Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Chaos Is Me said:

"Dajte mi Jokića i 11 Stefana Lazarevića i osvojiću svetsko prvenstvo". - Mahatma Gandhi

Mahatma van Gandi

 

 

Nego, ouvaaaaajjjjj, htjedoh da napišem nešto drugo: ja mislim da nakon ovakve potrošnje u PO gotovo da nema šanse da će Jokić igrati za repstaciju ovog ljeta. Ostavljam minimalnu šansu zato što mu je ovaj mini-ciklus SP+OI najbolja šansa u karijeri da, dok je Bogdan još u prajmu, napravi neki veliki rezultat, ali ja iskreno sumnjam da ćemo ga gledati.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Nego, ouvaaaaajjjjj, htjedoh da napišem nešto drugo: ja mislim da nakon ovakve potrošnje u PO gotovo da nema šanse da će Jokić igrati za repstaciju ovog ljeta. Ostavljam minimalnu šansu zato što mu je ovaj mini-ciklus SP+OI najbolja šansa u karijeri da, dok je Bogdan još u prajmu, napravi neki veliki rezultat, ali ja iskreno sumnjam da ćemo ga gledati.

 

Između završetka PO i početka reprezentativnih priprema će biti cela dva meseca. Ako želi da igra, igraće, ako ne želi iskoristiće bilo šta kao izgovor.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

 

Između završetka PO i početka reprezentativnih priprema će biti cela dva meseca. Ako želi da igra, igraće, ako ne želi iskoristiće bilo šta kao izgovor.

Ako igra finale, to je do sredine juna, svjetsko prvenstvo počinje 25. avgusta, znači između toga treba da dođe sebi neki dan, da organizuje dolazak u Srbiju, kad stigne u Srbiju da dođe sebi neki dan od leta i jet laga, to je već kraj juna, dizbleji kod svojih i sa konjima 10 dana i da ode sa porodicom na more 15 dana i to je to, počinju pripreme. Dosta tajt skedžual, ako se i pored toga iscima da igra za repstaciju to znači da je baš baš motivisan i da se odrekao jednog ogromnog parčeta kvolititajma sa porodicom i konjima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Sa konjima će biti u kontaktu, pretpostavljam da će ih neko od političara ispratiti na SP a biće tu i dosta burek novinara.

 

Ja ne bih vredjao konje poredeci ih sa spodobama koje si naveo. Konji su plemenite zivotinje, elegantne, veoma korisne.

 

Da si napisao bubasvabe, e to bi bila druga prica, ali razumem zasto ne bi bila nikakva fora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Дрес би био одличан да је ово и даље Југославија. Која је поента да боје на крагни иду црвена, бела, плава, а на шорцу плава, бела, црвена? Колико знам ништа од тога није наша застава.

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...