Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, NMX said:

Eno Itudisa gore na slici jbt. Koji je BOG bio Duda :classic_sad:

A Sasu Obradovica kao nisi prepoznao?!

 

Potisnut lik, a? A jbg, razumem te... 

 

 

 

Disclaimer: izvinjavam se ako nekom smeta sala u vezi slike koja prikazuje jedan tuzan dogadjaj, naravno da mi nije namera da omalovazavam Dudin ispracaj na vecni pocinak, vec ismevam samo nas (including myself) Zvezdase... 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

negde sam procitao online da se oprostio od dude biranim recima. 

 

znam da ce neko potegnuti onaj beef sa drazenom zbog kojeg duda nije posle zvao djordjevica u sfrj repku ali je i sam sale o tome otvoreno pricao i rekao dovoljno puta da je tada bio besan na dudu ali da je kasnije razumeo da je duda uradio jedinu logicnu stvar, jer se ne odrices najboljeg igraca evrope bez preke potrebe. 

 

uostalom, sale je potom 1995. odigrao jednu od najspektakularnijih partija u svojoj karijeri i u istoriji evropske kosarke upravo pod dudom. 

 

sale je na mestu selektora zamenio upravo dudu (sto pretpostavlja i neki dudin overall amin) a nekoliko puta je po samom dolasku pomenuo da je duda bio vrlo otvoren za sve moguce konsultacije i savete, tako da mi je tesko da zamislim da su bili u nekim losim odnosima. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Bas je zlo vrijeme ako se o ovakvim stvarima raspravlja ili se primjete uopšte.  Društvene mreže sjeme im se zatrlo i komentari na razne fotke to je uzrok sigurno. Ljudi svaki dan prelaze granice ukusa. Jednom je Johan B Stulic rekao "ljubitelji dosade udružite snage" vjerovatno  ni sam ne znavsi daje definisao društvene mreže. 

Pokoj duši velikom Dudi!

Edited by odupri se ludilu
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam apsolutno nikakvu dilemu da je Kari trenutno najbolje rešenje, ovde mislim na njegovu reputaciju i autoritet, što je neophodno kako bi ovim mladim igračima bio dodatni motiv da igraju za repku.

 

Davljenik se hvata za slamku, a mi još uvek ni ne kapiramo da se davimo...

 

S druge strane šta je njemu ovo potrebno u 72. godini to mi baš i nije jasno, ali kapa dole matori na energiji i životnoj snazi da ovo radiš (opet).

 

Da je sreće da izgura neki pristojan budzet za stalnog trenera repke i da ga taj neki zameni kao selektora za par godina...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

ugovor sa Košarkaškim savezom Srbije (KSS) potpisao je do 2023. godine

 

Dakle EP + SP i naravno kvalifikacije.

 

A evo i famoznih prozora za kvalifikacije:


 

Quote

20–30 November 2021

21 February – 1 March 2022

27 June – 5 July 2022

22–30 August 2022

7–15 November 2022

20–28 February 2023

 

 

Edited by Marvin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...