Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

 
Pominjanje autoimune bolesti je nesto drugo, tu se radi o metafori u kojoj se zamislja Covic (ma kakav bio) kojeg sopstvena bolest izjeda, drugim recima, pise se o necijoj bolesti sa osecanjem da tako i treba da bude, da je to nekakva pravda


E sad je stvarno dosta.

Nisam mislio uopšte da se javljam, ali dokle ste vi spremni da idete u podmetanju, sram vas bre bilo!

U postu koji vas ne bi trebalo uopšte da se tiče vi ste uspjeli da izvučete iz jednog pasusa najgadnije insinuacije i da me razvlačite ovdje cijeli dan. Niti sam rekao Čoviću da je bolestan, a još manje da želim da je bolestan, rekao sam da se POJEDE OD MUKE što niko ne odgovara na njegove prozivke i saopštenja, što je činjenica.

Šta ste vi napravili od toga je jedna sramota i uvreda za mene lično, zamisli molim te, ja zamišljm da je on bolestan i uživam u tok misli.

Za ovo gore si reportovan, a moderacija ako ima još nekih pitanja u vezi mog posta neka mi se LIČNO obrati.

Na dalje prozivke ne odgovaram.
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kad u svoja četiri zida vičeš: "Ćoravi je autoimuna bolest, koja jede svoja muda" to se nikoga ne tiče.

Kada to isto napišeš na forumu to je kažnjivo. Samo je pitanje da li će se pravila primeniti.

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Kad u svoja četiri zida vičeš: "Ćoravi je autoimuna bolest, koja jede svoja muda" to se nikoga ne tiče.

Kada to isto napišeš na forumu to je kažnjivo. Samo je pitanje da li će se pravila primeniti.

 

A jeli isto kada napises "coravi JE autoimuna bolest itd" i kada napises "coravi IMA autoimunu bolest i ja uzivam u tome"? Meni ne zvuci isto, i ima sasvim drugo znacenje, ali sta pa ja znam ☹️.

Link to comment
Share on other sites

Dosta na ovu temu. 

 

Dovoljno forumaša se javilo i prodiskutovali ste fino. 

Na osnovu svega, na nama ostaje da odreagujemo ako mislim da ima zbog čega. 

 

U svakom slučaju, kada stignemo obavestićemo vas o stavu po pitanju stvari o kojima se diskutovalo. 

Edited by uvrnuto
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za moderaciju. Možda malo glupo, ali učili su nas da ne postoje glupa pitanja. Ako počnem da oslvoljavam Dobrića sa Lošić (kako igra, potpuno opravdan nadimak), je li to podložno kazni? Verujem da jeste na ovim normalnim temama, ali me zanima isto i za Tata temu.

  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za moderaciju. Možda malo glupo, ali učili su nas da ne postoje glupa pitanja. Ako počnem da oslvoljavam Dobrića sa Lošić (kako igra, potpuno opravdan nadimak), je li to podložno kazni? Verujem da jeste na ovim normalnim temama, ali me zanima isto i za Tata temu.
Ne znam zašto bi to radio?
Koja je svrha?
To mi je tako "osnovacka fora" i to neki četvrti razred maksimalno.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ivan9 said:

Ne znam zašto bi to radio?
Koja je svrha?
To mi je tako "osnovacka fora" i to neki četvrti razred maksimalno.

Samo pitam, ne kazem da bih to radio iako moze da se zaključi iz pitanja suprotno. A i prema mom mišljenju nije za četvrti razred, posebno ako uzmemo fazone i fore koje se znaju provlačiti od ostalih, tako da možda može da spada u pubertet. 

3 hours ago, John Terry said:

 

Meni je to sve vreme neshvatljivo, ne da li je neko nekoga uvredio, vec zasto uopste pisati uvredljive stvari? Koja je poenta? Smesno nije, samo je ruzno.

Prosto zato što je još veća uvreda način na koji on igra, i saglasan sam, nije vise smešno nego ružno. Ali rasprava na račun ovoga nije za ovu temu, tako da ne bih nastavljao. 

 

 

2 hours ago, kendrick said:

Meni je Dobrick i dozvoljeno i smiješno.

Eto još bolje. Ništa, rešen problem. 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ljudi bre, kako se meće gif u post, idem na insert image from URL, pejstujem link i ne može?

84ab38fdef8fc593e27d9e5e8c9d3c25.jpg

Probaj da ides gde je taj gif. Pa na gif i otvoris padajuci meni i kliknes copy image adress i ovde samo paste.

Edited by Don Dusko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...