Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 minute ago, Dragan Mićić said:

Ko lose igra? Pogledaj gde su oni a gde mi 🥹

 

Neko ovde ne radi kako treba

 

Gde su to? Sa onolikim parama spucanim u roster ispod plejin zone, 3. u ABA i izgubili KRK finale od vas.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

 

Gde su to? Sa onolikim parama spucanim u roster ispod plejin zone, 3. u ABA i izgubili KRK finale od vas.

Komsije se jos bore dok smo mi KK Recreativo. Dovoljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Don Dusko said:

Komsije se jos bore dok smo mi KK Recreativo. Dovoljno.

 

Poenta je da razlika nije baš tolika. 🙃

 

Kako Dragan piše reklo bi se da je KKP top 5 EL ekipa po rezultatima, a zapravo ove sezone ozbiljno underachieve-uju. Da, dosta toga ozbiljnije rade nego KKCZ pre svega kad je skauting u pitanju, ali ako ne udju u PO ne mogu sezonu proglasiti uspešnom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

Hmmmm mogao bih da zrtvujem 20ak dana, sta mi tesko? :wicked:

 

Time samo govoriš o sebi.

 

@Problem sa licnim greskama Ono nije bila šala već ispoljavanje mizoginije kroz upotrebu termina vezanih za žene (imali smo primer sa menstruacijom i sad 8. martom) da se neki muškarac uvredi i prikaže kao "slabić". Kapitulacija ove zajednice bi bila kad bi se to dozvolilo.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tek sad vidim da je John Terry promenio nik i da je sad Juan Pablo Montoya. A ja se pitam di ga je John :classic_biggrin: Sad si mi simpatičniji, nemoj da se naljutiš nekako si mi ranije delovao mračno, malčice dosadnjikavo, sada je druga priča. :smiley53:

  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Time samo govoriš o sebi.

 

@Problem sa licnim greskama Ono nije bila šala već ispoljavanje mizoginije kroz upotrebu termina vezanih za žene (imali smo primer sa menstruacijom i sad 8. martom) da se neki muškarac uvredi i prikaže kao "slabić". Kapitulacija ove zajednice bi bila kad bi se to dozvolilo.

 

Iako se ne slažem ni načelno, nije ni moja stvar da se mešam u to na kraju krajeva. Ja ostavim komentar i palim i ne čitam tolino kao mnogi ovde. 

 

Ako su ljudi cool sa takvom filozofijom sam i ja okej sa time.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

Ja tek sad vidim da je John Terry promenio nik i da je sad Juan Pablo Montoya. A ja se pitam di ga je John :classic_biggrin: Sad si mi simpatičniji, nemoj da se naljutiš nekako si mi ranije delovao mračno, malčice dosadnjikavo, sada je druga priča. :smiley53:

 

cinderella-bow-down-791r6m4cx7trfu7f.gif

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

Ja tek sad vidim da je John Terry promenio nik i da je sad Juan Pablo Montoya. A ja se pitam di ga je John :classic_biggrin: Sad si mi simpatičniji, nemoj da se naljutiš nekako si mi ranije delovao mračno, malčice dosadnjikavo, sada je druga priča. :smiley53:

Pa na zalbama je nestao Terry a pojavio se Montoja...

 

To on nas moderatore da zbuni. :D

 

Spoiler

Sala mala Terry ne zameri. :D

 

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U ovom konkretnom slucaju, mislim da je stvar prostija - pomenuto je jedna iskljucivo zenska karakteristika > ima je Nedovic > ponasa se, igra kao zena > pizda je, slab i nikakav (dakle obicna zena, a to je uvreda da nema grdje)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

grammar police mode on


Da li možemo da se dogovorimo da se imena meseci u srpskom jeziku pišu početnim malim slovom? 🙂

 

Primetio sam da je masovna pojava na forumu.


grammar police mode off

 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pendulum said:

grammar police mode on


Da li možemo da se dogovorimo da se imena meseci u srpskom jeziku pišu početnim malim slovom? 🙂

 

Primetio sam da je masovna pojava na forumu.


grammar police mode off

 

Može i usput da se usvoji pravilno pisanje rednih brojeva, npr. da se petnaesti piše 15. a ne 15-i ili 15-ti. Hvala

  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grunf said:

Može i usput da se usvoji pravilno pisanje rednih brojeva, npr. da se petnaesti piše 15. a ne 15-i ili 15-ti. Hvala

 

Haha da li mi veruješ da mi je to bilo pod tačkom dva ali rekoh aj da ne preterujem u jednom postu 🙂

 

Dakle, ne može 2-og, 3eg, 21-om...redni broj ide uvek sa brojem i tačkom posle bez ikakvog nastavka.

 

Na njegov 13. rođendan...

 

Na kraju 5. nedelje...

 

Nova godina se slavi 1. januara...

 

Generalno nisam u fazonu da ispravljam ljude ali ovo gore baš bode oči na forumu, pogotovo što tu pojavu često primećujem kod ljudi koji nisu nepismeni.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...