Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

34 minutes ago, propolis said:

Ajde malo da se pometlaju ta govna što sede tamo, da se sredi savez, liga i reprezentacija pa onda da sudimo nekom zašto ne igra za nacionalni tim!

 

10 minutes ago, Perkos2 said:

I treba da otkažu

 

Ne zaboravite da je ovo Srbija i da će ta metla počistiti napolje jedna a ugurati unutra još veća govna tipa Ostoje, Čovića, Kokeze, Nedimovića...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svojevremeno, dok smo nakon Indijanapolisa ređali neuspehe, otkaze i lošu atmosferu (Rakoča i Jarića koji neće da se dobacuju) razvio teoriju da će za dobar odnos prema reprezentativnom dresu biti potrebno da stasa generacija koja je zavolela košarku gledajući Sašu, Sašu, Divca, Paspalja i Bodirogu u reprezentativnom dresu.

 

I to se stvarno tako potrefilo (što je možda bila slučajnost ali eto).

 

Uskoro bi trebalo da krenu da stasavaju neki momci što su kao klinci gledali Tea, Bogdana, Kalinića, Bjelicu i naravno Raduljicu u reprezentaciji, pa ćemo da vidimo imaju li ti moji ciklusi ikakve veze sa realnošću. 🙂

 

8 minutes ago, Stiletto said:

 

 

Ne zaboravite da je ovo Srbija i da će ta metla počistiti napolje jedna a ugurati unutra još veća govna tipa Ostoje, Čovića, Kokeze, Nedimovića...

Za kanalizaciju je jako bitna stavka da ne bude zapušena, govna se očekuju ali bitno je da postoji protok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, DameTime said:

Ništa onda, nek otkaže svih 12, pošto u KSS sede govna. To je zgodan izgovor, ali na kraju se sve svodi na to da li je igrač motivisan ili ne da igra za reprezentaciju.

 

Bravo. Ne igras za KSS, igras za svoju naciju, za svoju zemlju. Ima primera gde su igraci sami placali troskove jer savez nije mogao, zadnji primer BiH. I sta sad? Izgovor uvek postoji, ali nema lepseg osecaja nego da reprezentujes svoj narod.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, DameTime said:

Ništa onda, nek otkaže svih 12, pošto u KSS sede govna. To je zgodan izgovor, ali na kraju se sve svodi na to da li je igrač motivisan ili ne da igra za reprezentaciju.

 

Upravo zato je bitno da organizacija bude dobra i motiva neće faliti.

 

Recimo sad u ovom trenutku predsednik saveza,da prostiš, kenja kako Jokić nije najbolji. I da nije, sigurno nije vreme za takve ocene sad ovog momenta.

 

Doduše taj je rekao i da Dončić ne bi imao mesta u njegovoj ekipi 😂😂😂

Srpski Kendrik Perkins 🙂

Link to comment
Share on other sites

Koliko god izgledao kao flegma pred medijima, narocito americkim, ne bih rekao da je bas tolika. Mislim da ga smara americka kultura na isti nacin kao i Darka, samo je nasao bolji nacin da to kontrolise i ignorise - radom. Plus su Nagetsi stvarno jedna zdrava i dobra organizacija i Marej, Meloun i ekipa deluju kao normalni likovi.

 

Imaju snimci koji se vrte gde Jokic pateticno mlati onim sampanjcem i deluje nezainteresovano, ali ima i ovaj Ruzmarin na 1:45

 

 

 

 

Vidi se i kako se sa Edinom i Koletom ponasa drugacije, lik je dosao da ih moli da ga intervjuisu 😁

 

Tako da, miks toga sto mu se sada sigurno svideo osecaj koji donosi osvajanje titule i toga da voli da bude sa nasim ljudima, moze doneti pozitivne vesti ovog leta po pitanju poziva.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Smrtokapa said:

Ja sam svojevremeno, dok smo nakon Indijanapolisa ređali neuspehe, otkaze i lošu atmosferu (Rakoča i Jarića koji neće da se dobacuju) razvio teoriju da će za dobar odnos prema reprezentativnom dresu biti potrebno da stasa generacija koja je zavolela košarku gledajući Sašu, Sašu, Divca, Paspalja i Bodirogu u reprezentativnom dresu.

 

I to se stvarno tako potrefilo (što je možda bila slučajnost ali eto).

 

Uskoro bi trebalo da krenu da stasavaju neki momci što su kao klinci gledali Tea, Bogdana, Kalinića, Bjelicu i naravno Raduljicu u reprezentaciji, pa ćemo da vidimo imaju li ti moji ciklusi ikakve veze sa realnošću. 🙂

 

trebalo bi ali za to ti treba i kontinuirano loženje. teo bogdan kalina su imali kontinuitet loženja, dok nisu postali košarkaši, jel'te

zato ja neizmerno cenim sve špance. dirka i toni parkera, jer su igrali koliko god su mogli. luka takođe fora taj fazon, kao i teodosić i bogdan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, John Terry said:

 

Izgovor uvek postoji, ali nema lepseg osecaja nego da reprezentujes svoj narod.

 

Kao i kod prethodnog otkazivanja Jokica kada sam se macevao sa ljudima ovde... Za koga nema lepseg osecaja? Za tebe mozda koji ladis jaja u fotelji i otvaras sesto pivo i pricas sta bi ti sve radio samo da te koleno nije zeznulo ( kapiras da preterujem), za Jokica jok. Vise voli timari konje u svoje slobodno vreme. Njemu to najlepsi osecaj, reprezentacija ga smara.

Mozda i vise voli nosi dres Srbije nemam pojma ne znamo se licno, al niko nema prava da mu kaze da mu je to obaveza ili nesto sto mora da uradi.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mu obaveza ali pošto je ovo forum logično je da će se komentarisati  njegove odluke i porediti sa odlukama drugih. Kao što se komentrise i sve drugo vezano za košarku i odluke vezane za istu.

Edited by Bojdo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Mozda i vise voli nosi dres Srbije nemam pojma ne znamo se licno, al niko nema prava da mu kaze da mu je to obaveza ili nesto sto mora da uradi.  

 

al niko nije ni rekao da mu je to obaveza, al nema veze, realnos nije briga

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Kao i kod prethodnog otkazivanja Jokica kada sam se macevao sa ljudima ovde... Za koga nema lepseg osecaja? Za tebe mozda koji ladis jaja u fotelji i otvaras sesto pivo i pricas sta bi ti sve radio samo da te koleno nije zeznulo ( kapiras da preterujem), za Jokica jok. Vise voli timari konje u svoje slobodno vreme. Njemu to najlepsi osecaj, reprezentacija ga smara.

Mozda i vise voli nosi dres Srbije nemam pojma ne znamo se licno, al niko nema prava da mu kaze da mu je to obaveza ili nesto sto mora da uradi.  

 

Ja bukvalno nigde nisam napisao da mu je obaveza.

Ali NIGDE.

 

Napisao sam samo svoj stav o tome sta je nacionalni tim i da ja licno postujem vise ljude koji igraju u reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, propolis said:

 

Upravo zato je bitno da organizacija bude dobra i motiva neće faliti.

 

Recimo sad u ovom trenutku predsednik saveza,da prostiš, kenja kako Jokić nije najbolji. I da nije, sigurno nije vreme za takve ocene sad ovog momenta.

 

Doduše taj je rekao i da Dončić ne bi imao mesta u njegovoj ekipi 😂😂😂

Srpski Kendrik Perkins 🙂

 

Mislila sam da smo apsolvirali tu temu, Danilović je izneo mišljenje koje nije problematično samo po sebi, kad bi bilo adekvatno sročeno. Samo on to ne zna, ali slažem se da KSS ne bi trebalo da mu dopušta da pijan daje izjave.

 

Na NBA temi se potencira priča da Jokića nije briga za mišljenja drugih i ta individualna priznanja i naslove. Samim tim, it is highly unlikely da otkaže zbog pijanog Danilovića. Ako otkaže učešće na SP, to će biti samo i isključivo zato što on smatra da mu je nešto drugo preče. Mir, odmor, porodično slavlje - šta god da je, ima potpuno pravo na to.

 

Samo hajde da ne pričamo kako ne treba da igra zbog KSS, jer onda niko ne treba da igra. Jer reprezentacija nije jednako KSS, nego nešto drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Na NBA temi se potencira priča da Jokića nije briga za mišljenja drugih i ta individualna priznanja i naslove. Samim tim, it is highly unlikely da otkaže zbog pijanog Danilovića.

Moj je utisak da Jokiću nije baš toliko svejedno šta će ko da kaže, onaj put je registrovao šta je Perkins lupetao i videlo se da ga je to makar malo dotaklo. A pošto je na čelu saveza srpski Kendrik Perkins...

 

Ali ako ćemo ozbiljno, slažem se, zaista ne verujem da će to imati ulogu, već da su mnogo veće šanse da otkaže zbog toga što organizuje ćerki rođendan ili hoće da isprati finiš konjskog plej ofa ili kako god se to zove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Bojdo said:

Nije mu obaveza ali pošto je ovo forum logično je da će se komentarisati  njegove odluke i porediti sa odlukama drugih. 

 

Naravno slazem se, samo kazem sve sam ja ovo video i prosao i ovu sumu i reku i sve ovo neka ga pusi Jokic kada nece da igra za repku, kada je prosli put otkazao. Nego su sada svi fini jer nije otkazao jos, prosli put je bilo drvlje i kamenje na njega sto ne igra ne secam se ni sta je bilo u pitanju koje takmicenje. 

 

@John Terry

Kao sto ja postujem tvoj stav i osecaj da ti je nastup za nacionalni tim na vrhu liste, tako i ti postuj stav Jokica (ako mu je to u opste i stav a aj da kazemo da jeste) bitniji mi konji od mlacenja dva meseca po Zlatiborima. Meni smeta taj stav ha nasao izgovor da ne igra za vrhunski osecaj reprezentovanja nacije pa ima li sta svetije od toga. Lik nema taj osecaj, njegova stvar nista manje los covek ili bolji nije zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Moj je utisak da Jokiću nije baš toliko svejedno šta će ko da kaže, onaj put je registrovao šta je Perkins lupetao i videlo se da ga je to makar malo dotaklo. A pošto je na čelu saveza srpski Kendrik Perkins...

 

Ali ako ćemo ozbiljno, slažem se, zaista ne verujem da će to imati ulogu, već da su mnogo veće šanse da otkaže zbog toga što organizuje ćerki rođendan ili hoće da isprati finiš konjskog plej ofa ili kako god se to zove.

 

Pa i ja mislim da mu nije svejedno, kao što mislim i da mu nije svejedno za individualna priznanja. Ali ako ja napišem to - razapeće me navijačka grupa Konji :lol_2: 

 

Imao je onu izjavu: Ljudi ne vole svoj posao, i oni koji kažu da vole - lažu. Košarka mi nije glavna stvar u životu, već samo nešto u čemu sam dobar. To otprilike sumira njegov stav, tako da ako ima nešto preče - on će sigurno odjaviti nacionalni tim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Pa i ja mislim da mu nije svejedno, kao što mislim i da mu nije svejedno za individualna priznanja. Ali ako ja napišem to - razapeće me navijačka grupa Konji :lol_2:

Ovo je zapravo odlično, kad bi ne bi doticalo šta narod misli siguran sam da bi uzeo godišnji odmor celo leto. 😄

 

9 minutes ago, DameTime said:

Imao je onu izjavu: Ljudi ne vole svoj posao, i oni koji kažu da vole - lažu.

Izgleda da smo srodne duše. :classic_biggrin: Hvala bogu da nemam reprezentativne obaveze.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

 

Imao je onu izjavu: Ljudi ne vole svoj posao, i oni koji kažu da vole - lažu. Košarka mi nije glavna stvar u životu, već samo nešto u čemu sam dobar. To otprilike sumira njegov stav, tako da ako ima nešto preče - on će sigurno odjaviti nacionalni tim.

 

Sad moram pljujem Jokica ako je ovo doslovce rekao 😄

Realno glupa i kontradiktorna izjava.

Da su mu posao konji voleo bi svoj posao jel tako? Nego ljudi vole izdizu svoja iskustva na svetski nivo i svako ko dozivi drugacije laze. Tako im bude lakse da opravdaju svoje postupke. Ako je neko uradio drygacije mora da laze. 

team john terry 😄

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Sad moram pljujem Jokica ako je ovo doslovce rekao 😄

Realno glupa i kontradiktorna izjava.

Da su mu posao konji voleo bi svoj posao jel tako? Nego ljudi vole izdizu svoja iskustva na svetski nivo i svako ko dozivi drugacije laze. Tako im bude lakse da opravdaju svoje postupke. Ako je neko uradio drygacije mora da laze. 

team john terry 😄

Pa ne, i to bi mu dosadilo i zamrzeo bi. Sad voli konje jer nema vremena za njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Sad moram pljujem Jokica ako je ovo doslovce rekao 😄

Realno glupa i kontradiktorna izjava.

Da su mu posao konji voleo bi svoj posao jel tako? Nego ljudi vole izdizu svoja iskustva na svetski nivo i svako ko dozivi drugacije laze. Tako im bude lakse da opravdaju svoje postupke. Ako je neko uradio drygacije mora da laze. 

team john terry 😄

Sad si ti pa previše strog i egzaktan. 🙂 Da su mu konji posao i da je u štali cele godine, sigurno bi poželeo da se makar malo odmori od njih.

 

Mnogi ljudi vole svoj posao, ali su retki oni koji ga vole do nivoa opsednutosti. A ja vrlo verujem da i Jokić voli košarku i da je ovo tongue-in-cheek izjava, a ne nešto što treba bukvalno da se shvati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Tamburinjo said:

@John Terry

Kao sto ja postujem tvoj stav i osecaj da ti je nastup za nacionalni tim na vrhu liste, tako i ti postuj stav Jokica (ako mu je to u opste i stav a aj da kazemo da jeste) bitniji mi konji od mlacenja dva meseca po Zlatiborima. Meni smeta taj stav ha nasao izgovor da ne igra za vrhunski osecaj reprezentovanja nacije pa ima li sta svetije od toga. Lik nema taj osecaj, njegova stvar nista manje los covek ili bolji nije zbog toga.

 

Aha, sad sam te skontao. Mislis da je to sto sam iskoristio rec "izgovor" nepostovanje prema Jokicevoj odluci. Ok. Postujem njegovo pravo da donosi odluke koje su po njemu u njegovom najboljem interesu. Ali ne menja to mnogo, ko igra za reprezentaciju, za mene je car.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, John Terry said:

 

Aha, sad sam te skontao. Mislis da je to sto sam iskoristio rec "izgovor" nepostovanje prema Jokicevoj odluci. Ok. Postujem njegovo pravo da donosi odluke koje su po njemu u njegovom najboljem interesu. Ali ne menja to mnogo, ko igra za reprezentaciju, za mene je car.

Čak i Birča i Štimara😆🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Promenila su se vremena. Nekad se postajalo igrac na pripremama reprezentacije i kroz igru za reprezentsciju. Bukvalno je leto sa repkom igracki vredelo vise od nekoliko uspesnih klupskih sezona. Jokic je postao igrac bez toga i normalno je da nema tu vrstu ni emocije ni odgoovrnosti prema reprezentaciji.

 

S druge strane mnogo mi je bitnije da u pariz odemo sa kompletnom ekipom. Bilo bi lepo imati neki kontinuitet sa SP, ali bih mogao da razumem i da coveku treba psihicki i fizicki odmor nakon najuspesnije sezone u karijeri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...