Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

20 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Mrzim sebe sto pisem, gade mi se njanjanja na moderaciju, ali moram izraziti neslaganje sa petodnevnim banom za DameTime. Nemam ful kontekst, ali mi je citirana sentenca najblaze receno pretanka za kaznjavanje. Nekako mi je bas mak na konac varijanta. Toliko.

 

Podržavam. Dotična bukvalno nikad nije imala toksične komentare i stavove.

Ne vidim razlog za kaznu. Nekad je malo dosadna kao zaprška u svakoj čorbi ali to nije kažnjivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sam B said:

 

Podržavam. Dotična bukvalno nikad nije imala toksične komentare i stavove.

Ne vidim razlog za kaznu. Nekad je malo dosadna kao zaprška u svakoj čorbi ali to nije kažnjivo.

Ja citam samo sportske teme na ovom forumu (izuzev NBA). I njeni komentari u vezi sporta su u jako malom procentu. Ali kad treba advokat na ovoj temi upada kao Sone Krstic na Pink. Mislim da je se zaboravila na kojoj je temi. I opet ne kapiram ban.

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam o konkretnoj situaciji, reakciji moderacije na citiranu recenicu. Nema nikakvog razloga, povoda niti opravdanja da se prica siri na licni dozivljaj necijeg forumskog opusa. Legit je da svako ima nekakav sentiment prema njoj ili bilo kom drugom forumasu, ali je to ovde sasvim irelevantno.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva je ovo liga izuzetnih džentlmena. 💌 @uvrnuto Usvojiću poslednju sugestiju/molbu.

 

Što se tiče ostalog, nije prvi put da se nakon rasprave neki forumaši bave komentarisanjem mene lično. To svođenje na lični nivo polako postaje degutantno. Ne osećam se kao žrtva, razumem da nisam svima po volji ni simpatična, ne moram i ne želim to da budem, ali mi se ne dopada ovakvo komentarisanje od strane onih koji me (očigledno) ne poznaju. Ako imate neku sugestiju - tu je PP ili barem direktno u diskusiji - otvorena sam za sve sugestije i ne ujedam (časna reč). Hvala lepo. 

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce?

Mislim, da li je razgovor i razmena misljenja moguca samo na Tati?
Dovrsena je segregacija tema i tabora? Dakle, na 'suprotne' teme se primaju samo saljivcine i bezazleni i benigni tipovi koji nece 'praviti probleme'? Onda da ponovim sto sam ranije predlagao, lepo preimenujte temu u ex-rsb leglo, pa da niko vise ni ne pokusava, sa druge strane brda.

Edit - da dodam, ako ste samo Tatu zamislili kao mesto (jebote :D ) gde ce se sukobiti misljenja, iznositi dve suprotne ideje i teze o istim dogadjajima i slicno, da li vam je jasno na kakav nivo onda vi spustate ovaj forum?

Edited by Nelson Bighetti
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nelson Bighetti said:

Da li je moguce?

Mislim, da li je razgovor i razmena misljenja moguca samo na Tati?
Dovrsena je segregacija tema i tabora? Dakle, na 'suprotne' teme se primaju samo saljivcine i bezazleni i benigni tipovi koji nece 'praviti probleme'? Onda da ponovim sto sam ranije predlagao, lepo preimenujte temu u ex-rsb leglo, pa da niko vise ni ne pokusava, sa druge strane brda.

Moguce je svuda dok nije namera da provociras.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Moguce je svuda dok nije namera da provociras.

 

 

Pogledaj post koji si izbrisao gde pitam Kvinsi Milera - sta je tacno provokacija?

Edit - da sebi odgovorim - ako ti ono vidis kao provokaciju, i ko sve jos ne, onda je zaista zapanjujuc nivo obnevidelosti i nemogucnosti da razlozite sta su uobicajene forumaske i diskusione stvari - a sta provokacije. Uostalom, nije da vam pomaze sav kvalitetan content ovde, tako da pomalo razumem, ali bi moderatori morali znati bolje.
 

Edited by Nelson Bighetti
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nelson Bighetti said:

 

Pogledaj post koji si izbrisao gde pitam Kvinsi Milera - sta je tacno provokacija?
 

Pazi prvo si dosao i napisao gde pije i doruckuje Gilkman. Jasno aludirajuci na onaj post sto je lik popio trajni. Bez ikakve potrebe si podigao tenziju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Pazi prvo si dosao i napisao gde pije i doruckuje Gilkman. Jasno aludirajuci na onaj post sto je lik popio trajni. Bez ikakve potrebe si podigao tenziju. 

 

Samo pisam uz vetar nonsensa, da izvines.
Ako nije suludo (verovatno nije problem, stavise, nekima deluje verovatno humoristicno, ali sta ces) patetisati kako, za ozbiljno, ko dodjavola to sme da kazni meni omiljeni klub, nebitan lik sa trece stranice googla i time racionalizovati sva prethodno napisana sranja u vezi te kazne - onda nema problema, to sta sam ja aludirao je upravo diskurs teme, zar ne? Ergo, isao sam sa flouom, ne razumem gde sam to tacno dizao tenzije.

Dakle, tenzija moze da bude samo to sto ne navijam za KKCZ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...