Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Micica su iznosili sa terena u junu protiv Galate,

 

 

u avgustu protiv Grcke

 

 

, u decembru protiv Partizana

 

i sad u maju protiv Fenera.  

 

 

Na srecu ni jedna nije bila duza od par dana.

Protiv nas se vratio posle 10ak minuta.

 

Izgleda da ima ili do praga i tolerancije na bol ili zbog straha sta je sve prosao kao klinac, ali nisam video da jednog igraca toliko puta iznose sa terena sa laksom povredom.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Micica su iznosili sa terena u junu protiv Galate,

 

 

u avgustu protiv Grcke

 

 

, u decembru protiv Partizana

 

i sad u maju protiv Fenera.  

 

 

Na srecu ni jedna nije bila duza od par dana.

Protiv nas se vratio posle 10ak minuta.

 

Izgleda da ima ili do praga i tolerancije na bol ili zbog straha sta je sve prosao kao klinac, ali nisam video da jednog igraca toliko puta iznose sa terena sa laksom povredom.

 

To je zato što ne gledaš NBA

  • Like 1
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cooper said:

Micica su iznosili sa terena u junu protiv Galate,

 

 

u avgustu protiv Grcke

 

 

, u decembru protiv Partizana

 

i sad u maju protiv Fenera.  

 

 

Na srecu ni jedna nije bila duza od par dana.

Protiv nas se vratio posle 10ak minuta.

 

Izgleda da ima ili do praga i tolerancije na bol ili zbog straha sta je sve prosao kao klinac, ali nisam video da jednog igraca toliko puta iznose sa terena sa laksom povredom.

 

  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Lako je nama ovde praviti sale na racun Dejvisa/Micica...Jednostavno tesko da je iko od nas proziveo sta su oni preziveli sa tim povredama pa se boje posle svake nove sitne povrede da opet ne dozive sto su preziveli.

 

Ko se na mleko opeče, i u jogurt duva.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Lako je nama ovde praviti sale na racun Dejvisa/Micica...Jednostavno tesko da je iko od nas proziveo sta su oni preziveli sa tim povredama pa se boje posle svake nove sitne povrede da opet ne dozive sto su preziveli.

 

Ko se na mleko opeče, i u jogurt duva.

 

Potpis.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, jedibojan said:

Ma da. Vasa Jare Avram je ok. Jare i Avram je... Ne ok

 

ja sam više u fazonu, vasa-gudura-bogdan-nedović na poziciji "organizatora" a kari nek' smisli kako da jokić bude efikasniji plej u fiba (biće definitivno sa boljim košarkašima)

od jaramazove odbrane imamo pimpek a avramović da prangija pored pomenutih, šta znam..neka ide za svaki slučaj. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ja sam više u fazonu, vasa-gudura-bogdan-nedović na poziciji "organizatora" a kari nek' smisli kako da jokić bude efikasniji plej u fiba (biće definitivno sa boljim košarkašima)

od jaramazove odbrane imamo pimpek a avramović da prangija pored pomenutih, šta znam..neka ide za svaki slučaj. 

Poenta je da bi bez Vase imali krater na 1, bez obzira sto nikad nista nije pokazao u repki

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

^ to je ta teorija da je srbija izgubila jer je jokic predugo bio na klupi. moja teorija je da nismo umeli da se prilagodimo a ako je tacna, nece pomoci ni da jokic igra 40mins.

 

Mogao bi Melounu Jokic veceras da igra 32 minuta i da ima +12 na parketu za to vreme, a da Denver izgubi dvocifreno, pa da objasnimo i navijačima Denvera da ekipa nije umela da se prilagodi. Što bi se uopšte prilagodjavala da igra trećinu-četvrtinu utakmice bez ključnog igrača, i to dok se rezultat i pobednik lome. To je zdrava, i veoma bazična logika, a tvoje je teorija²

 

Pritom, pričamo o ekipi koja je vrhunski izgledala pre eliminacije utakmice i kojoj je bio potreban push da nekako izbaci vodu iz ušiju i sačuva živu glavu kako zna i ume; a ne da je gurneš sa litice u prvoj utakmici eliminacija.

 

Ukratko, i te kako bi pomogao Jokić 40 minuta. Na silu, na silu.

 

Edited by medobrundo
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

moja teorija je da mi nismo igrali dobro ni sa jokicem u postavi, protiv ekipe koja je slabija za dve-tri klase, te mislim da bi izgubili svejedno, jer kari nema pojma da pripremi ekipu 2023.

 

dobro, meni je nekako plus 11 sa njim na parketu ipak nekako zadovoljavajuć rezultat, bez obzira kako smo izgledali; bolje pobediti i imati gorak ukus u ustima, no izgubiti.

 

i da, Kari nije shvatio da je Jokić najbolji igrač današnjice i da treba da bude primarni organizator. Ne znam sa čime se tu ne slažeš, ali ajd. 

Link to comment
Share on other sites

plus 11 je box score a ne rezultat koji nam pomaze.

edit

@medobrundo, ne moze jokic da bude primarni organizator na nacin koji moze u nba, zbog razlika u pravilima i dimenzijama ali prava misterija je zasto nije igran visoki pik jokica i vase, sve dok nismo otisli ns minus 15

 

al to sam pitao onomad. to jokic i murray igraju svakog dana po 7 puta na jednoj tekmi.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Manu said:

Iskreno mislim da bi nam najveći potencijalni problem bio izostanak Kaline, pogotovo uz već viđeno odsustvo Luče.

Bio je upitan Kalinic i za proslo EP, a i sad je za SP

 

Lucic, ima hronicne povrede, vrv je igrao povredjen proslo EP, gde je sutirao jako losih 9% za 3 poena 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

"Dajte mi Jokića i 11 Stefana Lazarevića i osvojiću svetsko prvenstvo". - Mahatma Gandhi

 

Da li je realno da ovo napišeš posle noćašnje Jamalove partije? 😄 Meaning, i Jokiću i te kako dobro dođe da pored sebe ima kvalitetnog trpača. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...