Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Eddard said:

 Eto, bar na ABA temi svi pevaju sad u glas. A Cooper je bio rak rana foruma.

 

Atmosfera sa EL teme tokom cele sezone se lepo prenela na ABA uz standardan repertoar.

 

Bice bolje kad ne ostane nijedan navijac Partizana a blizu smo toga.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

 

Tek sam krenuo. Plan mi je da namestim većinu za banovanje, pa se onda za vreme finala sam razbaškarim ovde. Može eventualno brat Smrtokapa da mi pravi društvo, neki grobar i neutralna Dime. :smiley53:

 

  Reveal hidden contents

Kad vidim ovo prepucavanje večitih odmah zapevušim: Lopov, lopova, uvek oseti, znaš ti ko sam ja, znam ja ko si ti.

 

 

:classic_biggrin:

 

Ne zmaeri Guru, neću više, evo begam.

 

 

Htela sam da pribavim karte za derbi (kao da me prošli nije ništa naučio), sad mi ne pada na pamet. Ali kad bih išla, pozvala bih tebe i @Smrtokapa, naraFski :classic_smile:

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Uđem na forum i zateknem 18 riportova... 

 

8vIFoKU8s4m4CBqCao.webp

 

 

 

37 minutes ago, Don Dusko said:

image.png.972e6f63c3632e40499542ff42bfbf6e.png 

 

Do sutra 100 komada. :S

 

@Kronostime pizdi što ne može da metne gif

 

Tfots9q.gif

 

...a forum tokom finalne serije

 

pulp-fiction-john-travolta.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:

 

Atmosfera sa EL teme tokom cele sezone se lepo prenela na ABA uz standardan repertoar.

 

Bice bolje kad ne ostane nijedan navijac Partizana a blizu smo toga.

 

Ne razumem zasto bi neki navijac KKP prestao da pise jer je tema KKCZ ili ABA lige takva kakva je?

Ne mozes da citas postove u kojima neko drugi izrazava netrpeljivost prema KKP ili nekome iz KKP? Ne znam, u demokratiji ne bi trebalo da postoje svete krave koje se ne smeju kritikovati. Sasvim je legitimno i da neko napise da bi mu bilo drago da se KKP ugasi dok god ne vredja na licnoj osnovi navijace tog kluba.

 

Mozda neko ne moze da podnese da velika vecina ljudi na temi KKCZ ima drugacije misljenje od njegovog? Pa dobro, vecina ovde ima drugacije misljenje od mog i sta bi trebalo, da se povucem sa foruma jer 5, 10, 15 ljudi napise "kako te ne mrzi da pises jedno te isto" ili "pises besmislice, sto ti ukazuje vecina ovde".

 

Ti si jos i OK forumas kakvih ima, ali stvarno ne vidim zasto bi konkretno ti trebalo da prestanes da pises jer je njih 17 napisalo kako je KKP olicenje zla ili nesto slicno. Njihovo mislenje na koje imaju pravo, ono sto nemaju pravo je da zabranjuju drugima da imaju drugacije misljenje ili da vredjaju one koje imaju drugacije misljenje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, goldberg said:

 

Ne razumem zasto bi neki navijac KKP prestao da pise jer je tema KKCZ ili ABA lige takva kakva je?

Ne mozes da citas postove u kojima neko drugi izrazava netrpeljivost prema KKP ili nekome iz KKP? Ne znam, u demokratiji ne bi trebalo da postoje svete krave koje se ne smeju kritikovati. Sasvim je legitimno i da neko napise da bi mu bilo drago da se KKP ugasi dok god ne vredja na licnoj osnovi navijace tog kluba.

 

Mozda neko ne moze da podnese da velika vecina ljudi na temi KKCZ ima drugacije misljenje od njegovog? Pa dobro, vecina ovde ima drugacije misljenje od mog i sta bi trebalo, da se povucem sa foruma jer 5, 10, 15 ljudi napise "kako te ne mrzi da pises jedno te isto" ili "pises besmislice, sto ti ukazuje vecina ovde".

 

Ti si jos i OK forumas kakvih ima, ali stvarno ne vidim zasto bi konkretno ti trebalo da prestanes da pises jer je njih 17 napisalo kako je KKP olicenje zla ili nesto slicno. Njihovo mislenje na koje imaju pravo, ono sto nemaju pravo je da zabranjuju drugima da imaju drugacije misljenje ili da vredjaju one koje imaju drugacije misljenje.

 

Pisao sam vec o ovome 100x, pa ti odgovaram cisto iz kulture - ne smatram da teme koje bi trebalo da su neutralne - Evroliga i ABA trebalo da budu takve. Nek se otvori tata pa nek svako pise sta god pozeli, a na KKCZ temu svakako ne ulazim. 

Sto se tice kolicine Partizanovaca na podforumu, situacija je vec alarmantna nakon Kuperovog bana, a sa dopustanjem ovog na neutralnim temama ce situacija biti samo jos gora, jer ne vidim zasto bi neko pisao na forumu na kome se oseca nepozeljno. Evo veceras je @pendulum pokusao da pise normalno na toj temi i videli smo kako se to zavrsilo.

 

Ovo da sam OK forumas kakvih ima cu shvatiti kao kompliment :roflmao:

 

Toliko od mene na ovu temu, dovoljno sam vremena potrosio da ukazem na sta se desava/ce se desiti. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
9 hours ago, Magia said:

Sto se tice kolicine Partizanovaca na podforumu, situacija je vec alarmantna nakon Kuperovog bana, a sa dopustanjem ovog na neutralnim temama ce situacija biti samo jos gora, jer ne vidim zasto bi neko pisao na forumu na kome se oseca nepozeljno.

 

Alarmantno je bilo sto Kuper nije trajno banovan mnogo ranije nego sto jeste. Moderacija je to korigovala i sad samo treba da zadrzi isti kurs. Nije lako, ali meni deluje da se trude i da nema obojenosti u tome. 

 

Ako je bivstovanje Kupera i njegov opus upisa nesto sto je ovde drzalo komsije, onda takvima mesto i nije ovde. Evidentno je bilo i sa "nase strane brda" onih koji su operisali ovde samo da bi Kuperu odgovarali. Ni takvima nije mesto ovde, rekao bih. Kao sto nije ni mnogim RSBovcima i raznim teoreticarima zavera (obe boje) koji ovde dodju da poseru post samo kad je tlo pogodno za to, a inace nikakav doprinos nemaju. 

 

9 hours ago, Magia said:

Evo veceras je @pendulum pokusao da pise normalno na toj temi i videli smo kako se to zavrsilo.

Normalno da, u smislu stila, on je tu korektan forumas. Da li je bio realan u diskusiji, to je vec stvar dalje diskusije...

 

Ja sam pokusao da se nadovezem, da vidimo te situacije, da probamo normalno da ih prodiskutujemo ali ni sa jedne ni sa druge strane niko (ili malo ko) se iscimao da doprinese takvoj diskusiji. 

 

Da ne sirim temu ovde, pisacu na ABA temi, rali eci da je Ferel sam sebe izbacio mislim da ne stoji kao realna izjava. Prvo dosudjen mu je nameran faul za nesto sto nije on inicirao i sto (osim ako nije bilo jos necega) ne vidim kao nameru. A onda mu je dosudjena tehnicka za prigovor sudijama, cak nije ni prigovor nego ukazivanje na ono sto Panter gotovo uvek radi. Taj potez Pantera s druge strane nije bio drastican, kako to inace ume, ali je svakako postojalo to izbacivanje noge. 

 

 

 

  

46 minutes ago, Kankkunen said:

Ali prizivanje Pionira. :classic_laugh:

Pa vidi, nije to prizivanje Pionira, nego prizivanje "Pionira" a znamo sta to znaci kad neko to priziva - linc, silovanje, nasilje.

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Ne razumem zasto bi neki navijac KKP prestao da pise jer je tema KKCZ ili ABA lige takva kakva je?

Ne mozes da citas postove u kojima neko drugi izrazava netrpeljivost prema KKP ili nekome iz KKP? Ne znam, u demokratiji ne bi trebalo da postoje svete krave koje se ne smeju kritikovati. Sasvim je legitimno i da neko napise da bi mu bilo drago da se KKP ugasi dok god ne vredja na licnoj osnovi navijace tog kluba.

 

Mozda neko ne moze da podnese da velika vecina ljudi na temi KKCZ ima drugacije misljenje od njegovog? Pa dobro, vecina ovde ima drugacije misljenje od mog i sta bi trebalo, da se povucem sa foruma jer 5, 10, 15 ljudi napise "kako te ne mrzi da pises jedno te isto" ili "pises besmislice, sto ti ukazuje vecina ovde".

 

Ti si jos i OK forumas kakvih ima, ali stvarno ne vidim zasto bi konkretno ti trebalo da prestanes da pises jer je njih 17 napisalo kako je KKP olicenje zla ili nesto slicno. Njihovo mislenje na koje imaju pravo, ono sto nemaju pravo je da zabranjuju drugima da imaju drugacije misljenje ili da vredjaju one koje imaju drugacije misljenje.


Problem je samokontrola pojedinaca koji odlaze u besnilo, cinizam. Mislim da 90%, mozda i vise, forumasa nisu ni priblizno toliko iskompleksirani da ne mogu da podnesu komentar grobara na ciganskom-pdfu i obrnuto. Idem na utakmice od pocetka 90ih i ako mogu da istrpim peckanje grobarskih ortaka iz kraja sto ne bi mogao na forumu. Da ne mogu sam za ozbiljnu psihoterapiju. Ako se sve zavrsava u svadji, kontriranju, konstantnim pokusajima biti u pravu blesavim replikama takodje. 

Sto se mene tice svaki grobar je dobrodosao da napise sta god hoce na temi zvezde (inace buduceg sampiona ABA lige 😉 ). 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa vidi, nije to prizivanje Pionira, nego prizivanje "Pionira" a znamo sta to znaci kad neko to priziva - linc, silovanje, nasilje.

 

Opet ovo. U Pioniru su tribine blize terenu, hala je akusticnija, samim tim je atmosfera vrelija i teza za igranje. 5000 ljudi u Pioniru pravi bolju atmosferu nego 15000 u Areni. Ja sam siguran da 99% ljudi na forumu, i sa jedne i sa druge strane brda, ne podrzava "linc, silovanje i nasilje", pa samim tim ni ljudi koji pozivaju da se igra u Pioniru. Zvezdu ove sezone u Areni u EL nema ko nije dobio, a dok se igralo u Pioniru je to malo teze islo cak i za najjace ekipe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo mogu da konstatujem, onako malo offtopic posto je ovo tema vezana za moderaciju ovog podforuma, da mi je sve manje i manje jasno kako neko i dalje ima zelju da gleda ovo blato od ABA lige gde se svako malo ili priziva linc ili kuka na sudije ili nesto trece.

Proslo finale ABA nisam gledao i nista nisam propustio. Necu ni ovo.

 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
10 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

I ja sam za Pionir ali nisam siguran da li bi uspeo da udjem uprkos sezonske 😄 

Ja nisam za Pionir, ali ne razumem zasto se ljudima stavlja u usta nesto sto nisu rekli, a verujem ni mislili

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Ja samo mogu da konstatujem, onako malo offtopic posto je ovo tema vezana za moderaciju ovog podforuma, da mi je sve manje i manje jasno kako neko i dalje ima zelju da gleda ovo blato od ABA lige gde se svako malo ili priziva linc ili kuka na sudije ili nesto trece.

Proslo finale ABA nisam gledao i nista nisam propustio. Necu ni ovo.

 

Najcrnje je sto umesto da svi jedva cekamo krunu sezone i mnogo dobre kosarke, imam ozbiljnu mucninu i gorak ukus zbog dolazeceg cirkusa. Tuzno mi je sto jedan deo nasih kolega forumasa upada opet upada u zamku koju nam iznova postavljaju govna na celu klubova. Neko se dobro setio tenzije iz 2015- to je mala maca za neka sranja koja su se desila u medjuvremenu. Sve smo bolesnije i zatrovanije drustvo, @Fat Zadd i @Del Piero su imali postove koji gadjaju u centar na KK CZ temi.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...