Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts



Ta nemogućnost da se izbori sa sopstvenim demonima, već da probleme rešava kroz aktivnu i pasivnu agresiju, viku & buku, primitivizam & ksenofobiju.. Nemogućnost da shvatiš kako život funkcioniše i iole se prilagodiš tome, već misliš i očekuješ da mora sve i sad, onako kako tebi odgovara.. a da ćeš probleme rešavati pretnjama, bojkotom, ponašanjem nalik detetu.. On je odavno trebalo da potraži stručnu pomoć -- sad je već kasno -- a odlazak sa 18 godina u Ameriku je samo dodatno pogoršao to tužno stanje.
 
 
 
 


Vidi, sve ovo lepo.izgleda ovako napisano...
Samo:

Prevideo si 1 jako bitnu stvar. On je decko tada imao 18god i napravio vrlo verivatno, vishe tih jebanih para i od mene i od tebe zajedno...
Kapiram da je nezamislivo tesko izboriti se sa tim istim demonima u tom dobu, u USA, dok je sam i sa "neogranicenim" parama.

Ovo sve sa fusnotom da ja njega uopste ne branim samo mislim da bash nije tako pljuni pa zalepi...

Sent from my Alcatel db using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Del Piero said:

Litvaniju '15 je trebalo dobiti, iako mi upravo takve price smetaju, da moras nekog dobiti u polufinalu, ali oni jesu bili dosta limitirani i dobili su nas tako sto su nas pretukli. Mi smo odigrali govnjiv mec i opet je bilo na jednu loptu. 

 

 

Pored batina, ključno je bilo to što je Valančijunas rasterao sve naše centre iz reketa. Raduljica je bio kriminalan na toj utakmici kao i na onoj protiv Španije kad su ga Gasol i Rejes ubili u pojam. Od limitiranog Kuzmića i (tadašnjeg) Milutinova se i nije moglo očekivati da postanu nekakav faktor X u reketu.

Link to comment
Share on other sites

 
jos bi dodao onu situaciju oko Maraje Keri i hleba, salu na stranu dude is weird
 
 
Cekaj ti to sa marajom keri uzimas za ozbiljno??
Jedno je ispostovati domacina a drugo je neopisivo bolenje u q koje bi i ja osetio da mi neko kaze eno je maraja za stolom do tebe...

#dajhleba

Sent from my Alcatel db using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, dekkard said:
8 minutes ago, drgnk said:
 
Do sada je ređao sve same neuspehe pa ga treba sačekati na prvoj krivini i oterati.

Dva uspeha i dva neuspeha, za sada.

Četiri takmičenja, tri finala, tri medalje. Tri uspeha, jedan neuspeh.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Squabbit said:

Cekaj ti to sa marajom keri uzimas za ozbiljno??
Jedno je ispostovati domacina a drugo je neopisivo bolenje u q koje bi i ja osetio da mi neko kaze eno je maraja za stolom do tebe...

#dajhleba

Sent from my Alcatel db using Tapatalk
 

 

ne znam sta da ti kazem, if u don't like Mariah you don't like nba basketball 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Četiri takmičenja, tri finala, tri medalje. Tri uspeha, jedan neuspeh.
U mojoj knjizi, izgubljeno finale protiv Slovenije je neuspeh, obrazložio sam zašto. Da smo igrali protiv Španije i izgubili možda bih to cenio kao uspeh, ali opet bi to zavisilo od toka utakmice i dešavanja.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam klinac i sedeo sa tadašnjom devojkom kod njene komšinice, vrteo kanale dok su one nešto pričale. Elem, naletim u jednom trenutku na Jelenu Karleušu, dok je još bila na početku karijere, bez plastike. Zadržim se ja na tom kanalu, da vidim malo bolje celu pojavu i zablentavio se u ekran, kad počnu ove dve da pričaju o njenom izgledu. Reče ova komšinica Ne sviđa mi se nešto njen izgled. Odgovoriše hormoni iz mene Što, bre, šta joj fali? Usledi legendarni odgovor Znaš... ima loš kvalitet kose...

 

Jebote...

 

Naravno da sam razvalio vilice od smeha i ispričao svima po gradu još isto veče. Dugo se u društvo zadržalo da kad god neko počne da izmišlja argumente na bilo koju temu, neko drugi to preseče sa Da, da, ima loš kvalitet kose i svi su odmah znali šta to znači.

 

E, pa, drugari, Sujeta stvarno ima loš kvalitet kose, a za ove bajke koje se javljaju u isto vreme svake godine... neka vam uini pusti zmajOve.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tim je dobar, svi su imali vremena za odmor, sta vise selektor  najvise posto nije dosao ni do PO.

 

Svetsko pocinje krajem Avgusta i svi preduslovi su da bude dobar rezultat.Imamo dosta NBA igraca, EL. Najboljeg centra na svetu, samo da zaplesemo. Nadam se minimumu polufinalu. Cak i kostur je dobar.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...