Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

41 minutes ago, Crni said:

Kakva hula na Liverpul.

Ali zanima me posto voli LA Lakers, da li sad navija za LA Galaksi, obzirom da je dosao najbolji igrac svoh vremena tamo ili je ipak za Al Nasr, jer je tamo Cr7 ili Cr9

 

Ne, ne vidim kakve veze ima Galaxy sa Lejkersima nit pratim MLS ali naravno da se gleda najveci igrac svih vremena pa makar i u S. Arabiji.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Treba prihvatiti realnost da čovjeka ne zanima reprezentacija. Ja sam je prihvatio odavno pa i nisam navijao sat u 3 ujutro niti se veselio njegovim ličnim dostignućima.

 

Jbg, nismo bili te sreće da nam se desi Pau, Dirk, Parker, Manu, Dončić već ljubitelj konjskih trka. Šta da se radi, život ide dalje.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Drug Crni said:

Ja ne bih rekao da nije dužan..po meni jeste,ali to je moje mišljenje i rado ću ga obrazložiti ako se Mozzartova vest pokaže tačnom..a svi vrlo dobro znate kolimo me svrbi lakat za Srbiju,srpstvo,državu,patriotizam itd...

Što bi čekao sutra, eto nek to bude neki univerzalni princip zašto je sportista dužan da igra za reprezentaciju..

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Smrtokapa said:

Ja na žalost kod izbora domaćeg kluba nisam imao previše izbora, indoktrinacija je bila prejaka. U kolevku je prvo spuštena zastava Crvene Zvezde, pa tek onda ja.  🥲

 

Pa meni je ovo gore od mog navijanja za United ili pre toga Juve; kad sam na TV-u videla Vidića u dresu MNU tu je sve bilo gotovo i moj lični izbor. Blazersi isto. Pisala sam već o tome, najviše sam zahvalna mojima što me nisu indoktrinirali u korist BG blizanaca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Treba prihvatiti realnost da čovjeka ne zanima reprezentacija. Ja sam je prihvatio odavno pa i nisam navijao sat u 3 ujutro niti se veselio njegovim ličnim dostignućima.

 

Jbg, nismo bili te sreće da nam se desi Pau, Dirk, Parker, Manu, Dončić već ljubitelj konjskih trka. Šta da se radi, život ide dalje.

Tu samo Dirk moze uz rame Jokicu, nadam se Doncic uskoro. 

Link to comment
Share on other sites

Da dodam, znam masu ljudi koji su počeli da navijaju za klubove koji tad nisu bili ništa naročito, zbog određenih igrača koji tamo igraju.

 

Pojedini drugari su i dalje fanovi Viole (zbog Batistute), Deportiva, Intera (pre Ronalda), Sampdorije zbog Mihe, mnogi su navijali za Juve zbog Bađa a Milan ih drao tih sezona, Borusija Dortmund (Endi Meler) itd.

 

Drugačije je bilo nego danas, vezivali se ljudi za igrača, majstora, njegovu harizmu i skill, nije bilo nužno da osvaja titule i obara rekorde.

 

Imam drugara što navija za Vest Hem zbog Iron Maidena :)

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Bukvalno. Ako ce se raditi transferi i selekcija repke ici po sistemu NBA free agency-a, zasto se zadovoljiti 1 Punterom? Dajte da se skupi novac i ponude bolji uslovi nekom top up&coming Ameru i buducem superstaru koji jos nije igrao za njihovu seniorsku repku i da se rola.

 

Fiba razmatra vec da se dozvoli 2 ili 3 stranca  u skorijoj buducnosti 

 

bice uskoro klupske i reprezentacije....

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Me, ne vidim kakve beze ima Galaxy sa Lejkersim nit pratim MLS ali naravmo da se gleda najveci igrac svih vremena pa makar i u S. Arabiji.

Nadam se da nisi mislio na SMS-a

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Pa meni je ovo gore od mog navijanja za United ili pre toga Juve; kad sam na TV-u videla Vidića u dresu MNU tu je sve bilo gotovo i moj lični izbor. Blazersi isto. Pisala sam već o tome, najviše sam zahvalna mojima što me nisu indoktrinirali u korist BG blizanaca.

Naravno da je gore, zamisli da u sebi imaš parazita koga moraš da uspavljuješ snagom volje a čim se malo opustiš on pomalja svoju toksičnu glavu ko osmi putnik. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Pa meni je ovo gore od mog navijanja za United ili pre toga Juve; kad sam na TV-u videla Vidića u dresu MNU tu je sve bilo gotovo i moj lični izbor. Blazersi isto. Pisala sam već o tome, najviše sam zahvalna mojima što me nisu indoktrinirali u korist BG blizanaca.

Priznaj da je bar zvecka bila crno bela 😁😁😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Smrtokapa said:

Naravno da je gore, zamisli da u sebi imaš parazita koga moraš da uspavljuješ snagom volje a čim se malo opustiš on pomalja svoju toksičnu glavu ko osmi putnik. 😄

 

Haha ovo je možda i najbolji opis na tu temu 😄 

 

1 minute ago, Nele said:

Priznaj da je bar zvecka bila crno bela 😁😁😁

 

Ne znam kad ćete odustati od ideje da ja navijam za Partizan; navijam isključivo za Željka Obradovića.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Dobro su dočekali Kloppa inače bi ostali nula kao što su uvek i bili. Pazi sad ovo, 30 godina irelevantnosti u fudbalu, tu su negde sa Knicksima u košarci. 

A gde je bio Man Utd pre Aleksa? 

Mancester sam zamrzeo jer su krali Arsenal i od tada su mi najmrzniji klub u Engleskoj, a Arsenal tada sa Anrijem, Berkampom, Vijerom, Esli Kolom, Sol Kembelom...najlepsi fudbal su igrali na ostrvu. Steta sto tad nije bilo vara. Ni Vidic nije uspeo da zavolim zgotivim taj klub. Posle jos ono sa Gigsom...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

A gde je bio Man Utd pre Aleksa? 

 

Zato SAF i jeste najveći GM u istoriji fudbala, uzdigao nas je na neslućene visine. 

 

Just now, Crni said:

Mancester sam zamrzeo jer su krali Arsenal i od tada su mi najmrzniji klub u Engleskoj, a Arsenal tada sa Anrijem, Berkampom, Vijerom, Esli Kolom, Sol Kembelom...najlepsi fudbal su igrali na ostrvu. Steta sto tad nije bilo vara. Ni Vidic nije uspeo da zavolim zgotivim taj klub. Posle jos ono sa Gigsom...

 

Auuu, Arsenal je tek teško paćenički PL klub... 

Link to comment
Share on other sites

Ja zamrzeo utd jer me je oborio na prvi tiket u zivotu sa 11-12 godina.

Tipa nalupao 15 para sve igrao fikseve 1 i 2 oni igrali ne mogu da se setim da li Celzi ili Arsenal i nereseno i tipa 88/9 minut penal za utd Van Nisterloj uzima loptu iz ruku Gigsa i pogadja precku. Izlaz bio maksimalan u to vreme tipa 120 hiljada. 
I uvek su me obarali kad sam njih zadnje cekao na tiketu.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

 

Mi smo i tada imali povreda i otkaza, ali ako se uporedi to sa ovom situacijom, bili smo mnogo siri i dublji, tako da izostanci nisu imali gravitaciju kakvu imaju ovi, ako budu potvrdjeni.

 

Naravno da smo bili favoriti, jos bez Doncica igrali Slovenci, tezak fejl.

 

No nebitno, znam da nema svrhe raspravljati o tome, a i bilo je pre nekoliko godina.

Nije bilo bas sirine. Zeleni Micic i Guduric,Branko, Lazic to nam je bila spoljna linija. Nosili su nas Bogdanovic i Jovic uz Marjanovica koji je podbacio u finalu i solidna rola Macvana.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Ja zamrzeo utd jer me je oborio na prvi tiket u zivotu sa 11-12 godina.

Tipa nalupao 15 para sve igrao fikseve 1 i 2 oni igrali ne mogu da se setim da li Celzi ili Arsenal i nereseno i tipa 88/9 minut penal za utd Van Nisterloj uzima loptu iz ruku Gigsa i pogadja precku. Izlaz bio maksimalan u to vreme tipa 120 hiljada. 
I uvek su me obarali kad sam njih zadnje cekao na tiketu.

120 000 u to vreme, pa ne da bi ih mrzeo, nego bih napravio vudu lutku Nistelroja, palio je, probadao...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Не могу да враћам да читам шта се писало данас, ово што сам прочитао ову страницу видим да се пише о фудбалским клубовима. Што се тиче ових извесних отказа разочаран сам јако, али нећу никог пљувати. Навијаћу за нас којих год 12 да оду, осим странца наравно. По мени Гудурић онда треба да узме улогу првог плеја, Богдан лидер, ту су Милутинов и Недовић солидна екипа свакако, али далеко од неких фаворита.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni said:

A gde je bio Man Utd pre Aleksa? 

Mancester sam zamrzeo jer su krali Arsenal i od tada su mi najmrzniji klub u Engleskoj, a Arsenal tada sa Anrijem, Berkampom, Vijerom, Esli Kolom, Sol Kembelom...najlepsi fudbal su igrali na ostrvu. Steta sto tad nije bilo vara. Ni Vidic nije uspeo da zavolim zgotivim taj klub. Posle jos ono sa Gigsom...

 

Kad je ta generacija Arsenala ušla u prajm desio se Roman i Murinjov Čelzi.

 

Junajted je bio u tranziciji posle 3 vezane titule, da podsetim 2001. Junajted - Arsenal 6:1 za overu titule.

 

Arsenal preuzima primat od naredne sezone (nepobedivi itd.). Gube titule od Čelzija 2005 i 2006. Iste, 2006., igraju finale LŠ sa Barsom a istog leta odlaze Ešli Kol u Čelzi i Vijera u Juve. 

 

Kakve veze ima Junajted sa tom pričom? Junajted se vraća 2007. (4 god bez titule) kad su stasali Runi i Ronaldo.

 

Sećanja i lični doživljaj umeju da varaju u odnosu na fakte.

Edited by Holivud
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Junajted je bukvalno personifikacija svega loseg u sportu. Mek 101% u pravu oko dela s drustvenim mrezama i nedostatak istih u proslosti kako bi se neke stvari vise istakle.

Ipak je juve br 1 po gadnosti.

 

Tu su onda lebron i nadal, kad govorimo o individualnim sportistima.

Edited by Losmi17
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...