Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Imam molbu za moderaciju. Posto imamo dosta ovih RSB-ovaca koji su izgubili prirodni habitat gasenjem foruma, mozda bismo mogli da otvorimo neki podforum ovde sav obojen u crveno belo, sa znakom RSB, gde bi oni do mile volje mogli da napusuju Partizan, da vredjaju bivse igrace Zvezde koji se drznu radovati se pobedu svog sadasnjeg tima, gde bi se nagradjivalo bombonama vredjanje Javora, Boltauzera i Pukla. Ozbiljna je molba posto je bas poceo smrad da preliva na ovu nasu gradjansku temu. A toliko ima mesta na internetu gde lepo mozes da raspalis nacionalizam pa i nacizam...

 

Evo ja cu da promenim nick u Celtic ili Vasili Zaytsev, ako treba, cisto da im bude prijatno kad ih banujem.

 

Eto, razmotrite, ne mora odmah odgovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sam B said:

Imam molbu za moderaciju. Posto imamo dosta ovih RSB-ovaca koji su izgubili prirodni habitat gasenjem foruma, mozda bismo mogli da otvorimo neki podforum ovde sav obojen u crveno belo, sa znakom RSB, gde bi oni do mile volje mogli da napusuju Partizan, da vredjaju bivse igrace Zvezde koji se drznu radovati se pobedu svog sadasnjeg tima, gde bi se nagradjivalo bombonama vredjanje Javora, Boltauzera i Pukla. Ozbiljna je molba posto je bas poceo smrad da preliva na ovu nasu gradjansku temu. A toliko ima mesta na internetu gde lepo mozes da raspalis nacionalizam pa i nacizam...

 

Evo ja cu da promenim nick u Celtic ili Vasili Zaytsev, ako treba, cisto da im bude prijatno kad ih banujem.

 

Eto, razmotrite, ne mora odmah odgovor.

 

 

Kao sto je otvoren ovaj Forum - neka otvore svoj, mogu da se udruze  i sa GTR bracom zbog finansija, samo da predju tamo i bistre svoje istne.:default_coffee:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 dana -  Tatisanje van tata teme.Ovo je covek postavio na KK Partizan.Zna se gde su ovakvi postovi dozvoljeni.Malo duza kazna zbog istorije doticnog.
 

Pozdrav za Don Radonju i pohvala za zasluženu kaznu za ban(iako nije sam odlučio).

 

Inače post je na odličan ,ali sam pomešao teme u stanju neuračunljivosti 🤣🤣🤣,tako da ne zameram nikome i apsolutno prihvatam krivicu.

Sportski pozdrav iz prave Srpske prestonice 💪💪💪.

 

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim ovaj zadnji ban. Ne mogu prosto da se nacudim da neko ko je iole odrasla osoba moze ovako da pise. Ovo je smesno samo klincima do puberteta i debilima sa sipke. Ne mogu da verujem. Cak nisam mislio da ce iko van tribina da se sali na takve stvari, a ovaj ban je izuzetno kratak. Po meni ovo treba da bude makar mesec dana za nauk. Odvratno je sprdati se na konto fizickog izgleda bilo koga. Kazem ponovo, razumem da je to smesno pubertetlijama. 

  • Like 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/21/2022 at 12:04 AM, kendrick said:

Rekao bih da je momak zalutao, ali videvši da klošar, glavat i jadnik kao epiteti koji se dele igračima iz suprotnog tabora budu kolektivno isplusićareni, reklo bi se da je na pravom mestu. 

Zato nasi igraci igraju za DZEVZDZU, bitno da se za partizai popije ban. ( :

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, necke said:

Zato nasi igraci igraju za DZEVZDZU, bitno da se za partizai popije ban. ( :

Ovo sam i ja hteo da prokomentarisem jos jutros, ali mi obaveze nisu dozvolile. Nisam bio siguran da li se banovalo za to ranije, ali vidim da se za Dzevzdzu ne banuje. Dobro je pa si mi potvrdio. Cisto da se razumemo, ne smeta mi Dzevzdza to vise govori o nekim drugim stvarima, ali mi smeta sto se banuje za Partizan, sa i umesto n na kraju, kada se ne banuje za ovo. E sada, ako zeli da navuce nekoga na ban, to je nesto drugo.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, necke said:

Zato nasi igraci igraju za DZEVZDZU, bitno da se za partizai popije ban. ( :

 

21 minutes ago, Pacino said:

Ovo sam i ja hteo da prokomentarisem jos jutros, ali mi obaveze nisu dozvolile. Nisam bio siguran da li se banovalo za to ranije, ali vidim da se za Dzevzdzu ne banuje. Dobro je pa si mi potvrdio. Cisto da se razumemo, ne smeta mi Dzevzdza to vise govori o nekim drugim stvarima, ali mi smeta sto se banuje za Partizan, sa i umesto n na kraju, kada se ne banuje za ovo. E sada, ako zeli da navuce nekoga na ban, to je nesto drugo.


Kada je bilo ko dobio ban za Partizai?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uvrnuto said:

 


Kada je bilo ko dobio ban za Partizai?

Iskreno, ne znam, ali mi je ostalo negde da su ljudi dobijali banove za to.

Kapiram da drugi forumasi mogu da potvrde ili opovrgnu, neckeov post mi je samo ukazao da je velika verovatnoća da se to desilo ovde. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pacino said:

Iskreno, ne znam, ali mi je ostalo negde da su ljudi dobijali banove za to.

Kapiram da drugi forumasi mogu da potvrde ili opovrgnu, neckeov post mi je samo ukazao da je velika verovatnoća da se to desilo ovde. 

 

Ovde se sve kazne objavljuju tako da nema potrebe da bilo ko potvrđuje

 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno imate par stvari da uradite. Svaki Partizai i dzvedzda na kojoj god temi, ban, prvo mesec dana pa trajno.

 

Zatvorite tata temu. To je izvor ovih sranja.

 

Neka lepo idu na svoje navijačke forume pa nek vređaju. Zašto ovde ne možemo da negujemo poštovanje?

 

Moderacija je odgovorna za ovo kukanje sad. Jednostavno presecite. Nema više nepoštovanja. Kraj.

 

 

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marokanac said:

Realno, koga boli kurac da li ce neko napisati Partizai ili Džvevdza ali aj..

 

Zavisi kako gledas na to. Ako gledas na to kao na klinacku uvredu onda je vise smesno i jadno nego li uvreda, niko se nece uvrediti zbog toga.

 

Ali ako gledas iz ugla gajenja neke pristojnosti diskusije medju forumasima sa razlicitim stavovima i razlicitim interesima, onda je to neprihvatljivo. Osim toga, ovaj forum je kuca mnogo sirem spektru ljudi od pukih navijaca sa sipke. Trebalo bi da svi mozemo da se pristojno ophodimo i da citamo uljudne upise. Ja tako zamisljam ovo mesto. A za vredjanje i klinacko podjebavanje ima toliko drugih internet lokacija. Nema potrebe i ovde.

Link to comment
Share on other sites

Jasno sve. Suština mog posta je bila da ja uopšte ne primjećujem takvu terminologiju, nekako mi nebitna. Ono, imaš 30-40 godina i šatro vrijeđaš nekoga tako što ćeš to napisati. Ali jasno mi je i da su ljudi različiti, samo sam htio "dati osvrt na zadatu temu" 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...