Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Meni je Topić već pokazao da je materijal da se regularno nadmeće sa ABA konkurencijom. Smatrao sam da je tu priliku mogao da dobije u Zvezdi već predstojeće sezone,ali je klub odlučio da angažuje onog Brazilca iz Ulma..
Njega su prebacili u Megu gde će dobiti više prilike i to je ok..mnogo bolje nego da kod nas bude četvrta opcija..

Što se tiče Topa u repki..mogu samo da ponovim da je u pitanju klasično hvatanje davljenika za slamku..da smo kompletni na pleju,da je Stefan Jović fit ili da ja Vasa tu, objektivno ni Kari ni forum malog ne bi ni spomenuli..i to je tako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Meni je Topić već pokazao da je materijal da se regularno nadmeće sa ABA konkurencijom. Smatrao sam da je tu priliku mogao da dobije u Zvezdi već predstojeće sezone,ali je klub odlučio da angažuje onog Brazilca iz Ulma..
Njega su prebacili u Megu
gde će dobiti više prilike i to je ok..mnogo bolje nego da kod nas bude četvrta opcija..

Što se tiče Topa u repki..mogu samo da ponovim da je u pitanju klasično hvatanje davljenika za slamku..da smo kompletni na pleju,da je Stefan Jović fit ili da ja Vasa tu, objektivno ni Kari ni forum malog ne bi ni spomenuli..i to je tako.

Ovo može i 100 puta da se ponovi al opet nije tačno ... treba biti uporan, neko će da poveruje.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Drug Crni, ako smatras da je pokazao materijal da se regularno nadmece sa aba konkurencijom, uputis nas i gde to? kls i turnir u18 nisu nivo aba konkurencije.

 

btw, ja mislim da ce biti dobar u aba, ukoliko ga sluzi sut mnogo bolje nego na ovom turniru.

 

sto se tice "klasicnog hvatanja davljenika za slamku", jos jednom da ponovim kako je on bio projektovan da dodje na pripreme, bez obzira na to kakav nsm je sastav, tada nismo znali ni da li jokic i vasa (ne) igraju.

takodje, izjava pesica na temu topica (sad pre par dana), takodje se ne uklapa u navodnike.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Isto kao što ja verujem u verziju po kojoj je šta..Milenko odlučio da je to bolje za malog..nije šija nego vrat..manite me..tapija na istinu..

Just now, uini said:

uputis nas i gde to?

Ona serija protiv FMP..ili beše jedna utakica u kojoj je odigrao odličnu partiju..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Isto kao što ja verujem u verziju po kojoj je šta..Milenko odlučio da je to bolje za malog..nije šija nego vrat..manite me..tapija na istinu..

 

ja mislim da su milenku ugradili haarp na gajbu, ne bi on tako odlucio.

 

jutros slusao iva nakica, ciji je sin mario talentovan kosarkas (valjda), trenutno povredjen doduse; i on misli kako je sezona u megi dobar izbor, slaze se i mile ilic. no, dobro, mogu oni da misle sta hoce.

Link to comment
Share on other sites

Školski primer..knjiški hvatanja za slamku je ovo pozivanje malog da se priključi..nakon što je večinu priprema propustio. Stvarno nisam kriv što ne želite to da vidite i priznate.
Malom želim sve najbolje..možda to bude i neobični početak jedne velike karijere. Držim mu fige za to..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drug Crni said:

 

Ona serija protiv FMP..ili beše jedna utakica u kojoj je odigrao odličnu partiju..

 

dve tekme protiv fmpa ne mogu biti pokazatelj da može da se nadmeće regularno sa aba konkurencijom, uzorak je bedan i protivnik nije nešto.

zamisli da veže dve-tri loše partije u aba, što je potpuno očekivano za tako mladog igrača i neko napiše ovaj lik nema pojma

 

to bi bilo besmisleno i glupo, zato se igrači i cene u odnosu na neki duži period a ne dža-bu dve tekme

19 minutes ago, Drug Crni said:

Školski primer..knjiški hvatanja za slamku je ovo pozivanje malog da se priključi..nakon što je večinu priprema propustio. Stvarno nisam kriv što ne želite to da vidite i priznate.

 

kapiraš da je on svejedno bio na spisku u samom startu, iako se tada znalo da će igrati u18 turnir a nije se znalo da recimo vasa ne igra

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Smrtokapa said:

Moraš imati i rezervnu opciju nasilnog šišanja.

 

Držim ti palčeve jer ono je zaista kriminal od estetike.

 

Ne znam kako ti je uopšte palo na pamet da bih ja primenjivala silu... Ovako miroljubivo stvorenje... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...