Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

9 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

  Reveal hidden contents

Ovo? 

 

 

 

 

 

Nope. Ovo.

 

Spoiler

 

 

You take a mortal man
And put him in control
Watch him become a God
Watch people's heads a-roll...

 

Kad smo već kod simfonije :64:

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne gnjavimo ABA temu, prebacujem diskusiju ovde, posto se covek obratio moderaciji za zastitu od mene 🙂 

  

1 hour ago, DKH said:

Pitanje za moderaciju da li je ovo ok i dozvoljeno? Evo covek me direktno uvredi, a ja ovaj forum pratim i citam od njegovog osnivanja, pre 20 i kusur godina i za razliku od njega nemam selektivno pamcenje.

 

@Don Dusko @uvrnuto i ko ono jos moderise, evo, pita vas covek iznad... 

 

Pita da li je ok da mu kazem da je zalutao ovde kada:

  • on meni ucitava da ja na KKP temu dolazim kao "dobronamernik" i "otvarac ociju" (pod znacima navoda) jer smatram navijace Partizana tamo nenormalnim i primitivnim. To valjda u njegovim ocima nije vredjanje, ali reci da je zalutao jeste. Uz to "selektivno pamcenje" je dijagnoza?  
14 hours ago, DKH said:

I ja sam tebe zapamtio kao putnika "dobronamernika" i "otvaraca ociju", nama nemoralnim i primitivnim navijacima Partizana

 

  • ocigledno tatise jer mu je to osnovna istorija postojanja na ovom forumu (sto se lako proveri), kao i ovaj ceo post ovde, sa linkovima ciji sadrzaj nije ni proverio... pa onda i nastavlja u drugom postu.
15 hours ago, DKH said:

  

14 hours ago, DKH said:

Evo ja sam pogresio i izvinjavam se. Vanja Marinkovic je jedan zlikovac, a teta Vesna je svetica. Ono jedared kad je mahala srednjim prstom ka navijacima Partizana je bio njen izraz ljubavi i postovanja, a primitivna stoka nakon toga pocela da je vredja...

 

  • kada proziva moderaciju da imate bias ka navijacima Zvezde i da su navijaci Partizana ovde ugnjetavani ovde
15 hours ago, DKH said:

ali nikako ne mogu da se otmem utisku da se na ovom forumu iz dana u dan sve vise i vise stvari dopusta vama, a da se nama sve vise i vise  sprecava sloboda govora.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Barkley#34 said:

Da ljudi mogu da se kupaju u to vreme verovatno se ne bi svađali.

 

Ja se kupam i šaljem poruke na forumu. Lepo mi je i zbog ovih vrućina. :smiley53:

 

Spoiler

bathtub.png

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fancy said:

Ne idu.

Išli su.

 

Zasto da ne idu ako moze da se vodi iole razumna diskusija?

 

Ja nemam vise da kazem od onog sto sam rekao, ali mozda neko ima.

 

Zasto bi to bio problem ako se taj neko drzi razuma i pravila foruma? Da li je zato sto ce da se i na te normalne postove nakace kojekakvi glupi postovi? Pa postoji pravilnik za to, zasto bi neko sa dobrim namerama i razumnih stavova ispastao zbog glupih upisa oko njega? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

Zasto da ne idu ako moze da se vodi iole razumna diskusija?

 

E pa nadam se da si video na sta je licio topic Partizana od jutros...

 

Evo ja sam pre 5 minuta dosao kuci i evo krstim se levom i desnom. 

 

Mozete da pisete al sve dokle je civilizovano.

 

Sad ce kazne da krenu. Pa se zalite zasto toliko.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

E pa nadam se da si video na sta je licio topic Partizana od jutros...

 

Evo ja sam pre 5 minuta dosao kuci i evo krstim se levom i desnom. 

 

Mozete da pisete al sve dokle je civilizovano.

 

Sad ce kazne da krenu. Pa se zalite zasto toliko.

 

Meni je ovo ok. 

 

Da, video sam, ucestvovao sam cak, nije toliko strasno kao sto zna da bude 🙂 mozda zapravo i nisam video sve jer je sklonjeno, pa ostavljam tu rezervu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Dusko said:

Mozete da pisete al sve dokle je civilizovano.

Ja sam pisao civilizovano, ali ste me obrisali kao Brana onog lava u pesmi Duška Radovića :default_coffee: Ostao je samo deo mene u citatu Kooineperka :lol_2:

Edited by Knipex
Link to comment
Share on other sites

Na sta je ono licilo? Komsije se malo prepirale oko visine trave na jednoj strani dvorista. Ko da je bitno, ionako cemo svi u kafanu zajedno da pricamo o goldbergu.

 

Reagujete kao da smo majke potegli jedni drugima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, СтелаРоса said:

Posto je meni sledeci ban verovatno trajni, jel mi mozete barem dozvoliti da napisem oprostajnu poruku pre nego sto kliknete na ban?

 

Nema frke, evo ja ću da ti budem izvršilac poslednje želje. 

Napiši oproštajnu poruku u temi po želji a zatim je obriši (forumski sw to tretira kao sakrivanje).

 

Kad kucne tužni čas ja ću je otkriti i po potrebi (zavisno od honorara) mogu da dodam i pointer na nju u nekoj popularnoj temi (da svi mogu da je vide), dodam muzičku numeru po želji, a ako želiš i uvedem par burnout usera / userki (uz doplatu) da udare reply s potpuno glorifikujućim osvrtom na tvoj lik i delo, na forumu, na severu i šire.

Uz malu doplatu dobiješ i brisanje odgovora suprotne strane na tu poruku. :s_d:

 

Samo još da odemo do notara i to ozvaničimo :thumbsup:

 

Spoiler

Ovo je naravno bila šala, najbolje je ipak da nastaviš da pišeš na način da ne moraš da razmišljaš ni o banu ni o oproštajnoj poruci :classic_smile:

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posle najnovijih banova, stvarno se zapitam da li je moderacija svesna da nece ostatit 5 navijaca KKP na forumu? Cele prosle sezone sam pisao o uzasnoj atmosferi na "neutralnim temama" (ABA I EL), ove se vec i na ABA temi nastavilo po starom, a sad je i KKP tema postala ocigledno primamljiva. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, fancy said:

 

Nema frke, evo ja ću da ti budem izvršilac poslednje želje. 

Napiši oproštajnu poruku u temi po želji a zatim je obriši (forumski sw to tretira kao sakrivanje).

 

Kad kucne tužni čas ja ću je otkriti i po potrebi (zavisno od honorara) mogu da dodam i pointer na nju u nekoj popularnoj temi (da svi mogu da je vide), dodam muzičku numeru po želji, a ako želiš i uvedem par burnout usera / userki (uz doplatu) da udare reply s potpuno glorifikujućim osvrtom na tvoj lik i delo, na forumu, na severu i šire.

Uz malu doplatu dobiješ i brisanje odgovora suprotne strane na tu poruku. :s_d:

 

Samo još da odemo do notara i to ozvaničimo :thumbsup:

 

  Reveal hidden contents

Ovo je naravno bila šala, najbolje je ipak da nastaviš da pišeš na način da ne moraš da razmišljaš ni o banu ni o oproštajnoj poruci :classic_smile:

 

Hvala na ponudi druze, ali nekako mi to ne bi bilo iskreno i od srca. Najbolje bi bilo u momentu kada dodje do toga da imam priliku da napisem sta osecam. 😅

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Magia said:

Posle najnovijih banova, stvarno se zapitam da li je moderacija svesna da nece ostatit 5 navijaca KKP na forumu? Cele prosle sezone sam pisao o uzasnoj atmosferi na "neutralnim temama" (ABA I EL), ove se vec i na ABA temi nastavilo po starom, a sad je i KKP tema postala ocigledno primamljiva. 

 

Ovo se odnosi verovatno na ban @Son_of_a_gun, i mogu da se slozim da je preteran u odnosu na ono sta je sve pisano. Drugi su mogli da dobiju malo jace, ili da SOAG-u bude samo uklonjen post i sta znam, upozoren ili kako to vec ide.

 

Jeste prodavao teorije zavere / tatisao, ali samo tom jednom recenicom. Uostalom i ja sam takav scenario (da je Lazarevic instruisan) pomenuo kao mogucnost a ne kao izvesnu stvar. 

 

Medjutim, meni u tom njegovom postu nije problematicno u sta on veruje, nego kako reaguje i sta smatra da je trebalo uraditi u skladu sa tim ubedjenjem. Prema tome sto ja napisao, ispada da je klub trebao da stane uz Nanelija. Zasto?! Zato sto je hvatao nekoga za vrat i zato sto mu se posle ovaj unosio u lice pa ga ovaj pesnicio? E tu je problem, sto se pronalazi neko kvazi-opravdanje za takve ispade. 

 

I batalite tu pricu o broju navijaca. To ne treba da bude argument za to da li neko treba da bude pomilovan ili ne. Ne treba nikome gledati kroz prste zbog ovog ili onog razloga, a ponajmanje zbog brojnosti. SOAG-u pre treba (mozda) progledati kroz prste ne zato sto je Partizanovac a vi ste u manjini, nego zato sto je generalno OK lik. 

 

Link to comment
Share on other sites

Principijelno se ne slažem sa ovim Kojnperkovim poslednjim pasusom i čak su mi pomalo i bezveze njegovi konstantni pokušaji uvlačenja partizanovaca u diskusije na nekoj kvaziravnopravnoj osnovi.

 

Dinamika odnosa između CZ i PAR i uopšte dinamika odnosa između njihovih navijača je u velikoj meri određena brojnošću tih navijača. Partizan konstantno nastupa iz manjinske pozicije i potpuno je normalno da njihovi navijači, igrači i forumaši imaju emotivnije, zapaljivije, pa čak ako hoćete i gluplje izjave i (verbalne) ispade.

 

Naravno, ovom mom stavu se može prigovoriti da je zapravo patronizujući prema Grobarima, ali pick your poison.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...