Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

16 minutes ago, MrzimMORE said:

Šta uradi Danilović od saveza i reprezentacije. Bruka.

Ko nema baš valjano opravdanje za izostanak, oduzeti mu državljanstvo i svu imovinu i proterati ga iz zemlje. Tačka.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока


 

Je l ovo ironija? Ako nije, definitivno najgluplji post u historiji foruma. 🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je otkaz Kaline prilična enigma, za ostala 2 imam i razumevanja.

Pricao je vec Kalina da mu je u poslednje vreme sve vise vremena potrebno da se oporavi, da su mu tetive i zglobovi pod velikim opterecenjem i da ne zeli da rizikuje ozbiljne povrede.

Verovatno ce on stopama Pefija koji je neigranjem u poslednjih par godina znacajno produzio karijeru, mada ce Kalina verovatno miksovati u skladu sa zdravljem i naporom koji ima tokom sezone.

Ja licno mislim da mu je ona sezona u Zvezdi skratila karijeru, turirali smo ga cele godine, pritisak koji je trpeo van parketa bio je neverovatan a na sve to nadovezalo se i neslavno Evropsko.

Okej mi je da jedno leto iskulira, zaleci sitne povredice i dodje spreman u Pariz.

Od svih ljudi koji su prodefilovali kroz reprezentaciju poslednjih deset godina rekao bi da je on uz Bjelicu i Tea najredovniji (sem one epizode), svakako u vrhu sto se toga tice.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice ja ne zameram Jokicu sto ne igra svako prvenstvo. Bio bih zadovoljan da odigra naredna dva Evrobasketa i to je to. I zlato na EP treba da nam bude osnovni cilj i sve treba da bude usmereno ka tom cilju. Ovo ostalo sta uradimo.

 

A ozbiljan fail mi je to sto nismo pokazali interesovanje za organizaciju Evrobasketa dok imamo Jokica.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MrzimMORE said:

Šta uradi Danilović od saveza i reprezentacije. Bruka.

Ko nema baš valjano opravdanje za izostanak, oduzeti mu državljanstvo i svu imovinu i proterati ga iz zemlje. Tačka.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока


 

 

Politbiro CK SKJ da odmah reaguje. 🤣

 

Do ove ideje si pretpostavljam došao, pažljivo čitajući Ustav i krivični zakonik Republike Srbije?!?

 

A i taj Danilović je razočarao. Umesto da pošalje Levijatan, Narodne patrole, Mišu Vacića i Simu Strahotu na adrese izdajnika, on se krije iza nemuštih saopštenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni said:

A koga da gledam, ako ne Jokica? Imam 38god i nikad Srbija nije imala takvoog igraca u NBA. Treba biti srecan i uzivati dok traju i on i Djokovic.

 

Drago mi je sto imamo Jokica, kazem i uvek cu reci - nikad nismo imali takvog kosarkasa u NBA, presisao je sve nase do sada tamo, ono sto je napravio to je ravno naucnoj fantastici.

 

Medjutim, propustio je jednu totalno drugu dimenziju u svojoj karijeri koja se tice nacije, i izgleda da ce ostati tako do kraja njegove karijere. Jednostavno, sa jedne strane ce mi uvek biti drazi Djordjevic nego Jokic zbog toga. Kad kazes Jokic, pomislim cudo od igraca, a nas je, a kad kazes Djordjevic, Danilovic, Divac... srce mi zaigra. I to je razlika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Kako ćemo se plasirati tamo izvan Mundobasketa? Ozbiljno pitam..jel ima opet nekih kvalifikacija?

Ima kvalifikacija i to vise krugova. Svakakva dzemogladija ce imati sansu kroz dva kruga turnira

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milko Miller said:

Meni OI imaju najmanji prioritet jer je tu realno gledano uvek samo borba za drugo mesto. Vreme je za zlato posle 20 godina, tako da bih vise voleo da svi otkazu OI a igraju svetsko.

 

To jeste, veće su šanse da se osvoji zlato na SP nego na OI ali čak i on da igra niko ne garantuje da bi smo osvojili zlato. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...