Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Potencijalna pojačanja KKCZ = svi igrači koji trenutno ne igraju u Zvezdi, osim možda NBA igrača koji su tamo u užoj rotaciji. Samim tim, vest da Dubljeviću verovatno neće biti produžen ugovor u Valensiji nije za EL topik, ili strane košarkaške lige, nego za KKCZ topik jer je on potencijalno pojačanje. Isto važi i za vest da Tavaresu ističe ugovor sa Realom ovog leta... I za vest da će Jasikevičijusu biti smanjena plata u Barsi, jer u Barsi igra Kalinić... a igra i Mirotić... a i još neka druga potencijalna pojačanja. Ako se zadesilo da su trojica forumaša gledala utakmicu Turk Telekoma, onda će jednom možda da se svidi Jerian Grant, drugom Axel Bouteille, a trećem Tyrique Jones, 'ajde o svoj trojici da pišemo na KKCZ topiku. Ako jedan forumaš želi Kumađea iz Albe, drugi će Sikmu jer mu je on omiljeni igrač, a treći voli šutere pa će Eriksona...

 

Ja evo stvarno ne razumem logiku po kojoj KKCZ temu treba pretvoriti u ovako nešto, valjda postoje i druge teme na ovom podforumu, valjda se igrači mogu komentarisati i van konteksta kako bi legli Zvezdi, valjda je dovoljna ona cirkus tema o prelaznom roku (koja je najmanje o prelaznom roku, no da ne otvaram sada i to...) na kojoj se za par meseci ispiše 700 strana Želja i razbibrige... Ili pak prelazni rok za navijače Zvezde ne sme nikada stati, rokaj sve na glavnu temu bez filtera, zašto braniti ljudima da pišu kada vole.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

zaboravio si plej ubica

 

 

edit:

evo i ozbiljno - mislim da niko ovde trenutno nema pojma kako ce da izgleda kkcz sl. sezone

jos pijaniji milioneri, samo domaci igraci osecaju dres, ili neka low budget varijanta

pa ne vidim koja bi se logika upotrebila za taj tvoj filter sta su realna potencijalna pojacanja, a sta nisu

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Guru said:

Potencijalna pojačanja KKCZ = svi igrači koji trenutno ne igraju u Zvezdi, osim možda NBA igrača koji su tamo u užoj rotaciji. Samim tim, vest da Dubljeviću verovatno neće biti produžen ugovor u Valensiji nije za EL topik, ili strane košarkaške lige, nego za KKCZ topik jer je on potencijalno pojačanje. Isto važi i za vest da Tavaresu ističe ugovor sa Realom ovog leta... I za vest da će Jasikevičijusu biti smanjena plata u Barsi, jer u Barsi igra Kalinić... a igra i Mirotić... a i još neka druga potencijalna pojačanja. Ako se zadesilo da su trojica forumaša gledala utakmicu Turk Telekoma, onda će jednom možda da se svidi Jerian Grant, drugom Axel Bouteille, a trećem Tyrique Jones, 'ajde o svoj trojici da pišemo na KKCZ topiku. Ako jedan forumaš želi Kumađea iz Albe, drugi će Sikmu jer mu je on omiljeni igrač, a treći voli šutere pa će Eriksona...

 

Ja evo stvarno ne razumem logiku po kojoj KKCZ temu treba pretvoriti u ovako nešto, valjda postoje i druge teme na ovom podforumu, valjda se igrači mogu komentarisati i van konteksta kako bi legli Zvezdi, valjda je dovoljna ona cirkus tema o prelaznom roku (koja je najmanje o prelaznom roku, no da ne otvaram sada i to...) na kojoj se za par meseci ispiše 700 strana Želja i razbibrige... Ili pak prelazni rok za navijače Zvezde ne sme nikada stati, rokaj sve na glavnu temu bez filtera, zašto braniti ljudima da pišu kada vole.

 

 

Dirnuo si osinje gnezdo brt, tesko tebi

Link to comment
Share on other sites

Ta "cirkus" tema postoji, koliko se sećam. Zašto ne bi bila ponovo otključana pa da važi za svaku sezonu pojačanja?

 

Tačno je da se ne može braniti forumašima da pišu o nečemu, ali svi treba da razmisle o tome kako to što pišu doprinosi aktuelnom topicu. Ovo mislim generalno, ne samo vezano za situaciju na KKCZ temi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zasto je cirkus ako neko zeli da pise o tome koga bi voleo da vidi u voljenom timu? 

 

Ne mislim da si htela nekog da vredjas, ali mogli bismo svi malo da probamo da ne omalovazavamo  druge. To sto ti pises, ili ja, za nekog je isto, mozda, cirkus, pa svejedno nema pravo da nam kaze sta da pisemo a sta ne.

 

Postoji pravilnik foruma. Ako upis ne krsi ta pravila, ne vidim razlog da se isti brise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, John Terry said:

Zasto je cirkus ako neko zeli da pise o tome koga bi voleo da vidi u voljenom timu? 

 

Ne mislim da si htela nekog da vredjas, ali mogli bismo svi malo da probamo da ne omalovazavamo  druge. To sto ti pises, ili ja, za nekog je isto, mozda, cirkus, pa svejedno nema pravo da nam kaze sta da pisemo a sta ne.

 

Postoji pravilnik foruma. Ako upis ne krsi ta pravila, ne vidim razlog da se isti brise.

 

Pa za mene je cirkus iz razloga koje je Guru naveo u svom gornjem upisu. Ali ja ne bih ni zalazila tu tkd je to nebitno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Pa za mene je cirkus iz razloga koje je Guru naveo u svom gornjem upisu. Ali ja ne bih ni zalazila tu tkd je to nebitno.

 

Meni je jasno zasto to nekome moze da smeta. Licno sam upisao takvih upisa, na jednu ruku mogu se izbrojati, ali mi nije jasan taj stav pojedinaca da odredjuju sta ce a sta nece neko da pise.

 

I tu ne mislim nikog da prozivam, jednostavno mislim da je nekulturno u najmanju ruku neke svoje preferencije plasirati kao nekakvu cistu istinu i jedino pravo razmisljanje.

 

Ako je tema postojala pre ove moje nesudjene, otvorite tu temu, ali to nije nikakvo tatisanje. To su zelje Zvezdinih navijaca povodom Zvezdinog rostera. Tu nema niceg loseg, a ko nece, ne mora da cita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

Meni je jasno zasto to nekome moze da smeta. Licno sam upisao takvih upisa, na jednu ruku mogu se izbrojati, ali mi nije jasan taj stav pojedinaca da odredjuju sta ce a sta nece neko da pise.

 

Paaa valjda je jasno iz mog prvog upisa, predloga da se ta tema otključa, da mi nije namera da određujem šta ćete pisati. :classic_smile: Ali isto tako sam stava da to jeste bio cirkus, a onda je na meni da ga izbegnem i toeto.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, dobili ste Vox92.
Ovaj razgovor moze biti snimljen u cilju dalje obrade.

 

Da se otvori tema "Tata" pritisnite 1
Da se otvori tema "KKCZ prelazni rok" pritisnite 2
Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 3
Za razgovor sa moderatorom pritisnite 4
Za razgovor sa administratorom pritisnite 5
Za kraj razgovora pritisnite #

 

tu-tu tu-tu tu-tu

:default_coffee:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

A u realnosti:

 

Dobar dan, dobili ste Vox92.
Ovaj razgovor moze biti snimljen u cilju dalje obrade.

 

Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 1
Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 2
Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 3
Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 4
Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 5

Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 6

Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 7

Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 8

Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 9

Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 0

Za razgovor sa administratorom pritisnite vezu u MUP-u koja vam je dala ovaj broj


Za kraj razgovora pritisnite bilo koji taster

 

tu-tu tu-tu tu-i-tamo

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Dobar dan, dobili ste Vox92.
Ovaj razgovor moze biti snimljen u cilju dalje obrade.

 

Da se otvori tema "Tata" pritisnite 1
Da se otvori tema "KKCZ prelazni rok" pritisnite 2
Za prigovor oko rada moderatora pritisnite 3
Za razgovor sa moderatorom pritisnite 4
Za razgovor sa administratorom pritisnite 5
Za kraj razgovora pritisnite #

 

tu-tu tu-tu tu-tu

:default_coffee:

 

Automatski odgovori operatera:

 

1 -> Prosledili smo zahtev nadređenim kolegama, kontaktiraćemo vas ukoliko bude prostora za otvaranje ove teme.

(Ne kontaktiraju nikad)

2 -> Kako biste predložili otvaranje teme KKCZ prelazni rok, potrebno je da prođete testiranje kod @Guru i @Princeton. Pritisnite taster 2 za test.

3 -> Znamo već, @uvrnuto banuje samo navijače KKCZ a @Don Dusko je strani plaćenik. 

4 -> Molimo sačekajte, prvi slobodan moderator će vam se uskoro javiti.

5 -> Administratoru treba 5 dana da odgovori na poruku u inboxu, da li zaista mislite da ćete ga dobiti ovde? Želimo vam prijatan dan.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim poentu u zabranjivanju ljudima da pišu o budućem prelaznom roku na temi koja se otvori za tu svrhu.

Pa to može samo benefit da donese ostalima koji bi da čitaju matičnu temu oslobodjenu od tih postova plus smanjuju posao moderaciji i smanjuju broj nezadovoljnih članova foruma koji vole o tome da pišu a ne smeju.

Čemu tolika cenzura nije mi jasno.

 

I tata temu bih vratio, ovako se tatiše po raznim temama umesto da postoji tema za prepucavanje, priče o budžetima, saopštenjima...

 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, duško matić said:

Ne vidim poentu u zabranjivanju ljudima da pišu o budućem prelaznom roku na temi koja se otvori za tu svrhu.

Pa to može samo benefit da donese ostalima koji bi da čitaju matičnu temu oslobodjenu od tih postova plus smanjuju posao moderaciji i smanjuju broj nezadovoljnih članova foruma koji vole o tome da pišu a ne smeju.

Čemu tolika cenzura nije mi jasno.

 

S ovim se slazem.

 

40 minutes ago, duško matić said:

I tata temu bih vratio, ovako se tatiše po raznim temama umesto da postoji tema za prepucavanje, priče o budžetima, saopštenjima...

 

Sa ovim ne. Jasan je i razlog. Ta tema bi svako malo proizvela neku polupsihopatsku vrstu patkometrije koja ne sluzi nicemu, cak ni sali.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, duško matić said:

Ne vidim poentu u zabranjivanju ljudima da pišu o budućem prelaznom roku na temi koja se otvori za tu svrhu.

Pa to može samo benefit da donese ostalima koji bi da čitaju matičnu temu oslobodjenu od tih postova plus smanjuju posao moderaciji i smanjuju broj nezadovoljnih članova foruma koji vole o tome da pišu a ne smeju.

Čemu tolika cenzura nije mi jasno.

 

I tata temu bih vratio, ovako se tatiše po raznim temama umesto da postoji tema za prepucavanje, priče o budžetima, saopštenjima...

 

 

што се тиче забране писања о појачањима, јасно је да постоји лоби (да се не увриједи нико, без зле намјере користим ту ријеч) састављен од појединих утицајних форумаша којима сметамо ми који смо у стању да саставимо доста јаке ростере и онда, како то већ у нашем народу иде- "кад не могу да вас надјачам својим ростером, онда неће састављати нико"...а, по мени, то је погрешно размишљање...нико неће Гуруу нпр. да замјери ако не може да испарира у томе, сви смо овдје уједињени око истог циља и љубави према свом клубу...и свако би требао да да свој допринос приједлозима потенцијалних појачања...

  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

fakat guru dosta slabe rostere izbacuje

a pradoksalno hoce 12x stranaca ako bi to ojacalo sastav, ono, kontradiktoran lik.

 

Mene više brine ovo što Guru ispada uticajniji od tebe na forumu, reaguj

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DameTime said:

 

Mene više brine ovo što Guru ispada uticajniji od tebe na forumu, reaguj

Ма ја сам Гуруа навео онако, као примјер, јер цијеним његове анализе..али није исто аналитика и склапање тима..није све у бројевима...ја ростере склапам срцем, а не главом и ту је моја предност...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, John Terry said:

 

S ovim se slazem.

 

 

Sa ovim ne. Jasan je i razlog. Ta tema bi svako malo proizvela neku polupsihopatsku vrstu patkometrije koja ne sluzi nicemu, cak ni sali.

Проблем је што, ако неко хоће, ако је свађалачки настројен, може сваку тему да претвори у тату, или у политику...мене су прошле године бановали са Бајерновог форума кад сам им састављао ростере (знам солидно њемачки)...углавном, најавио сам им Добрића као да је већ договорен и онда је било коментара; "тај зна само у лијево"...ја им одговорих цинично; "да...ви Нијемци би само у десно, познато нам је то..." и ту поче, шта сам хтио да кажем...и кад сам ставио ову профилну са Рајхстага, бановаше ме...а имао сам најбоље намјере, отишо им Ђедовић, Тринкијери зна Добрића, ал...људи су такви..

  • Love 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...