Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Beonegro said:

Isto što i od osvajanja zlatne medalje na SP, ništa osim lične satisfakcije za nas ložane.

Pa nije baš tako, reprezentacija ima i te kako značaja, ne samo u košarci (mada ja u drugim sportovima nisam video takav odnos). Tu jednostavno predstavljaš svoju državu i to jeste za najveći broj sportista izuzetno važno, posebno Olimpijske igre.

Elem, treba napraviti sada selekciju na koga sigurno može da se računa u budućnosti, a na koga ne i praviti novi tim. 

Ne znam samo kako recimo Dončić ili ranije Gasol nisu imali problema sa nacionqlnim timom, ali ok lični izbor. Teško ćemo do Pariza, ali treba praviti bazu za buduća takmičenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Beonegro said:

Kad kažeš Danilović i Divac pomislim na to da bi ozbijno robijali za marifetluke oko Knjaz Miloša da nisu Danilović i Divac...

To sta su radili posle karijere i da li su krivi neka odlucuje sud. Meni su i dalje inspiracija i sinonim za srecno detinjstvo i vreme kada smo harali svetom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/19/2023 at 7:21 PM, Sector said:

Ja imam info od jednog reprezentativca da Jokić vjerovatno neće igrati i da vrlo moguće nije jedini jači otkaz.

 

To mi je rekao prošle sedmice. 

 

Nažalost dobar info mi dade Nedović na moru. :classic_sad:

  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Svi ste lepo rekli: Kari je ostao selektor jer je postojalo mišljenje da će "obezbediti" Jokića. Ako to nije u stanju..

Nepopularno mišljenje: i sa Jokićem, Kalinom, Vasom..Bogdanom..ja mislim da bismo opet doživeli debakl. Toliko više nemam poverenja u ovu penzionersku verziju Pešića.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da treba sacekati selektora, ovde je samo Mozzart to objavio i svi ostali su samo preneli njihovu informaciju. I oko Mirotica su svi objavili da zaduzuje opremu pa je na kraju ispalo da bas i nije to tako blizu.

 

Cak I u slucaju da Jokic ne igra - hvala, i dobrodosao druze sledece godine.

 

Bez obzira na sve, on je jedan od nasih najboljih igraca ikada i verovatno najveca kosarkaska zvezda. Koliko je on doprineo zemlji Srbiji ovih godina i koliko ce tek (u svakom mogucem smislu kao i Djokovic npr.) se ne vidi uvek na prvu loptu, a mi to obicno gledamo kroz igranje u reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

Meni je samo dosta jako sto se najvise kantaju i Danilovic i Pesic i ne znam ko sve ne, samo Jokic ne 😄 Ok, sve je tacno i da je savez los i da je Pesic "izlapeo", ali ajde samo prihvatite da Jokica jednostavno zabole qrac za reprezentaciju, mislim nije to nikakav izuzetak, ocigledno ga zabole qrac za sve osim tih konja 😄 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Pa nije baš tako, reprezentacija ima i te kako značaja, ne samo u košarci (mada ja u drugim sportovima nisam video takav odnos). Tu jednostavno predstavljaš svoju državu i to jeste za najveći broj sportista izuzetno važno, posebno Olimpijske igre.

Jokić predstavlja svoju državu na mnogo jačoj medijskoj platformi od OI. Ne postoji nijedan uspjeh naše košarkaške reprezentacije koji je Srbiju približio prosječnom amerikancu na način na koji to radi Nikola Jokić.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je otkaz Kaline prilična enigma, za ostala 2 imam i razumevanja.

Za Jokica nema razumevanja. Covek je u svojim najboljim igrackim godinama i kada ce da igra za reprezentaciju ako ne sada. Do sada u karijeri je odigrao samo 4 turnira . Razumeo bi da je na kraju svoje karijere, jednom u zivotu otisao do samog kraja u nekom takmicenju i sada kao umoran🙄

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

Svi ste lepo rekli: Kari je ostao selektor jer je postojalo mišljenje da će "obezbediti" Jokića. Ako to nije u stanju..

Nepopularno mišljenje: i sa Jokićem, Kalinom, Vasom..Bogdanom..ja mislim da bismo opet doživeli debakl. Toliko više nemam poverenja u ovu penzionersku verziju Pešića.

Tu nema dileme, on mora da ide. 

 

Ovo je bojkot reprezentacije od strane drugih igraca. Pustio ih je niz vodu odlaskom u Minhen i prodajom price da su tim a prvi pobjegao.

 

Igrao ili ne igrao Jokic, u fullu uz Bogdana i druzinu pa sta bude. 

Jedino mi krivo sto nece biti Tea zbog matorog jer Teo i Bogdan su zasluzili sav respect.

 

Evi sad jos kolege forumasi se nadovezuju sa njegovim vodjenjem ekipe, treninzima itd itd odnosno da je zastareo. Uzas

3 minutes ago, medobrundo said:

 

Svedok sam da je Kalina izjavio da nikada nije prisustvovao toliko glupim i besmislenim treninzima

Ozb? Prosto nevjerovatno. 

 

Jbt dali smo matorom da vozi Ferari a on ni ficu ne moze🤦‍♂️

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

 

I bez ovog teksta bilo bi jasno da tu nešto nije u redu u odnosima savez i selektor vs igrači , da nije samo to da Jokić neće da igra jer ga mrzi i ima svadbu. Nešto tu ne štima debelo. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A zbog cega niko od njih nije javno izasao i pricao o problemima? Svi uvek cute, i na brloge koje pravi savez, i na probleme unutar tima. Isto vazi i za fudbal gde je jedino Milivojevic smeo nesto da kaze. Pa igraci su tu najveci, javnost bi uvek stala na njihovu stranu i ne bi imali cega da se plase. Ne razumem cutanje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Losmi17 said:

Nije mi dobro na pomisao Ristica.

Najsporije noge Evrope.

Najtuzinije je sto trenutno nemamo barem jednog prospekta od dvadesetak godina na poziciji centra.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

 

I bez ovog teksta bilo bi jasno da tu nešto nije u redu u odnosima savez i selektor vs igrači , da nije samo to da Jokić neće da igra jer ga mrzi i ima svadbu. Nešto tu ne štima debelo. 

 

 

Jokic ima odlicne odnose sa Pesicem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...