Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

21 minutes ago, Brat od Korneta said:

Jos jedan dokaz da je Dejm grobarka. Hoce da se uda za grobara i da uzme drugog grobara za kuma.

 

Ovo ti je neka bolna tačka, vidim :lol_2: Gde si bio kad sam sanjala kako se udajem za Lazarevića?! E to je bila fešta...

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na kladionicama smo uz Sloveniju na deobi 6. mesta za osvajanje, a od ekipa koje konkurišu za dva evropska mesta na OI ispred nas samo Španija. 

Meni za sada deluje da će biti teže biti prvi u grupi kad se ukrstimo sa Italijanima i Dominikancima, nego eventualno qf protiv Gre/Lit/CG. Bitno je da iz drugog dela žreba ne uđu u polufinale dve od ekipa Španija, Nemačka ili Slovenija, ili jednostavno rečeno da uđe bar neko od Fra/Can/Aus/Bra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Marvin said:

Verujem da Italiju konačno dobijamo. Ali me malo plaši Litvanija: nemaju ekstra kvalitet ali su uobičajeno tvrdi

 

Isto kao sto je u nasoj grupi ukrstavanja borba izmedju nas, Dominikanaca i italijana je i u grupi sa kojom se ukrstavamo. I ja misli da ce Litvanci izaci iz grupe pored Amera ali ne bi me cudilo da ispuse i oni i Grci i braca Crngoroci odu u 1/4. Zbog svih otkaza je nivo jako ujednacen ove godine. Bice vise iznenadjenja nego na zadnjem SP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...