Jump to content

Mladje kategorije


laki pepe

Recommended Posts

2 minutes ago, pepe sancez said:

Uuu ni na kraj pameti, guzva na poslu. Je li vrijedi gledati snimak?

Vredi zbog PP tandema unutra i Trife koji je odigrao kao rutiner. Imao je i Cerovina dobru rolu u 4/4, vidi se da razume igru i pametan je igrac, ali nekako nedorecen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo, pogledah malo. Nefer je ovo. Igraju djeca i onda dodje Pecarski koji ima toliko iskustva u reprezentativnim takmicenjima mladjih kategorija, maltene 5 godina u programu. A toliki je rutiner kao da ima 15 pro sezona. Prosto rijetko vidjeno na ovom nivou. A nije jedini. Vecina momaka ima veliki staz. Plus na sve to, ovo je fizicki jedna od nasih najboljih selekcija u zadnjih 10tak godina. Pogledajte kako Dalibor Ilic izgleda naspram ove djece.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, lože se na košarku nenormalno, ogroman je USA uticaj u Filipinima. Dosta NBA igrača su menjali po njihovom nacionalnom timu, Blatche, Clarkson... 

 

 

Šteta po njih je što su generalno niski rastom. 

Link to comment
Share on other sites

Sutra cetvrtfinala, prenosi na raznim sportklubovima kome je lijeno da strimuje.

 

Rezultsti su namjestili duele tradicionaknih protivnika:

Mi - Litvanija od 14:30

SAD - Rusija 17:00

Francuska - Kanada 19:30

Mali - Portoriko 12:00

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam 15min proveo trazeci pre nego sto sam shvatio da je pepe napisao da prenosi sk. Trebalo bi da dobijemo ovo, jednostvavno smo predominatni unutra. Litvanci pogodili cini mi se 6 trojki u 1/4 i tako napravili razliku, ali smo im ugazili visoke faulovima.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Mali i Portoriko, zaista je zastrašujuće koliko su atletski dominatni igrači Malija. Predvodi ih novi igrač Gonzage, Ballo, visok 208, 2002. godište. Očekivano, slabi su sa loptom, jedini je pristojan Kanoute, utrpao je Srbiji 37 poena na u17 prvenstvu.

 

Blizanci Drame su takođe atletski moćni, evo 2 zakucavanja jednog od njih.

 

T1iLnmB.gif

 

uvUlqzB.gif

Edited by OnionKnight
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

Ulazni pas uzasan. Ne znam zasto se ne isplanira malo to dodavanje, u smislu da Trifunovic dodaje, a ne Cerovina kome se odmicu 5 metara.

 

 

Evo sad Ilić hvata loptu i sam kao duh stoji 10 sekundi tražeći ulazni pas, i na kraju odustaje. Uopšte nije isplanirano kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...