Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

  

5 hours ago, Arsenije Pesic said:

Za onog ko sere van rupe, mi možemo da mu zabranimo izlazak na ulicu 5 dana i to je to od nas. 

 

 

Ovde imamo sve.

 

Radovan = moderacija, "necujno i polako" hajduju postove ("govna"). 

Mladi Vilotic = onaj sto reportuje stalno

Deka = najveci troler na forumu pod zastitom moderacije, a koji sere i van rupe

Edited by Kooineeperk
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Sprivel said:

Bolne tacke novog dela moderacije su Robijina kriminalna proslost i bunker. Zabranjeno je pisati o tome, cak i na tati.

Vidim tebe je vazda korektni safet vec 2 puta banovao od kada je avanzovao. Zato i mislim da je bolje zakljucati tatu jer su na istom uvek bile dozvoljene insinuacije o zgradama na kosovu, pozadini ubistva djindjica, ultra-kopu a sada se najednom ne sme pisati o stvarima koje su dokazane cinjenice. Zato mislim da na tati ili treba dozvoliti potpuno razobručenje ili ga treba zakljucati. 

Edited by SunZero
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto me nisi banovao onda kada provociram?

Kao forumas imas pravo na kukanje na provetravanje kkp avangardne pank teme cim ti se ne svidi par upisa za redom, kao moderator moras da poradis na necemu sto se zove slobodna diskusija. A to nije citanje besomucnih hvalospeva brao institucijo obraefekat gle nov gtr mural Sofiji Loren. 

 

To sto se tebi ne svidja sto je Zeljko Obradovic jurio Bjelicu ko seosku mladu to je tvoj problem. Ni ja ne volim da me podsecaju da je Covic svog midzet sina drzao godinama u Zvezdi pa to ne znaci da se to nije dogodilo, i zato da me manes sa tim Stazi pristupom nema vesti nije se ni dogodilo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jel ti kapiras da si mi sada direktno rekao da mi je zabranjeno da pisem na kkp temi?

Sto se naravno nece dogoditi ni u tvojim snovima razume se. 

 

P.s. ajde saberi se pa kad se porazmislis i resis da mi se izvinis zato sto si postupio impulsivno ja cu prihvatiti to izvinjenje jer nisam zlopamtilo i negujem dobre odnose sa ljudima cak i kada navijaju za Mordeus. Pusa ❤️

Link to comment
Share on other sites

Ne postoji opravdanje za postojanje te teme

Ocigledno da nismo nista bolji od prosecnih navijaca bar na natu

Ako je bio cilj da to bude "kanta" kako bi "glavne" teme bile cistije mislim da se nije bas uspelo... cak sta vise rekao bi da se negativa preliva i na ostale teme, mozda mi se samo cini

 

Najozbiljnije: molim moderaciju da bar razmisli o brisanju tate, stavljam predlog na glasanje

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tamburinjo said:

Jel ti kapiras da si mi sada direktno rekao da mi je zabranjeno da pisem na kkp temi?

Sto se naravno nece dogoditi ni u tvojim snovima razume se. 

 

P.s. ajde saberi se pa kad se porazmislis i resis da mi se izvinis zato sto si postupio impulsivno ja cu prihvatiti to izvinjenje jer nisam zlopamtilo i negujem dobre odnose sa ljudima cak i kada navijaju za Mordeus. Pusa ❤️

Zajebavaš, guslar. Na jedno normalno šiljino pitanje, koje se čak nije odnosilo na Partizan nego uopšteno, krenuo si da bockaš a usput ništa odgovorio nisi. Pogledaj druge odgovore pa uporedi sa onim što si ti pisao.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ranzo said:

Ne postoji opravdanje za postojanje te teme

Ocigledno da nismo nista bolji od prosecnih navijaca bar na natu

Ako je bio cilj da to bude "kanta" kako bi "glavne" teme bile cistije mislim da se nije bas uspelo... cak sta vise rekao bi da se negativa preliva i na ostale teme, mozda mi se samo cini

 

Najozbiljnije: molim moderaciju da bar razmisli o brisanju tate, stavljam predlog na glasanje

 

Predlog je odbijen.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ranzo said:

Ne postoji opravdanje za postojanje te teme

Ocigledno da nismo nista bolji od prosecnih navijaca bar na natu

Ako je bio cilj da to bude "kanta" kako bi "glavne" teme bile cistije mislim da se nije bas uspelo... cak sta vise rekao bi da se negativa preliva i na ostale teme, mozda mi se samo cini

 

Najozbiljnije: molim moderaciju da bar razmisli o brisanju tate, stavljam predlog na glasanje

 

Podrzavam.

 

Ovde se kao izgovor daje da je tata otvoren kako bi se fekalije zadrzale na jednom mestu i samo tamo tolerisale.

 

Ali ja pitam zasto bismo uopste tolerisali fekalije na ovom mestu? Zar nema dovoljno portala i foruma gde i Zvezdasi i Partizanovci mogu da rkaju, kenjaju i prde po suparnickom timu i jos za to budu nagradjeni? Pa, nek idu tamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Zajebavaš, guslar. Na jedno normalno šiljino pitanje, koje se čak nije odnosilo na Partizan nego uopšteno, krenuo si da bockaš a usput ništa odgovorio nisi. Pogledaj druge odgovore pa uporedi sa onim što si ti pisao.

 

hahahahaha dal me zajebavas 😄 😄  Ovo je Siljino normalno pitanje koje nema veze sa kkp nego ima veze sa njegovom zabrinutoscu za stepen licnih sloboda mladih kosarkasa iz agencije Beobasket. 

 

Quote

Mene, na primer, baš zanima da li Miškovi klijenti imaju pravo na neki lični izbor, da odu gde žele pa i za manje para?

Ne mislim samo na Petruševa i ovaj slučaj već uopšte...

Ako nemaju i moraju slepo da slušaju njega, onda je to klasičan robovlasnički sistem.

 

 

Dakle ili je Silja dosadasnji zivot proveo u spasavanju bolesne africke dece u selu bez interneta i struje ili je manje vise insinuirao da je Petrusevu sugerisano da ne moze da dodje u kkp, naravno za manje para, jer Misko robovlasnik.
Prosto ne mogu da zamislim da neko uzme ovo pitanje ozbiljno i krene da objasnjava Unicef Siljkanu da Miskovi igraci imaju svoju volju i da mogu da odu negde pa cak i za manje para bez da ih ovaj zatvara u podrum tri dana i tri noci.  

Aj da zatvaramo ovu pricu, posto iskreno malo mi je ispod casti da kukam sto mi je neko izbrisao postove na faking forumu... nastavicu da pisem na kkp temi svakako kad god osetim potrebu, ko se oseti povredjenim i uvredjenim sto je Obradovic vijao igrace dok repka igra zalim slucaj, sad ako je taj cvetak zanovetak moderator onda my bad luck 😄

Link to comment
Share on other sites

Znaš kako, već si jednom ispao glup sa tom pričom kako je Željko jurio Bjelicu po hodnicima Pionira, pa si onda ispao još gluplji dokazujući da nisi htio da provociraš, da bi na kraju još  gluplje/bezobraznije na ovom topiku pokušao da poentiraš tobože izvinjavajući se moderaciji. (Nije nikakav problem izvući prepisku)

 

Za te tvoje postove, 'Sine Dragane', postoji tata i bićeš kažnjen za svaki sljedeći koji ne napišeš na tati.

 

 

 

Edited by Ne sam Safete
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ne sam Safete said:

Znaš kako, već si jednom ispao glup sa tom pričom kako je Željko jurio Bjelicu po hodnicima Pionira, pa si onda ispao još gluplji dokazujući da nisi htio da provociraš, da bi na kraju još  gluplje/bezobraznije na ovom topiku pokušao da poentiraš tobože izvinjavajući se moderaciji. (Nije nikakav problem izvući prepisku)

 

Za te tvoje postove, 'Sine Dragane', postoji tata i bićeš kažnjen za svaki sljedeći koji ne napišeš na tati.

 

To da je vas trener jurio igrace po Pioniru je cinjenica i ne mogu nikako ja da ispadnen glup kada to spomenem, mozes da ispadnes glup gluplji i najgluplji samo ti, kada se pravis da se to nije dogodilo jer vam kvari idilu obra efekat privatni kapital uprkos vezanim rukama i nogama. 

 

Opet ti ponavljam, kada si forumas simpaticni nervcik koji trazi provetravanje teme svaka dva dana meni je to ok, kada si moderator i ponasas se kao uvredjena mlada i nemas osecaj za diskusiju onda je to generalno problem foruma na koji ukazujem. Ne znaci nuzno da sam u pravu, mada tvoji pasivno agresivni odgovori idu meni u prilog, dakle smiri se i bez tenzije. 

Kada sledeci put dobijem info o nekom nepocinstvu funkcionera ili igraca kkp ili koliko ste para ponudili iz privatnog kapitala nekom igracu ja cu to bez ikakve bojazni napisati na kkp temi, a to dal ces ti shvatiti kao provokaciju... tvoj problem, koliko znam ne mozes da me banujes bez konsultacija sa timom, a ako ceo moderatorski tim odluci da izmedju cinjenice koju napisem i tvog dusevnog bola prevagne tvoja povredjena sujetica onda dobro, slazem se sa odlukom tima i bez pogovora prihvatam. 

 

 

@Barkley#34

Jel si ti ozbiljno shvatio Siljino pitanje? Onako uzeo procitao i zaptao sebe iskreno majku mu mozda je stvarno Misko robovlasnik ciji igraci klece na kukuruzu ako ne odu tamo gde im on kaze i za manje pare (ne vole igraci pare to samo Misko voli)? Da ti je to pitanje zazvucalo kao dobar pocetak diskusije? Ako jesi onda izvinjavam se i Silji i javnosti moja greska lose sam protumacio pitanje skoro kao Safet moje postove.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tamburinjo said:

Kada sledeci put dobijem info o nekom nepocinstvu funkcionera ili igraca kkp ili koliko ste para ponudili iz privatnog kapitala nekom igracu ja cu to bez ikakve bojazni napisati na kkp temi,

 

Da ne ulazim u to sta mislim o Safetu kao moderatoru, to nije tema, niti mi je tema vas medjusobni odnos.

 

Razlog zbog koga se ovakve stvari ne dozvoljavaju je zato sto se izvori istih ne smatraju relevantnim, te se takvi upisi samo mogu smatrati kao pokusaj flejmovanja topika.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...