Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Joker nepatriota na pleja, Bjelica sg, Kalenic na 3, Milutinov i Bobi frontcourt da konacno zaigramo sa 2 spica

 

Trbovic selektor Sujeta pomocnik Muta upada na tusiranja umesto Tegija

Edited by SunZero
  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SunZero said:

Joker nepatriota na pleja, Bjelica sg, Kalenic na 3, Milutinov i Bobi frontcourt da konacno zaigramo sa 2 spica

 

Trbovic selektor Sujeta pomocnik Muta upada na tusiranja umesto Tegija

Ta petorka bi hvatala skokove u napadu sve dok ne da koš.

 

Inače, Bjelica je igrao i na pet u Kingsima, možda je on ta treća petica. 😄

 

Ne priznajem spisak bez Raduljice. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ocekujemo ludacke petorke i Saletovu kombinatoriku u najboljem ruhu. Moze da eksperimentise do mile volje, te sa dva pleja, te run&gun petorku, te neki small-ball sa Kalinom/Lucom na 4, te sa dva centra, te visoku postavu sa Bjelicom na toj famoznoj trojci koju spominjete... 

Link to comment
Share on other sites

Meni ovako nesto najbolje deluje:

 

Teodosic, Jovic, Micic

Bogdanovic, Nedovic, Guduric

Kalinic, Lucic

Bjelica

Jokic, Marjanovic, Milutinov

 

Jes da estetski ruzno izgleda ovako, ali moze Bogi na 3, moze Kalina na 4, sustinski mozemo da imamo 1001 kombinaciju. 

 

Gagi, Lazic, Simon, Radulja su bas daleko iza ovih igraca. 

 

Samo da ne bude nekih povreda. 

Edited by Markoss
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Raduljica može lako da fasuje mesto u 12 ovde. Svaka čast Milutinovu ali Radulja ima minuli rad + redovno se teglio iz Kine za kvalifikacije. Nije slab argument. Ja bih vodio Milutinova, jasno, ali ko mene pita.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja bih pre poveo Milosavljevica, nego Gudurica ili Nedovica. Milosavljevic moze u nekim situacijama i SF da igra, a najtanji smo na SF/PF i u slucaju neke povrede (a nije da ih nije bilo na EP) , Milosavljevic moze lako uskociti. 

Link to comment
Share on other sites

Micić je prvi plej bez ikakve dileme, pitanje je uopšte u kakvoj je formi Teo . Jović izranavljen, ali je on i zdrav daaaleko iza ove dvojice.
Dvojke Bogdanović, Gudurić, Nedović, za koga je takođe diskutabilno u kakvoj je formi.
Naša najbolja trojka nažalost neće moći da igra, to je Micov, ali će imati dostojne zamene u Kaliniću i Lučiću.
Na 4 posle Bjelica je veliki krater što se kvaliteta igrača i ja bih poveo Simanića kao backupa.
Pet je najlakša pozicija za odlučiti se i tu su neprikosnoveni Jokić, Marjanović i Milutinov.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, dekkard said:

Micić je prvi plej bez ikakve dileme, pitanje je uopšte u kakvoj je formi Teo . 

 

 

hajde razmisli malo. ako kazes

"pitanje je uopste", znaci da nemas pojma

 

sto ce reci micic nije prvi plej bez ikakve dileme, odnosno, teodosic je prvi plej dok se ne dokaye suprotno

 

 

(ovo ti je vrlo suptilni response, da te ne bih terao otvoreno zbog neznanja i bezobrazluka, posto ocigledno ni neces da odes tako lako).

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites



 
 
hajde razmisli malo. ako kazes
"pitanje je uopste", znaci da nemas pojma
 
sto ce reci micic nije prvi plej bez ikakve dileme, odnosno, teodosic je prvi plej dok se ne dokaye suprotno
 
 
(ovo ti je vrlo suptilni response, da te ne bih terao otvoreno zbog neznanja i bezobrazluka, posto ocigledno ni neces da odes tako lako).


Kao i uvek vodim se zdravom logikom, koja me dugi niz godina nije prevarila, a i košarkaškim znanjem budući da sam 15 godina trenirao košarku.
Prvi bih ja voleo da Teo bude na svom najvišem nivou jer donosi sve ono što je najlepše u ovoj igri, međutim ne može se prenebregnuti činjenica da nije igrao od februara košarku, a i u NBA mu je davana šansa na kašičicu.
Protiv sam toga da se uloga u reprezentaciji određuje starim zaslugama već da isključivi kriterijum bude trenutni kvalitet igrača.
S druge strane Vasa igra sezonu života, puca od samopouzdanja i deluje kao sasvim logično da bude prvi izbor na poziciji 1.
I da, uvek argumentujem svoje stavove baš kao što sam i sada uradio.
Slobodan je svak da mi suprostavi kontraargumente, ako budu ubedljivji od mojih nije problem da priznam da je u pravu.
Međusobno poštovanje bi trebalo da se podrazumeva, što neko reče ne slažem se sa tvojim stavovima ali ću uvek braniti tvoje pravo da ih izneseš.
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bek said:

Bez klubastva na ovoj svetoj temi.

Ja ne navijam ni za jedan klub. Moze se reci da sa Zvezdine strane ima klubastva. Racionalnije je povesti Milosavljevica, ne moze me niko ubediti da nije. Imamo Tea, Micica i Bogdana koji ce pojesti najvise minuta na PG/SG. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Ja ne navijam ni za jedan klub. Moze se reci da sa Zvezdine strane ima klubastva. Racionalnije je povesti Milosavljevica, ne moze me niko ubediti da nije. Imamo Tea, Micica i Bogdana koji ce pojesti najvise minuta na PG/SG. 

Pa i Guduric moze da igra na tri. Kao i Bogdan. Kalina i Lucic su sigurni. Sta ces vise?

Mogu i Bjelicu da navedem, ali roknuce me pojedinci. Ja mislim da nam tu najmanje skripi, to je jedino kvalitetom najtanja pozicija, bar kada se gleda prva petorka, ali Milosevljavic tu ne pomaze.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dekkard said:


 

 


Kao i uvek vodim se zdravom logikom, koja me dugi niz godina nije prevarila, a i košarkaškim znanjem budući da sam 15 godina trenirao košarku.
Prvi bih ja voleo da Teo bude na svom najvišem nivou jer donosi sve ono što je najlepše u ovoj igri, međutim ne može se prenebregnuti činjenica da nije igrao od februara košarku, a i u NBA mu je davana šansa na kašičicu.
Protiv sam toga da se uloga u reprezentaciji određuje starim zaslugama već da isključivi kriterijum bude trenutni kvalitet igrača.
S druge strane Vasa igra sezonu života, puca od samopouzdanja i deluje kao sasvim logično da bude prvi izbor na poziciji 1.
I da, uvek argumentujem svoje stavove baš kao što sam i sada uradio.
Slobodan je svak da mi suprostavi kontraargumente, ako budu ubedljivji od mojih nije problem da priznam da je u pravu.
Međusobno poštovanje bi trebalo da se podrazumeva, što neko reče ne slažem se sa tvojim stavovima ali ću uvek braniti tvoje pravo da ih izneseš.

Rekoh ja, minut pre nego sto sam te banovao na SK forumu zbog provociranja . :s_d:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...