Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Sve je ok. Valjda Kari vidi ko može a ko ne može ovde. Vasilije me jedini brine. 

 

Millsu neki evroligaš treba da uleti sa ponudom, šteta da takav igrač trune na kraju klupe neke NBA ekipe kao prethodnih par godina.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jaramaz je jedino što nam je preostalo kao osigurač na pleju, sad kad se Jović povukao, a Topić i ne zna u kom pravcu mu ide karijera nakon one svinjarije sa "lečenjem" kolena.

Link to comment
Share on other sites

Nista dramaticno. Eksperiment sa petorkom Jaramaz, Avramovic, Radanov, Jokic, Milutinov je ispustio ovu tekmu za onih minut-dva, apsolutno je sigurno da ih tom sastavu vise necemo vidjati zajedno na parketu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Mi dakle imamo probleme sa:

 

-Avramovicevim sutem i generalno ofanzivnom produkcijom

- Rupcagom na cetvorci

- Micicevim standardnim raspadom i bolekurcijom level 1000 u dresu repke

 

 

Gudura?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:

Vasa baš brine. Pristup, govor tela, kurcobolja. 

 

Potajno sam se nadao da će odigrati dobar turnir i dalje se nadam ali dosta znakova pitanja.

 

 

Dobro, Vasa je prvi mislim završio svoju sezonu ove godine, nije igrao košarke najduže od svih.

 

Ali isto tako, Vasa uvek brine ovako u reprezentaciji.

Nije reper za igrača kakav je danas (čisto podsetnik), ali sećam se 2017-te na Evropskom kad bukvalno nije smeo da uđe u dribling.

Dobije loptu i doda je prvom do sebe.

 

Moramo da ga istrpimo i da verujemo.

14 minutes ago, drgnk said:

Jaramaz je jedino što nam je preostalo kao osigurač na pleju, sad kad se Jović povukao, a Topić i ne zna u kom pravcu mu ide karijera nakon one svinjarije sa "lečenjem" kolena.

 

Nije se Jović povukao, samo propušta ovu akciju zbog (ako sam dobro razumeo) porodičnih problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Па на овој утакмици је најбољи играч био са позиције 4. 

Ако Јовић буде спреман то је врхунски или макар Деда да буде бекап Петрушеву. 

Само да је са Вањом све у реду.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drgnk said:

Zar Petrušev nije četvorka? I to jako dobra.

 

Što bi rekao Denda, može i na 4, može i na 5 .. 🙂

 

On mora da ide uz Jokića i Milutinova + Jović + Deda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno sta donose ove utakmice odnosno pojedine postave protiv naspanovanog protivnika koji je izasao da te pobedi po svaku cenu. Moze se lepo raspodeliti minutaza i bez trojice od Radanov, Poku, Jaramaz istovremeno na parketu, jednostavno nema smisla. Jedino mozes igracima sjebati samopouzdanje jos dodatno jer im protivnik pravi serije kao iz sale. Ako nas Ameri sutra nakantaju a to je sasvim moguce mi je tesko poverovati da to nece ostaviti posledice po ekipu.

Link to comment
Share on other sites

Pešić o agresivnoj Australiji, umoru i nervozi: Košarka jeste šut, pas i dribling, ali moraš da imaš i sveže noge.

https://meridiansport.rs/kosarka/pesic-kosarka-jeste-sut-pas-i-dribling-ali-i-sveze-noge/
 

Quote

 

“Ista utakmica kao i ova danas. Ništa se tu kod nas ne menja. Mi ne gledamo da li je  Australija ili Amerika. Za nas je to sve isto.

Svaka utakmica nam je potrebna. I prvo, ne može svaki meč da se dobije. To ne postoji u vrhunskom sportu.

Ali od svake utakmice, pogotovo u pripremnom periodu, može puno stvari da se vidi i da se nauči“, poručio je selektor Svetislav Pešić.

 

 

Edited by Kankkunen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bože, da li je neko shvatio za ozbiljno utakmicu koju igraju Jaramaz, Radanov i Pokuševski? Meni ovaj tim ima baš potencijala za velike stvari. Sa N. Jovićem pa i Davidovcem biće ovo baš super ekipa. Samo da Vanja nije povređen i da Dobrić i Jović budu spremni. Videćemo sutra da li će Plavšić da ima minute. Bilo bi čudno da danas nije imao minute a imali Radanov, Jaramaz i Pokuševski. Deluje mi da Pešić na Plavšića ozbiljno računa. Mislim, to će se sutra videti da li grešim. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Gudura?

 

Nisu ohrabrujuci ovi nastupi, ali nama Gudura nije toliko neophodan kao kreator sa loptom u rukama sada kada je i Jokic tu. Ocekujem ga znatno vise u swingman ulozi i imajuci u vidu da imamo Boba i Vanju na beku, nije pod moranje ni da sutira 40+% za 3 ili slicno. Njegove role tipa ove danasnje mozemo i da istrpimo, ali na kecu sa ovakvim Vasom i Aleksom bice jako los niskobudzetni horor.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

Nije mi jasno sta donose ove utakmice odnosno pojedine postave protiv naspanovanog protivnika koji je izasao da te pobedi po svaku cenu. Moze se lepo raspodeliti minutaza i bez trojice od Radanov, Poku, Jaramaz istovremeno na parketu, jednostavno nema smisla. Jedino mozes igracima sjebati samopouzdanje jos dodatno jer im protivnik pravi serije kao iz sale. Ako nas Ameri sutra nakantaju a to je sasvim moguce mi je tesko poverovati da to nece ostaviti posledice po ekipu.

 

Koliko sutra igramo sa Amerima.

Mogu samo da pretpostavim da je ideja bila čuvanje energije + proba što više igrača.

 

Protiv Francuske se dao gas, jer je pretpostavka da ćemo se sresti u nokaut fazi, a za Australiju se verovatno pretpostavljalo da neće izaći iz svoje grupe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...