakav će on imati tu effort.

7 minutes ago, Ledd said:

 

 

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/srpska-kosarka/24458/jokic-srbija-olimpijske-igre/vest

 

Ipak, kako saznaje "Maxbet Sport", Jokić će igrati za Srbiju na Olimpijskim igrama.

 

Izvor kladionica.. 🙂

Sa njima poslovno sarađuje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

I šta sad dobija ovaj novinar sa izmišljanjem da je Jokić potvrdio, 300 lajkova na tviteru?


Pre svega gubitak reputacije. On se cesto muva oko igraca na prvenstvu, naprimer je prvi izbacio vest da Vasa igra na EP nakon povrede u utakmici protiv Grcke. Kontam je sam sebi momak otezao posao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:


Pre svega gubitak reputacije. On se cesto muva oko igraca na prvenstvu, naprimer je prvi izbacio vest da Vasa igra na EP nakon povrede u utakmici protiv Grcke. Kontam je sam sebi momak otezao posao.

Pa da, znam da je bio pouzdan uglavnom i zato me baš čudi da izađe sa ovako bitnom informacijom za koju se ispostavilo da je lažna.

Link to comment
Share on other sites

Ne cudi me odgovor Pešića jer ima pravo da se ljuti na nacin i kada je objavljena vest o Jokicu. Ali nemam sumnje da je sama vest (Jokic igra na OI) i dalje tačna jer ne bi Ljubomirovic ovako “bombasticno” najavio da nema proverene informacije. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Dame nije sama, ni ja nisam thrilled. Ko ga jebe, zlato svakako nemamo sanse da uzmemo, kad je moglo, nije mu se dalo. Tako da moze opet da odmori, sto se mene tice. Teze cemo lakse, kao i uvek.

#keepitgangsta

Može tozla sa Jokićem. Sa njim je vjerovatnoća vrlo niska, ali nije nula. Bez njega asimptotski teži nuli.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...