Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 hours ago, Manu said:

Sutra dakle na Portoriko, vidim da su odigrali neizvesnu utakmicu sa Italijanima. Steta sto nigde nije bilo prenosa. Jedina dva poznata igraca su im Gian Clavell i Gary Browne.

 

RTS3 je prenosio... Ja gledao...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Samo da vas obavestim da je moja drugarica jutros videla Tea kako najlaganije i najopuštenije puši tompus negde u gradu. 😄 

 

ako teokratija nije miran i opušten, u kakvom svetu mi onda živimo?

  • Like 3
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Samo da vas obavestim da je moja drugarica jutros videla Tea kako najlaganije i najopuštenije puši tompus negde u gradu. 😄 

 

Kakav bi to igrac bio da nema mentalitet i lifestyle engleskog fudbalera iz 60tih...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Kokoškov: Micić i Bjelica bolje, Dobrić pod znakom pitanja

Selektor Srbije Igor Kokoškov rekao je pred polufinale kvalifikacija za Olimpijske igre protiv Portorika da se takve utakmice ne dobijaju uigranošću.

„Takve utakmice se dobijaju energijom, borbenošću i požrtvovanjem na terenu. Važno je da nam zdravstveni bilten bude bolji u odnosu na utakmicu sa Filipinima. Videćemo da li će igrati Kalinić, dok se Micić i Bjelica osećaju bolje što su dobri znaci. Ognjen Dobrić ima određene probleme i takođe je upitan za sutra. Najvažnije nam je da znamo ko će moći da nastupi. Ekipa Portorika igra duže zajedno, očigledno su uigraniji, imaju definisanu rotaciju i svoje uloge u timu. Mi, nažalost, nijedan trening nismo odradili u punom sastavu, a čak i danas će nam neki igrači faliti na treningu. To je informacija za ljude koji vole i prate naš tim, ali ponoviću, ovakve utakmice se ne dobijaju perfektnom uigranošću i egzekucijom, već željom, energijom i odlukom da se dobije. Ne sumnjam da ćemo se boriti, ali moramo da, uz energiju koja će biti prisutna na najvišem nivou, odigramo pametno, smanjimo broj izgubljenih lopti i igramo timski. Igramo pred svojom publikom, znamo šta je cilj i daćemo sve od sebe da to ostvarimo„, objasnio je Kokoškov.

https://sportklub.rs/kosarka/reprezentacija-kosarka/kokoskov-micic-i-bjelica-bolje-dobric-pod-znakom-pitanja/

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Darko said:

Jel neko zna gde se može gledati Srbija - Portoriko preko neta?

 

Preko neta mozes gledati na kompu, tabletu, telefonu...Cak mozes i na tv ako ima internet ili ga povezes hdmi kablom sa kompjuterom. Super stvar.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...