Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

7 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Kako te bre nije sramota da drugima prebacujes sta su napravili od ove teme, kada se ti nisi sa nje skidao ceo mesec! I pored banovine.

 

Nije me mrzelo da isklikcem multi-quote na sve postove u avgustu, od 31 posta imas mozda 3 konstruktivna.

 

  

  Hide contents

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A o ostatku foruma da ne pricamo - na Tati "dominiras". 

Izvuci i na koje su postove ti moji postovi bili reakcija.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

Izvuci i na koje su postove ti moji postovi bili reakcija.

 

Evo jos jedna odbrana tipa "nisam ja druze sudija kriv, ona je nosila minic". 

 

Ne moras ti na svaki post da reagujes a pogotovo ne na takav nacin da urusavas diskusiju. Ozbiljnost diskusije. U trenucima kada kvalitetna diskusija postoji. Isto sam rekao cak i Arseniju, nedavno, bas ovde. Kod njega verujem da nije bilo lose namere, dok kod tebe nisam bas siguran. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Evo jos jedna odbrana tipa "nisam ja druze sudija kriv, ona je nosila minic". 

 

Ne moras ti na svaki post da reagujes a pogotovo ne na takav nacin da urusavas diskusiju. Ozbiljnost diskusije. U trenucima kada kvalitetna diskusija postoji. Isto sam rekao cak i Arseniju, nedavno, bas ovde. Kod njega verujem da nije bilo lose namere, dok kod tebe nisam bas siguran. 

 

 

 

 

 

No hard feelings, ali kontekst je bitan i ucitava se lako drugima, a kad se pozove na isto sa druge strane - onda pravila za tu stranu ne vaze?

Licemerje, rodjaci!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kronostime said:

No hard feelings, ali kontekst je bitan i ucitava se lako drugima, a kad se pozove na isto sa druge strane - onda pravila za tu stranu ne vaze?

Licemerje, rodjaci!

Ma o kom kontekstu pricas covece?! Tebi covek nema sta da ucita, i da hoce. Ti si all over the place. 

 

U slucaju ovih citata sa ove teme, kontekst nije potreban da bi se videlo da u jednoj ozbiljnoj temi 99% upisa su ti gifovi, slicice, youtube linkovi. Ili sam ja piglu pa ne kapiram kako doprinose diskusiji (osim da se sprdaju i djubre temu). 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Martin Mystere said:

Kao prvo on je sam sebi dao nick Simple Mind i to kako ga ljudi zovu jeste prost prevod sa engleskog na srpski, dok sam ja sa druge strane sebi dao sasvim jasan nick koji je dotični izmenio. Da sam dao nick po nazivu dela Stivena Kinga i to neko prevede to bi bila identična stvar. Opet, ako je već to dozvoljeno i nije problem, onda bi bilo fer da ne reagujete ni ako mu se neko na bazi (starog) nicka obrati sa empty mind/head ili prosto nešto poput praznoglavi. Ako se držite kriterijuma koji sami postavljate i izmena nicka u mizerija nije vređanje onda nije ni navedeno empty head. Mnogo problema stvaramo mi sami, nemojte da ih stvarate još i vi sami nekim pokušajima relativizacije.

 

 

Presmešno, ne tako davno digli ste bunu na ovom topiku jer je neko zvezdaše pogrdno nazvao gurbetima, i taj neko dobio je ban, uz obrazloženja da ako vi sebe nazivate ciganima to ne znači da je ok da drugi to koriste kao pogrdu. U čemu je problem sada? On može sebi da da nik kakav hoće, ali to vama ne daje za pravo da to koristite da ga naružite i krijete se iza floskule ”pReVeLi SmO sA eNgLeSkOg nA sRpsKi”.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Ma o kom kontekstu pricas covece?! Tebi covek nema sta da ucita, i da hoce. Ti si all over the place. 

 

U slucaju ovih citata sa ove teme, kontekst nije potreban da bi se videlo da u jednoj ozbiljnoj temi 99% upisa su ti gifovi, slicice, youtube linkovi. Ili sam ja piglu pa ne kapiram kako doprinose diskusiji (osim da se sprdaju i djubre temu). 

Eh, pa svako se na nesto uvredi, pa prihvatam taktiku: "Sto mi se ne svidi, reportujem kao uvredu mojih tananih osecanja i uverenja kao pripadnika uvredjene strane".

I kukam na Moderaciju ako mi ne ucini - zvuci poznato?

Nije mi problem da ne napisem nista van KKP teme ba ovom PDF , a uvek ce biti Cigana koji me postuju i koje postujem i sa kojima cu rado popiti pice i podeliti rostilj.

Ostali, bilo Grobari, bilo Cigani nisu vredni toga - znam ih vrlo dobro, a  i ostali ih se gade, malkice.

 

:default_coffee:

1 minute ago, DameTIme said:

 

Presmešno, ne tako davno digli ste bunu na ovom topiku jer je neko zvezdaše pogrdno nazvao gurbetima, i taj neko dobio je ban, uz obrazloženja da ako vi sebe nazivate ciganima to ne znači da je ok da drugi to koriste kao pogrdu. U čemu je problem sada? On može sebi da da nik kakav hoće, ali to vama ne daje za pravo da to koristite da ga naružite i krijete se iza floskule ”pReVeLi SmO sA eNgLeSkOg nA sRpsKi”.

 

6VQy4Ls.gif

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTIme said:

 

Presmešno, ne tako davno digli ste bunu na ovom topiku jer je neko zvezdaše pogrdno nazvao gurbetima, i taj neko dobio je ban, uz obrazloženja da ako vi sebe nazivate ciganima to ne znači da je ok da drugi to koriste kao pogrdu. U čemu je problem sada? On može sebi da da nik kakav hoće, ali to vama ne daje za pravo da to koristite da ga naružite i krijete se iza floskule ”pReVeLi SmO sA eNgLeSkOg nA sRpsKi”.

 

Kada se javis na ovoj temi podsecas me na onog lika iz filma Lajanje na zvezde sa recenicom “Profesore pogledaj te sta ja umem” 

 

 

mojne se ljutis ❤️

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites



 
Presmešno, ne tako davno digli ste bunu na ovom topiku jer je neko zvezdaše pogrdno nazvao gurbetima, i taj neko dobio je ban, uz obrazloženja da ako vi sebe nazivate ciganima to ne znači da je ok da drugi to koriste kao pogrdu. U čemu je problem sada? On može sebi da da nik kakav hoće, ali to vama ne daje za pravo da to koristite da ga naružite i krijete se iza floskule ”pReVeLi SmO sA eNgLeSkOg nA sRpsKi”.
 


Promašila si nekako drugi deo koji se tiče obraćanja dotičnog i menjanja nickova...

Takođe pre nego što se obratiš meni sa tim digli ste, vi sebe nazivate i slično molim te najljubaznije da obratiš pažnju da li sam bio među tim koji su digli bunu ili im smeta što ih zovu ciganima i ako nisam da mi ne imputuješ neke stvari koje nisam rekao.

Takođe, samo reci ako tebi ne smeta da ti nick DameTime neko promeni u neki drugi sa ciljem da te uvredi i done deal... Ili je po tebi problem samo u prevođenju ali ne i u menjanju?
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dragan Mićić said:

Kada se javis na ovoj temi podsecas me na onog lika iz filma Lajanje na zvezde sa recenicom “Profesore pogledaj te sta ja umem” 

 

 

mojne se ljutis ❤️

 

Kao i obično kad vam se ne sviđa istina koju neko iznese, i kad se ukaže na nelogičnost u izjavama, javi se neko sa jeftinom prozivkom i lošom forom. Da li ovo treba nekom da bude smešno, interesantno, simpatično? Pošto nije.

 

I ne ljutim se, iako će ti možda tako zvučati. 😊

 

1 minute ago, Martin Mystere said:


 

 


Promašila si nekako drugi deo koji se tiče obraćanja dotičnog i menjanja nickova...

Takođe pre nego što se obratiš meni sa tim digli ste, vi sebe nazivate i slično molim te najljubaznije da obratiš pažnju da li sam bio među tim koji su digli bunu ili im smeta što ih zovu ciganima i ako nisam da mi ne imputuješ neke stvari koje nisam rekao.

Takođe, samo reci ako tebi ne smeta da ti nick DameTime neko promeni u neki drugi sa ciljem da te uvredi i done deal... Ili je po tebi problem samo u prevođenju ali ne i u menjanju?

 

 

Jedini problem je u tome što ti misliš da je ok da ti prevedeš nečiji nik kako bi ga uvredio, pod parolom pa jbg on je sam sebe tako nazvao, mi smo samo preveli hihi ali u isto vreme ti nije ok da neko tebe vređa tvojim nikom. Uvreda je uvreda.

 

Ako tebi to nije jasno, ja ne mogu da ti pomognem.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Decembarski said:

Dobro Kronose prestani sa plačeš više,svima je neprijatno .

Promena strategije, moj Decembarski: spin je najbolja odbrana, uobicajena rec u govoru je uvreda, aluzija je isto uvreda, komentarisanje istraga bez optuznice je uvreda, klevea je uvreda....

Vazi samo za crno-belu, ili vazi za obe strane?

Let`s play!

5 minutes ago, DameTIme said:

 

Kao i obično kad vam se ne sviđa istina koju neko iznese, i kad se ukaže na nelogičnost u izjavama, javi se neko sa jeftinom prozivkom i lošom forom. Da li ovo treba nekom da bude smešno, interesantno, simpatično? Pošto nije.

 

I ne ljutim se, iako će ti možda tako zvučati. 😊

 

 

Jedini problem je u tome što ti misliš da je ok da ti prevedeš nečiji nik kako bi ga uvredio, pod parolom pa jbg on je sam sebe tako nazvao, mi smo samo preveli hihi ali u isto vreme ti nije ok da neko tebe vređa tvojim nikom. Uvreda je uvreda.

 

Ako tebi to nije jasno, ja ne mogu da ti pomognem.

:23:

 

1918969-java.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTIme said:

 

Kao i obično kad vam se ne sviđa istina koju neko iznese, i kad se ukaže na nelogičnost u izjavama, javi se neko sa jeftinom prozivkom i lošom forom. Da li ovo treba nekom da bude smešno, interesantno, simpatično? Pošto nije.

 

I ne ljutim se, iako će ti možda tako zvučati. 😊

 

 

 

Jel ti to meni persiras ili nas opet grupises (nas “cigane” rekao bih po tvojim prethodnim upisima)? 
Izvini za jeftinu i losu foru. Nece se vise ponoviti.

Ili sto bi ti rekla nije Vam danas dan, pa da Vam ne stajem na zulj. 😊

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, DameTIme said:

 

Presmešno, ne tako davno digli ste bunu na ovom topiku jer je neko zvezdaše pogrdno nazvao gurbetima, i taj neko dobio je ban, uz obrazloženja da ako vi sebe nazivate ciganima to ne znači da je ok da drugi to koriste kao pogrdu. U čemu je problem sada? On može sebi da da nik kakav hoće, ali to vama ne daje za pravo da to koristite da ga naružite i krijete se iza floskule ”pReVeLi SmO sA eNgLeSkOg nA sRpsKi”.

 

Gurbeti je isključivo pogrdan naziv za navijače Zvezde i kao takav zabranjen na ovom forumu. Ispravno.

Što de tiče vređanja Martija:

On 8/29/2021 at 3:45 PM, Jakob Aman said:

Mizeran si. Vise ti pristaje Marti Mizerija.

Prvo ide direktna uvreda : "Mizeran si". Zatim prepravka nika u Marti Mizerija.

Lična uvreda. Ban ko vrata.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan Mićić said:

Jel ti to meni persiras ili nas opet grupises (nas “cigane” rekao bih po tvojim prethodnim upisima)? 
Izvini za jeftinu i losu foru. Nece se vise ponoviti.

Ili sto bi ti rekla nije Vam danas dan, pa da Vam ne stajem na zulj. 😊

 

Naravno da grupišem, govorim o ljudima koji su česti na ovom topiku sa žalbama na moderaciju, banove dok i sami pišu svašta. Da li ste svi zvezdaši je za mene irelevantna informacija, možete isto tako svi da budete navijači KK Gornji Ribnik. 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Jedini problem je u tome što ti misliš da je ok da ti prevedeš nečiji nik kako bi ga uvredio, pod parolom pa jbg on je sam sebe tako nazvao, mi smo samo preveli hihi ali u isto vreme ti nije ok da neko tebe vređa tvojim nikom. Uvreda je uvreda.

 

Ako tebi to nije jasno, ja ne mogu da ti pomognem.

 

Opet si promašila loptu ali nema veze... Btw opet nastavljaš sa tim mešanjem jednine i množine - valjda ti je tako lakše, možda i pogodiš šta je ko rekao...

 

Nevezano za nick, zamisli sad da se ja nekom obratim sa "Glup si" - to bi po tebi bilo OK?

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Gurbeti je isključivo pogrdan naziv za navijače Zvezde i kao takav zabranjen na ovom forumu. Ispravno.

Što de tiče vređanja Martija:

Prvo ide direktna uvreda : "Mizeran si". Zatim prepravka nika u Marti Mizerija.

Lična uvreda. Ban ko vrata.

 

 

Nije problem da li je ovo za ban - jeste. Moja poenta je da ako ja tebe nazovem ”pavijanom” - izvini ali nik ti je idealan kao primer xD nebitno je da li sam tvoj nik prevela, izmenila ili iskoristila u originalu - uvredila sam te.

 

 

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

Just now, Martin Mystere said:


 

 


Opet si promašila loptu ali nema veze... Btw opet nastavljaš sa tim mešanjem jednine i množine - valjda ti je tako lakše, možda i pogodiš šta je ko rekao...

 

 

Opet, ja ne mešam jedninu i množinu, ciljano pišem u množini. Ali ako ti ne kapiraš zašto, ni tu ne mogu da ti pomognem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...