Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

U sportu je godinu dana veliki period tako da Manila ostaje u Manili a ovde ćemo videti ko se i kako oseća i u kakvoj je formi. U svakom slučaju, čini mi se da nema potencijalnih trulih jabuka, tj. likova koji bi narušili atmosferu.

 

To je istina, ali konačno imamo priliku za kontinuitet, još od Saletovog selektorskog mandata. Pogotovo mislim na atmosferu i očiglednu igračku kompatibilnost.

 

Što se tiče Dobrića, malo je igrača kao što su on i Avram koji su bukvalno presrećni da imaju odbrambene zadatke... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DameTime said:

 

Niko živi (sem uinija) nema ideju o tome kako Poku izgleda u ozbiljnoj seniorskoj košarci. Od Lučića ne bih očekivala mnogo takođe. 

 

Dobrić i Davidovac su pokazali da su odlični igrači zadatka u Karijevom sistemu.

Kako god da izgleda  izgleda bolje od Davidovca sigurno, sto i nije tesko, dovoljno je da mozes da igras bilo gde osim Zvezde i rusije pod sancijama pa da izgledas bolje od Davidovca. 

 

Lucicevo najgore je ekvivalent najboljem od Dobrica 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DameTime said:

 

To je istina, ali konačno imamo priliku za kontinuitet, još od Saletovog selektorskog mandata. Pogotovo mislim na atmosferu i očiglednu igračku kompatibilnost.

 

Što se tiče Dobrića, malo je igrača kao što su on i Avram koji su bukvalno presrećni da imaju odbrambene zadatke... 

Kontinuitet se ogleda u načinu igre, pristupu obavezama i odnosu među igračima. Svi su oni iskusni profiji koji znaju da nema mesta za sve i žive s tim.

 

Inače, meni je apsolutno neprihvatljivo unapred otpisivati Dobrića, Davidovca, Lučića ili koga već, zbog nekih simpatija ili antipatija. Svi su se već pokazali u reprezentaciji u svojim ulogama, šta god mislili o njihovim igrama tokom klupske sezone, tako da ako dođu čitavi i orni za rad meni je svako od pozvanih relevantan u 12, kad vidimo kako izgleda na pripremama i kako god Pešić sklopi viziju. Ne pada mi na pamet da u ovom trenutku šutnemo Dobrića, koji nam je falio kao lebac u, pazi sad, finalu SP, Davidovca, koji je uglavnom svoje minute pošteno odrađivao ili iskusnjaru Luču. Jedinu rezervu imam prema Pokuu jer nemamo pojma šta može sad, ali ako pokida na pripremama neka ide u Pariz mirne duše.

 

I da, bilo bi lepo ako je Boriša sklopljen, da bude na pripremama, verujem da bi mu značilo. A morao bi da bude deo ekspedicije u nekoj ulozi.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

I da, bilo bi lepo ako je Boriša sklopljen, da bude na pripremama, verujem da bi mu značilo. A morao bi da bude deo ekspedicije u nekoj ulozi.

Jedino da bude nesto u strucnom stabu - tesko neku ulogu na terenu obzirom na povredu i nedostatak igranja u zadnjih godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 hours ago, DejoLazaKalina said:

Kako god da izgleda  izgleda bolje od Davidovca sigurno, sto i nije tesko, dovoljno je da mozes da igras bilo gde osim Zvezde i rusije pod sancijama pa da izgledas bolje od Davidovca. 

 

Lucicevo najgore je ekvivalent najboljem od Dobrica 

 

Pa ne može tako, trenutno nema mesta za eksperimente sa igračem nedokazanim na seniorskom nivou. Mislim jbg. A to što ti ne podnosiš Davidovca ne menja činjenicu da je odigrao fenomenalno završnicu sezone, iako je konkurencija bio raspad od KKP. 

 

Dobrić i Luča nisu baš isto, Kobra davi protivničke bekove dok bi on imao drugačiju ulogu. Svakako ako Karijeva odluka bude da ide Lučić podržavam, ali meni lično su u reprezentaciji pomenuta dvojica trenutno ispred.

 

2 hours ago, Barkley#34 said:

I da, bilo bi lepo ako je Boriša sklopljen, da bude na pripremama, verujem da bi mu značilo. A morao bi da bude deo ekspedicije u nekoj ulozi.

 

Ovo sam i ja mislila, skoro je Boriša u nekoj emisiji rekao kako bi voleo da bude bar na pripremama. I ako ne bude u 12 ja bih ga vodila kao deo tima, da bude tu kao simbol bratstva i jedinstva ❤️

Edited by DameTime
reč
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Boriša na keca da bude pozvan na pripreme, da se utegne za neki ugovor na jesen, a na OI da bude prijavljen i ide kao neki treći pomoćni trener ili nešto slično. Bilo koja funkcija koja bi mu omogućila da okači olimpijsku medalju oko vrata 🙂

  • Like 9
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

do kad bi SNS-ovac trebao da se izjasni?

Изашао ми неки снимак синоћ где Кари каже свако ко је на списку одазваће се, на шта водитељка пита да ли то значи да ћемо гледати Јокића у Паризу, он је рекао само на списку је.

Link to comment
Share on other sites

Kada ce se Kari odljubiti od Ristica? Lik igra u drugoj spanskoj ligi. Jaramaz isto potpuno zalutao ovde. Poku mi je vise u teoriji zanimljiv, a svakako ne bih vodio tri klasicna centra, tako da za Plavsica nema mesta. 

 

Micic, Avramovic

Bogdanovic, Guduric

Marinkovic, Lucic, Dobric

Jovic, Petrusev, Davidovac

Jokic, Milutinov

 

Zanimljivo ovo deluje. Steta sto Jovica nema. Nadam se da nece biti nekih skandala i zajebancija tokom leta i da nas izbegnu povrede.

  • Like 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ladno stavili Karija sa flekavom majicom. Sto se sastava tice, rekao bih da su Plavsic, Rile i Jaramaz clear cut i da je jedina dilema Davidovac ili Pokusevski sa jasnom tendencijom ka prvom. Svakako me iznenadilo da nema Jovica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...