Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ima varijanta za gledanje i SK i Arena za relativno smesne pare. Ako imate nekog u drustvu da ima SBB a vi MTS ili obratno razmenite podatke za logovanje. Instalirate EON/ Iris i neki proxy program nor NordVPN i stavite da vam je lokacija npr BiH i sve ce da vam sljaka super.

 

Ima besplatnih proxyja ali oni znaju ponekad da zajebavaju, ako vas ima vise platite NordVPN nalog koji istovremeno moze da koristi max 6 ljudi tako kad se podeli ispadne vas oko 20ak evra godisnje po coveku

 

Marvin verovatno koristi varijantu preko Kodija koja isto uopste nije losa, radilo je ranije dosta dobro

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Davidovac i Ristić bi anulirali brzinu i 10 Jusein Boltova

Deda brzo razmišlja a Rile je tu za nekog guzonju koji da nam se ugura pod koš, ako može Žiga Dimec da daje doprinos ekipi može vala i Rile 

Edited by Perkos2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mene u našoj ekipi jedino plaši varijanta Gudurinih minuta na kecu jer mu je, po meni, ballhandling nedovoljno dobar čak i za kombo pleja... Jedini ballhandling u kome je bez greške je ono čuveno "trebalo - ne trebalo" fintiranje pre svakog šuta :classic_biggrin:

 

Sve ostalo mi top, imamo fajterski tim, biće to dobro. :classic_smile:

 

Disclaimer: volim Guduru (da se ne stekne pogrešan utisak), samo da ubrza šut (tj. bustuje samopouzdanje), i bomba je.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fancy said:

Mene u našoj ekipi jedino plaši varijanta Gudurinih minuta na kecu jer mu je, po meni, ballhandling nedovoljno dobar čak i za kombo pleja... Jedini ballhandling u kome je bez greške je ono čuveno "trebalo - ne trebalo" fintiranje pre svakog šuta :classic_biggrin:

 

sasvim dobro hendluje loptu gudura. pri čemu nije kao ume da je prenese na drugu polovinu, nego ono, proper radi stvari, k'o da je pravi plej.

svakako ne može da glumi kampaca ali za neki metodičan napad sasvim je u redu. pogotovo ako je na terenu još par njih koji umeju da organizuju nešto, tipa, bogdan, nedović, pa i avramovič, makar kao neko kome nije frka da mu predaš loptu van pozicije za šut

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nedović se još nije pretjerano dokazao u dresu reprezentacije, uglavnom su tu bile povrede pred početak ili u toku takmičenja. Nije se baš ni Gudura proslavio.

 

Njih dvojica će morati da povuku, uz Bogdana i Milutinova, pa da se nadamo nečemu. Jović ostaje kao faktor iznenađenja.

Link to comment
Share on other sites

Mozda banjavam onako rendom, nije me bilo dugo, ali sto se SP tice, kakav god da je sastav, cak i da smo u punom sastavu, ja ne ocekujem mnogo, razlog tome je @Magia. Znamo kako smo prosli u Kini kada je isao da gleda, znamo kako je bilo na evropskom u Pragu, ne vidim zasto bi sada bilo drugacije. I plus opet nije zvao 😋

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Marvin said:

imho nedovic ima bas los pregled igre. Ono moze da prevede loptu, ali slabo zna sta ce s njom osim da zavrsi napad

 

Ne bih se 100% složio ali tačno je da je Nedović tokom karijere dosta saterao u treći plan tog plejmejkera Nemanju (prvi deo karijere je ipak dominantno proveo na PG poziciji). Zna on vrlo lepo da doda, da odigra slash and kick ili da podvali loptu centru, ali meni sve to deluje suviše situaciono a ne kao neki deo plana. Gudurić mnogo više razmišlja kao plejmejker i može da vrti pnr. 

 

Avramović isto figurira kao neki nominalni PG ali tek mi je on nikakav što se tiče kreacije za druge, ne sećam se uopšte nekih njegovih asistencija koje nisu neka obična dodavanja nakon kojih neko eto pogodi šut. Klasičan strelac, u još izraženijem smislu te reči nego Nedović, kod Nedovića mi je ipak taj balans ja vs drugi malo veći.

 

Tako da nemamo mnogo izbora nego da na PG igraju pored Jovića pre svega Gudura, a onda i Bogdan koji će morati da igra i kreatora i finišera.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Mozda razmisljam konzervativno, ali ako je Jovic u iole voznom stanju mora biti u 12 jer nam je trenutno igrac njegovog tipa deficitarna roba. Jeste da su ga stigle povrede i pomalo godine, narocito odbrambeno, ali je i dalje kreativniji igrac od Nedovica, Avramovica ili odsutnog Jaramaza, narocito sto se pnr tice. Uveren sam da moze izneti kvalitetno bar nekih deset minuta.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Pacino said:

Mozda banjavam onako rendom, nije me bilo dugo, ali sto se SP tice, kakav god da je sastav, cak i da smo u punom sastavu, ja ne ocekujem mnogo, razlog tome je @Magia. Znamo kako smo prosli u Kini kada je isao da gleda, znamo kako je bilo na evropskom u Pragu, ne vidim zasto bi sada bilo drugacije. I plus opet nije zvao 😋

 

@Magia nakon što ode na SP a ne ispadnemo u 1/4

 

spacer.png

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...