Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

On 7/9/2019 at 12:02 AM, serbianhoops said:

 

Nakon samo 3 dana treninga, "izdajnik" je slomio prst na levoj ruci, te se morao oprostiti od borbe za svoje mesto u juniorskoj reprezentaciji Hrvatske.

 

Koji jadnik moraš da budeš pa da se kao Srbin iz Sombora, opredeliš za Hrvatsku. A i Hrvati su očigledno žešće izgubili kompas u ovom sportu, kad su počeli da posežu za igračima iz mrske im susedne države.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edvard said:

Delovali su mi umorno klinci. Jeste da je tek druga utakmica i da je mlad organizam, ali završili su sinoć oko 22h, a sad su eto morali već u 15h da igraju drugu utakmicu. Malo je to glupav raspored.

Ukrajina sinoc zavrsila mec u ponoc.

Link to comment
Share on other sites

Inace prilicno sokantan poraz nasih, bili smo ogromni favoriti, nisu ovo bas ni toliki klinci da ovakva iznenadjenja ne budu neocekivana. Nemam ni zelju da pogledam utakmicu, ako to uradim bice da vidim kako je to Sanon utrpao 30 poena i ko ga je cuvao. Momirov opet dvocifren broj skokova.

Promakao mi je Bitim od must watch igraca, danas je unistio Crnogorce.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Sad odgledah Srbija-Italija U20.

 

Koliko štete napravi onaj Mišković; sreća pa ne dovoljno?!? Odbranu ne igra, a u napadu kao da mu je otac papa franjo.  Kako Pop ono trpi, nije mi jasno?!?

Ostali uglavnom dobri, Peca i Momirov odlični. Pozitivno iznenađenje Simović, pošto ga nikad nisam gledao. Nema neki naročiti kvalitet, ali za trud, čista desetka.

Da je ovde umesto Miškovića kojim slučajem, što neko reče, bar Dalibor Ilić, bili bi još za klasu jači i ozbiljniji za neku od medalja...sa Petruševim, izvesno zlato.

 

Inače, što se tiče ovih bekova, čini mi se da ozbiljnim radom neko od ovih mladića može da uzraste u EL kvalitet. Trenutno ne izgledaju tako, ali se uzdam u napredak Vase Micića i svojevremeno Jovića. I Nedović je bio jedno vreme prežaljen, pa se krvavim radom uzdigao do današnjeg kvaliteta. 

 

Marjanović mi deluje indisponirano, ništa mu ne ide, da li je to do nonšalantnosti koju je zadobio u Megi, ne znam šta je (2/13 za 3; 4/10 bacanja). Vulikić dobar u napadu, u odbrani ne može da isprati čoveka, stalno ispada. Jovičić dobar u odbrani. I on i Momirov jure ko pitovi za čovekom.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Edvard said:

 Inače, što se tiče ovih bekova, čini mi se da ozbiljnim radom neko od ovih mladića može da uzraste u EL kvalitet. Trenutno ne izgledaju tako, ali se uzdam u napredak Vase Micića i svojevremeno Jovića. I Nedović je bio jedno vreme prežaljen, pa se krvavim radom uzdigao do današnjeg kvaliteta.

 

Mislim da Micić nije dobar primer, on je u godinama u kojim su ovi momci, bio glavni igrač Mege, 12+6a u ABA ligi, baš gazio.

 

Jović jeste brutalno napredovao, ali i za njega bismo mogli da kažemo da je talenat tu uvek postojao, samo se nalazio u suviše ograničenom okruženju, da bi isti ispoljio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Boujee said:

U kom je to univerzumu Dalibor Ilić nešto bolji, ako je uopšte bolji igrač od Miškovića? 

U svakom mogucem. Pocevsi od fizickih predispozicija i atletskih sposobnosti  , do  smisla za igru i samog ratnickog duha, , samo jos da ima sut za tri poena . Ovaj Miskovic je  katastrofa, mlakonja , ne igra nista, igraci nizi za dve glave mu  uzimaju loptu, uzas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...