Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Smrtokapa said:

Misliš li da bi situacija bila bolja da kojim slučajem Jokić ne postoji?

 

Ne znam. Nešto lošije, u smislu rezultatskih uspeha, sigurno ne bi bilo, jer čovek maltene nije doprineo nijednom uspehu reprezentacije još uvek - kao najbolji igrač sveta.

 

Smatram da je vreme da se da određenom grupom momaka napravi dogovor o njihovoj ulozi u reprezentaciji u narednim godinama. I da se formira kakav takav kostur, koji je izgubljen. I to bez Jokića, ukoliko se na ovo prvenstvo ne odazove. Moraju da postoje i posledice za one koji imaju takav odnos. Ok, on ništa ne duguje košarkaškoj Srbiji. Tek košarkaška Srbija ništa ne duguje njemu.

 

Ili će da bude lider kao u Denveru, koji grupu momaka vodi ka uspehu ili neka glumi budalu po Somboru tri meseca leti, dok gleda kolege koje igraju za Srbiju. I prave neki uspeh, nadam se.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Kakva bi to epska priča bila da 6 godina kasnije kao kapiten uzme svetsko zlato! Koliko su momci morali da riljaju na tom turniru, počevši od Turske, preko Italije do Rusije, sve su to realno bile teške tekme.

 

Nismo igrali najlepši i najlepršaviji basket na svetu, ali su se borili i došli do kraja. I onda se Jovke povredi, ostanemo faktički bez pleja u finalu i Bogdan je morao još i da prenosi loptu. Moraće jednom i taj poraz da nam se vrati, pa bilo bi lepo da bude sad! 

 

@Miki28 Ni 2017. ni 2019. nisu bila realna očekivanja, pričam o javnosti ne o jbn kladionicama. Nismo 2017. bili toliko loši niti smo 2019. bili toliko nadmoćni, što se i pokazalo na samim turnirima.

Meni se na primer svidjalo kako su igrali na tom turniru. Mislim da je pored Bogdanovica, Jovic odigrao fantastican turnir u oba pravca.Kako bi nam dobro legao Jovic iz tog perioda sada.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

Bogdanu kapa dole, naravno.

 

Ali kako bi to popravilo situaciju u srpskoj košarci?

Mozda kad bi vidjeli da se najbolji nas igrac pojavljuje konstantno mozda bi i neki drugi pratili taj primjer. 

 

Sad vec ulazimo u sbbkbb price a cinjenica je da je Jokic planiran da bude nesumnjivi najbolji igrac reprezentacije i vodja prethodnih 5 i narednih 5 godina. U tom periodu jbg, 0.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki8 said:

Meni se na primer svidjalo kako su igrali na tom turniru. Mislim da je pored Bogdanovica, Jovic odigrao fantastican turnir u oba pravca.Kako bi nam  dobro legao Jovic iz tog perioda sada.

 

Meni se isto svidelo, ali da je bilo lepršavo i lepo za oko kao recimo 2014. i 2016. - nije. Dosta ratnički smo odigrali to prvenstvo i imali smo igrače koji su puno rudarili, a glavna udarna igla nam je bio 2 man game Bogdanovića i Marjanovića. Slažem se da bi nam taj Jovke ovde legao, jedan od poslednjih školskih primera plejmejkera.

9 minutes ago, Smrtokapa said:

Mi na tom prvenstvu nismo imali slabu ekipu, već jako oslabljenu u odnosu na najjači sastav, zbog čega su i očekivanja bila mala.

 

Da je navijačima ponuđeno srebro pre turnira, mislim da bi 98% reklo pakuj odma.

 

Razočaranje je isključivo stoga što smo pre samog finala skoro svi očekivali zlato, jer smo mislili da nam se otvorilo.

 

Tačno tako je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Bilo koji čovek tj igrač da čita samo ovaj podtopik bi momentalno otišao iz reprezentacije.

Ne znam odakle vam pravo da nešto zahtevate od nekog, da ga osuđujete i pišete da "vam ne treba u životu".

Zašto bi neko ostavljao svoju porodicu i ugađao vama?

Zašto bi neko ugađao  zemlji Srbiji?

Jel neko tražio da ustajete u tri i gledate Jokića?

Ostavite čoveka i ne vređajte ga, nije zaslužio i nije vas dirao.

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam za stranca u repki jer su mi naturalizacije takvog tipa pretvaranje repki u klubove. 

 

Naturalizacija mi ima smisla ako neko ima korene reprezentacije za koju ce nastupati, ako zna ili polu-zna jezik. Jer poznavanje jezika mislim da je bitno - ne samo da moze da razume instrukcije trenera (da ne bude samo zbog njega da mora sve na engleskom da bude) vec i da bi mogao da oseti tu timsku atmosferu. 

 

Naturalizovanje poput Lorenca Brauna za Spaniju bih zabranio - nit ikakve veze sa Spanijom, niti je ikada tamo igrao, ma nista, cisto ga doveli da se pokrpe i uzmu zlato na EP. Koja je poenta nacionalnih takmicenja onda? Koja sansa se daje onda repkama koje nemaju toliko talenta ali mozda naprave jednom u par decenija neku generaciju koja moze da osvoji nesto? Pogotovo ako neko od onih repki koje su uvek medju favoritima ima dosta otkaza. 

 

Necu naturalizovanje igraca koji nema veze sa nama, samo da bi se pokrpili i kao bili kandidat za medalju. 

 

 

Sto se samog Pantera tice - odlican igrac na cijoj poziciji smo i najpopunjeniji kvalitetom - tako da i pored toga sto je igrao u Srbiji toliko dugo, sve i da sam za naturalizovanje, nemamo potrebe za njim.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Helena said:

Bilo koji čovek tj igrač da čita samo ovaj podtopik bi momentalno otišao iz reprezentacije.

Ne znam odakle vam pravo da nešto zahtevate od nekog, da ga osuđujete i pišete da "vam ne treba u životu".

Zašto bi neko ostavljao svoju porodicu i ugađao vama?

Zašto bi neko ugađao  zemlji Srbiji?

Jel neko tražio da ustajete u tri i gledate Jokića?

Ostavite čoveka i ne vređajte ga, nije zaslužio i nije vas dirao.

 

Možda Jokić i čita onda ovaj topik, jer ko sta radi on ispaljuje reprezentaciju i ostavlja drugare na cedilu.

 

Što kaže uini, imaće on decenije da se posveti isključivo porodici. Luksuz koji mnogi nemaju.

 

Opet, njegova odluka je da bude takvo jaje. Izvini Nikola ako čitaš, ali jesi.

Edited by medobrundo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Smrtokapa said:

Ovo da, fantastičan meč.

 

Mi na tom prvenstvu nismo imali slabu ekipu, već jako oslabljenu u odnosu na najjači sastav, zbog čega su i očekivanja bila mala.

 

Da je navijačima ponuđeno srebro pre turnira, mislim da bi 98% reklo pakuj odma.

 

Razočaranje je isključivo stoga što smo pre samog finala skoro svi očekivali zlato, jer smo mislili da nam se otvorilo.

Sa najjacim timom bi ocekivali setnju do zlata usld svih prethodnih uspjeha, uopste kulta reprezentacije koji se vratio i sjajne atmosfere u timu. 

Sa oslabljenlm timom smo bili u krugu favorita iza Spanije koja je bila apsolutni favorit a opet u tom krugu sa Francuzima, Litvanijom i Grkcom, bili smo malo ispred.

 

I naravno da bi prihvatili srebro prije prvenstva jer su Spanci bili apsolutni favoriti i imali najboljeg igraca prvenstva iako matorog u tom trenutku. 

 

Dakle, aposlutno ne pije vodu prica da je ovo ista prica kao tada. Kvalitet protivnika sada je na mnogo vecem nivou a nas kvalitet pa pitanje je da li je i na tom nivou ekipe iz 2017 ( mozda malo ispred ).

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Del Piero said:

Pa da su Jokicu razne dozvole i gradnja kojecega po Somboru uslovljeni igranjem za reprezentaciju, umesto toga da je na SNS spisku, mozda bi i zaigrao. 

Rekoše dobro obavešteni forumaši da mu je familija u SNS pa jedan poziv od onog koji se "iznenada pojavljuje i rešava stvar" donosi sreću i radost košarkaškoj Srbiji

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Dakle, aposlutno ne pije vodu prica da je ovo ista prica kao tada. Kvalitet protivnika sada je na mnogo vecem nivou a nas kvalitet pa pitanje je da li je i na tom nivou ekipe iz 2017 ( mozda malo ispred ).

 

Naravno da je ako ne ista onda slična priča, jer i tad je pola rostera bilo popunjeno igračima koji prvenstvo ne bi videli da oni koji je trebalo da idu nisu otkazali ili bili povređeni. I tad je ekipa kliknula i odigrala ratnički kako i treba, što će se nadam se i ove godine desiti. Za protivnike ćemo videti na terenu.

 

5 minutes ago, medobrundo said:

Možda Jokić i čita onda ovaj topik,

 

Onda ima smisla da je situacija bila obrnuta, Drug Crni je ovde izneo tačne informacije, Jokić čitao topik i jutros pozvao izlapelog Pirotjanca da mu kaže kako ipak ne može da se odazove jer ne želi da deli Srbiju... Podseća na neki slučaj koji smo imali ovih dana, hm? ;D 

Edited by DameTime
grammar
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, medobrundo said:

Što kaže uini, imaće on decenije da se posveti isključivo porodici. Luksuz koji mnogi nemaju.

 

jeste luksuz otici u penziju sa 35 ali je ujedno i svojevrsna depra sto jako brzo stigne trenutak kada ne mozes vise da se bavis necim u cemu si najbolji na svetu a po stilu igre, garantovano uzivas. hocu da kazem, bice i njemu zao kao nama sada i jos vise, samo kasnije.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DameTime said:

 

Naravno da je ako ne ista onda slična priča, jer i tad je pola rostera bilo popunjeno igračima koji prvenstvo nije videlo da oni koji je trebalo da idu nisu otkazali ili bili povređeni. I tad je ekipa kliknula i odigrala ratnički kako i treba, što će se nadam se i ove godine desiti. Za protivnike ćemo videti na terenu.

Dame obrati sad paznju:

Spanija: braca Gasol i Hernangomez, Navarro, Rubio, Caco, Abrines, San Emeterio...

 

Francuska: De Colo, Fournier, Diaw, Huertel, Lauvergne, Diot, Seraphine...

 

Grcka: Sloukas, Printezis, Calathes, Bourousis, Papanikolau

 

Litvanija; Valanciunas, Moteijunas, Kalnietis, Maciulis i Kuzminskas

 

Letonija: Porzingis, braca Bertrans, Timma

 

Slovenija: Dragic, Randolph, Luka, Prepelic

 

Rusija: Shved, Mozgov, Kurbanov, Vorontsevitch

 

Turci: Mahmatoglu, Cedi Osman, Sipahi, Korkmaz, Erden, Guler

 

Njemci: Schroder, Lo, Voigtman, Theiss, Benzing

 

Srbija: Bogdan, Bobi, Lucic, Jovic, Macvan, Milosavljevic, Kuzmic i eto mladi Gudura, Micic, Lazic

Ako stvarno mislis da smo otisli tamo bez ocekivanja onda stvarno ne znam sta da ti kazem. 

 

U narodu je bilo razocarenje jer smo htjeli A tim i da se posibamo sa Spancima za zlato i stavimo krunu na sjajne prethodne 3 godine tada ali definitivno nismo otisli tamo sa se pojavimo vec po medalju i nadali se da Spanci podbace, sto su i uradili i onda smo izgubili u finalu. 

 

Kada se gleda prije prvenstva, medalja je bila ocekivana. Kada se gleda tokom prvenstva, ostaje razocaranje sto nije zlato.

 

Ja ne znam kako ne uzmete ozbir sa kakvim rezultatima i atmosferom smo dosli na to EP. Kao sto rekoh, srebra sa SP i OI i 4to mjesto na EP u prethodne 3 godine. Nismo dosli iz depre u kojoj smo sada gdje smo dozivjeli debakl na 2 uzastopna prvenstva gdje smo ucestvovali a OI gledali sa malih ekrana. O otkazima i raspadu u savezu da ne pricam.

 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sombor Shuffle said:


Njegova plata, kao i bilo kog drugog igraca dok nastupa za reprezentaciju, je okruglo 0. Valutu izabrati po zelji, svuda je isto. Pored strucnog staba, jedini izuzetak su naturalizovani igraci, kojima je to primarni razlog igranja za tu reprezentaciju koja ih odabere. Mozda u nekim izuzetnim slucajevima postoje dogovori o ustupcima, poput price za Divca 2002, ali mi smrtnici uglavnom ne dobijemo priliku da cujemo o tome.

Tako da ovo o cemu pricas nije nikakvo lazno bolovanje, vec kada on ili bilo ko drugi odluce da zrtvuju to leto i igraju, njihova cista dobra volja. Narocito onima kojima nastupi u reprezentaciji nisu potrebni kao odskocna daska u karijeri.
E sad, na njima je da odluce da li je sve to vredno zrtve, pogotovo kada znas da ces biti pljuvan u bilo kom slucaju, izuzev ako doneses zlato. Jokic je imao vec nekoliko takvih i jos gorih iskustava. Ako je bilo sta od ovoga sto se danas pominje istina, a ja se najiskrenije nadam da nije, ova odluka da ne igra mu je sigurno bila laksa nego prethodne 2.

Ni ovo oko umora nije tako jednostavno. Proslo leto poslednji mec na EP bio 11. septembra. Pa povratak u Beograd, pa verovatno odmah Sombor, pa Amerika, gde sezona krece za manje od mesec dana, a kamp uveliko poceo. Nakon toga ukupno 90 utakmica, plus je verovatno uz sva ta putovanja isao sa ekipom i na one na kojima nije igrao. Ne znam tacno oko onih na kraju regularnog dela.
Parada u Denveru je bila tacno pre mesec i 7 dana. Sve i da se sutradan odmah vratio, tu otpises prvih nekoliko na dzet leg, zbog dugackog puta, dok to ne dovedes u normalu. Pa oni dani u RS. Jos ako je isao negde van zemlje, recimo sa porodicom na more. NIje to neki bog zna kakav odmor, cak i za coveka u njegovim godinama i odlicnoj fizickoj formi, kad se uzme u obzir koliki su to napori bili u prethodnih 9 meseci. Inace sam se i pored toga nadao i verovao da ce da igra, dok nisam video sta Danilovic izjavljuje i ostalo.

Lako je kritikovati sa distance, kad se licno treba zrtvovati, a da zauzvrat dobijas malo ili nista, onda je drugacija prica.

Ne, ne, radi se o tome da lik zna sve vreme da nece igrati. Ako ne bas sve vreme, onda vec sigurno nekih 20 ili mesec dana.

 

Standardna je prica, kad igra javi odmah, kada ne igra ne javlja nego prvo izdivlja po Srbiji da ga neko ne bi smarao sto ne igra. Posle se povuce u Sombor kada se saopsti da ne igra i onda zapali za Ameriku.

 

Dakle, ne zamera se neigranje nego ovaj smrda nacin ponasanja. Toliko je lepo mogao da napise saopstenje posle titule, da ubaci da je stvarno istrosen, da ce dati sve od sebe da bude tu za OI i nikomu nista ne bi rekao. Mozda par budala, ali nebitno i zanemarljivo.

 

E, pa, taj covek mase ljudima, grli se, slika se, a sve vreme zna da nece igrati. To je problem. Verovatno mu jedno 90 posto dobaci nesto u vezi igranja za reprezentaciju, a on ih gleda u oci i laze i preskoci pitanje, a zna da nece igrati.

 

Lik divlja otkad je dosao u Srbiju, kakve price su dosle do mene to je ludilo. Gde god da su isli, najludji su bili i nije moglo da se spava od njih do kasno u noc. I da se razumemo, apsolutno ne zameram, sta vise - zasluzio je. Samo kazem da na osnovu toga on ocigledno zna sta je odlucio sve vreme, nije kao da radi na nekom oporavku pa je dosao sad kraj jula i kao jbg, hteo sam, ali nmg bas sam umoran i nisam se oporavio od povrede ili neka tako prica.

 

On nije dosao sad u Sombor pre neki dan i shvatio da je umoran od kosarke i da ne moze. Njegov fizicki umor od kosarke je ispario odavno i sto posto nije sada donosio odluku nego ju je odmah doneo po zavrsetku NBA sezone ako ne i pre.

 

To cekanje mesec i po dana moze samo da bude ako ceka da se oporavi od neke povrede ili je toliko umoran da mesec i po dana ide samo na masaze, ledene kupke i spava ceo dan da se oporavi od tolikog silnog umora.

 

Jedini gori likovi od Jokica su admini ovog foruma koji lupaju trajne banane laganica za potpuno nebitne stvari 😁 Ne kazem da sam cvecka, ali trajni ban, msm ono, kao omg wtf. Za sta, zasto? Siljite patku gore nego Kari na Teu 😁 Juce sam napravio drugi profil i pisao i za to se ne banuje, a za to bi trebalo nego za neke gluposti i sitnice u postovima. Momentalno obratite paznju na uredjivanje foruma.

 

Pozdravlja vas Snjofko, idemo do medalje, ne znam kako, ali idemo 😁

 

 

Avramovic

Topic

Nedovic

Bogdanovic

Guduric

Marinkovic

Dobric

Davidovac

Jovic

Petrusev

Milutinov

Smailagic

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, medobrundo said:

Smatram da je vreme da se da određenom grupom momaka napravi dogovor o njihovoj ulozi u reprezentaciji u narednim godinama. I da se formira kakav takav kostur, koji je izgubljen. I to bez Jokića, ukoliko se na ovo prvenstvo ne odazove. Moraju da postoje i posledice za one koji imaju takav odnos. Ok, on ništa ne duguje košarkaškoj Srbiji. Tek košarkaška Srbija ništa ne duguje njemu.

Nisam pametan. U redu je da se prave planovi bez Jokića, naravno, ali ukoliko bi on recimo za dve godine rekao "igrao bih", mislim da je prevelik luksuz reći "sad nam ne trebaš". Ne, dakle, zbog njega, nego zbog ekipe.

 

Meni u celoj ovoj priči smeta samo razvlačenje, umesto da se odmah znalo hoće li ili neće igrati. Sam otkaz mu ne zameram, samo sam tužan što je tako.

 

Mi imamo problema sa tim kvltom reprezentacije još odavno, i to je stvar šira od same košarke. Imali smo neku savršenu oluju 2014-2017, kada se taj kult povratio (uzgred, Jokić ima srebro iz Rija, nije to ovaj Jokić najbolji igrač sveta, ali je bio bitan šraf), ali to je bila čisto stvar inspiracije, nije se ništa sistemski desilo. Možemo mi praviti planove / dogovore sa grupom mlađih igrača koliko hoćemo, niko ne garantuje da će se taj dogovor ispoštovati ako nekog leta Joviću ili Petruševu preporuče prevrtanje traktorskih guma u pauzama između kupanja na bazenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko bude mogao i hteo da igra, dobrodosao, koga nema bez njega se mora i to je to, ukratko.

 

Sto se tice ponovljene price o strancu, nadam se da im ne pada na pamet, pogotovo ako je taj stranac osrednji indijanac poput Pantera. Ako hoce da dovode nekog ko nema veze sa nama (recimo protiv Koncara ne bih imao nista), onda je igrac tipa Arona Gordona minimum, znaci NBA kalibar, ovaj sto je odigrao jednu dobru sezonu u nikad goroj Evroligi bi stvarno stavio katanac na reprezentaciju, ne znam da li bih je pogledao 10 godina.

 

Pogotovo sto i pored izostanaka bitnih igraca, bar bekova imamo za izvoz i mozemo da se pokrpimo i bez Tea i Micica i Jovica, kad se uporedi sa tim sta gubimo jer nema Kalinica, Lucica i Jokica, to je mnogo teze nadoknaditi.

 

A narocito imajuci u vidu Micicev nivo u reprezentaciji.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

verujem da hoce; tako sto ste marvin, ti ili neko treci, otisli da zivite u holandiji, dete tamo cepalo basket u kk ajax na travi huehue i bilo super i zaigralo u svom prirodnom okruzenju.

 

nema veze sa ovim ciklicnim vapajima za punterom jerbo igra tri sezone u bgdu

Ma znaaaaaam znaaaaam zaista znam.

 

Bat mejbi, što bi rekao Louis CK, đast mejbi je ta granica onako... fluidna. Možda Marvin i ja dobijemo dete u Holandiji koje je već odraslo u Kongou, ali... uvek ima neka granica.

 

Ako hoćeš autentične beogradske kragujevačke novosadske somborske i ostale basketaše da se šibaju sa Špancima i Amerikancima, biće čupa čups. Što mi je isto potpuno okej. Jbg, upadam u sličnu situaciju kao sa KKP (a i razlozi su veoma slični) ili ćeš da gledaš vrhunski basket ili ćeš da imaš emocije investirane, oba ne može. Vučić-Šredinger košarkaški paradoks. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

I onda bi Hakim Olajdzuvon da je igrajuci za Nigeriju osvojio zlato na OI manje time ucinio za svoju zemlju nego sto je vec ucinio osvajajuci trofeje za Hjustonom. Teško ce to tako da bude...

Pa on je jedan od razloga za postojanje NBA Africa i silnih kampova na tom kontinentu, i sam dolazak tih igrača do koledža ili NBA. Za to mu sigurno ne bi značili nastupi za reprezentaciju, i došlo je do toga da se Nigerija uopšte ne izblamira na OI u grupi sa Italijom, Nemačkom i Australijom. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, medobrundo said:

 

Možda Jokić i čita onda ovaj topik, jer ko sta radi on ispaljuje reprezentaciju i ostavlja drugare na cedilu.

 

Što kaže uini, imaće on decenije da se posveti isključivo porodici. Luksuz koji mnogi nemaju.

 

Opet, njegova odluka je da bude takvo jaje. Izvini Nikola ako čitaš, ali jesi.

Ja nisam videla nijednog drugara da ga vređa, samo navijače-forumaše.

Društvene mreže su još gore.

Dobila sam par reakcija gde mi se smejete, ali nijedan odgovor zašto je on to dužan?

Link to comment
Share on other sites

Nije dužan. Ali mi smo (subjektivni) navijači reprezentacije. Neće da igra, nema problema, ali je onda nema pitanja sutra zašto ljudi više vole Bogdana nego Nikolu. Čak i budale ranga Gurovića i V. Grbića.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Srbija: Bogdan, Bobi, Lucic, Jovic, Macvan, Milosavljevic, Kuzmic i eto mladi Gudura, Micic, Lazic

Ako stvarno mislis da smo otisli tamo bez ocekivanja onda stvarno ne znam sta da ti kazem.

Hm, ovaj sastav sada izgleda jače nego što je tada doživljavan.

 

Ok, Bogdan je bio sjajan, Bobi je tada bio na vrhuncu i postojala su očekivanja od njega.

 

Lučić po prvi put sa ozbiljnom ulogom u reprezentaciji, da je igrao Kalina ne bi bio mnogo pominjan.

Jović prvi put kao startni plej, znalo se da je dobar ali je do tada bio samo specijalac sa kraja klupe.

Mačvan viđen kao treći/četvrti igrač po kvalitetu, zanči da smo ipak bili tanki za sam vrh.

Milosavljević defanzivni specijalac, nije neko ko pravi razliku, bolja verzija Lazića ali u suštini slična uloga.

Kuzmić relativna nepoznanica u tom trenutku.

Gudurić veliki talenat ali zelen.

Micić silom prilika u ekipi, tih godina je on bio rezervni plej u Zvezdi i navijači su se hvatali za glavu kada vide da ulazi u igru, da je neko rekao da će biti 2x MVP evrolige verovatno bi bio defenestriran.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, freethrow said:

Ma znaaaaaam znaaaaam zaista znam.

 

Bat mejbi, što bi rekao Louis CK, đast mejbi je ta granica onako... fluidna. Možda Marvin i ja dobijemo dete u Holandiji koje je već odraslo u Kongou, ali... uvek ima neka granica.

 

Ako hoćeš autentične beogradske kragujevačke novosadske somborske i ostale basketaše da se šibaju sa Špancima i Amerikancima, biće čupa čups. Što mi je isto potpuno okej. Jbg, upadam u sličnu situaciju kao sa KKP (a i razlozi su veoma slični) ili ćeš da gledaš vrhunski basket ili ćeš da imaš emocije investirane, oba ne može. Vučić-Šredinger košarkaški paradoks. 

 

nije nikakva misterija. ne treba ti obavezno srbsko poreklo, nego da je taj famozni punter deo ovdasnjeg basketasko-kulturoloskog miljea.

 

u suprotnom je to klub a ne repka a ako je tako, jebes puntera, daj da platimo jednog bas bas zajebanog kosarkasa a ako u buducnosti bude moglo do 4, onda dva bas zajebana i dva jako dobra.

 

ali to su onda ugovori. a ne slazem se sa  pretposlednjom lajnom. nije ili-ili

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da bre Jokic cita forum(nema pametnija posla) i pogadjaju ga uvrede rendom forumasa...

 

Inace, nije samo Jokic odbio, odbio je Kalinic, niko rec da kaze, odbio je Jovic, Micic...a svi oni igraju miki maus ligu u odnosu na Jokica.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...