Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

9 hours ago, Don Juan said:

Utisak večeri - skaču Bobi još jedan naš ispod našeg koša, dotrčava Filipinac sa metar i žilet i oduzima im loptu.

Mora ovo mnogo, mnogo bolje.

Cenim da smo trebali i mi Filipa u repku.

 

edit:

Kakvi su oni tajmauti sto Kokoskov radi? na centru terena sa pomocnim osobljem? 

 

i zasto se odrzavaju uopste OI kad nisu prosle godine? Ne bi bilo prvi put da se nisu odigrale. Ovako ako se plasiramo na OI cemo zavrsiti negde oko 7-14 mesta ( ako ima 14 reprezentacija :) )

sto ce se lose odraziti na nas bodovni saldo na rang listi.

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Tomiprunet said:

Cenim da smo trebali i mi Filipa u repku.

 

edit:

Kakvi su oni tajmauti sto Kokoskov radi? na centru terena sa pomocnim osobljem? 

 

i zasto se odrzavaju uopste OI kad nisu prosle godine? Ne bi bilo prvi put da se nisu odigrale. Ovako ako se plasiramo na OI cemo zavrsiti negde oko 7-14 mesta ( ako ima 14 reprezentacija 🙂 )

sto ce se lose odraziti na nas bodovni saldo na rang listi.

@Laki21 kad procita

 

5yKgKQ2.gif

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako je krenulo, neka se spreme on, Zagorac i Dangubić.

 

Ipak nam treba plej. Gde li su i šta rade Ilija Đoković i Stefan Peno? :smiley2:

Edited by Issey
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Issey said:

 

Ipak nam treba plej. Gde li su i šta rade Ilija Đoković i Stefan Peno? :smiley2:

 

ako bogdan može da igra, okej smo u broju organizatora i u činjenici da i vaso i teo mogu na SG, tj u paru da igraju.

jedini problemčić je što mi se čini da nisu dobre šanse da bogdan zaigra.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma pitanje je za pola tima. Protiv dva skromna tima koji su došli da nas biju i pošteno nas namuče (na stranu što smo mi očekivali šetnju po parku), već nam se povredilo 4 igrača, od kojih je jedan već otpao.

 

Duge sezone, kratko vreme priprema dolazi na naplatu. Ako se plasiramo, pitanje je koji sastav će ići u Tokio... 

Link to comment
Share on other sites

To EP je na kraju bila jedna od lepših reprezentativnih priča, za mene bar. Meni najdraža medalja ove generacije.

 

Bogdan bolje izgleda na terenu, tako da kakav je ludak on će doći da igra, problem je što deluje da će Atlanta ići do kraja. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Barkley#34 said:

Rekoh vam već, doći će direktno u Japan u punoj formi posle finala, na krilima osvojene titule. :classic_biggrin:

Sta, da ne odradi ni dan priprema sa momcima i da ne zna ni 3 akcije? I onda da dodje ravno na OI? Pa nije on Nowitzki, a i ne bi bilo fer prema ostalima.

Nece da moze 😁

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...